Piers Morgan, CNN, gun control

OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Że są niewinni dopóki nie udowodni się im winy czy coś w ten deseń. Generalnie bezsensu. Typ źle wypadł, no ale on nie jest od gadania z lewakami tylko od prowadzenia knajpy.
 

Hitch

3 220
4 872
Konkurs: policz ile razy piers morgan użył określenia "uzbrojeni po zęby" względem klientów pizzerii (pokazany jest tylko grubasek z jedną spluwą).
Nagroda: +10 do chęci powybijania zębów wielce oburzonej diwie :)

Niesamowicie mnie irytuje takie coś. W rozmowie zostają przywołani też potencjalni klienci "w CZOŁGACH z kilkoma sztukami uzi na głowę". Seriously, what the fuck?
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Piers Morgan, który jeszcze kilka miesięcy temu otwarcie kpił z "prawicowych ekstremistów" z SAF opowiadających o tyranii rządu federalnego i potrzebie obrony przed nim, teraz sam mówi o tyranii rządu: The Smallest Minority --> Bordering on Tyranny, Piers?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Morgan to typowy agencina - sieje zamęt, dezinformę i gotuje polityczny bigos. Chujek z Wysp, typowa brytolska ślama. Nienawidzę tej rasy.

Podobne zdanie mam o Maślaku Madsie Golonce. Pro-rządowa, służbiarska przywra, co wyskoczyła nagle jak diabeł z pudełka, by nakręcać wojenkę anty-terrorystyczną i chronić tym samym prawdziwych terrorystów.
Wiedział skurczybyk, że trafi na podatny grunt wśród zdezorientowanej młodzieży.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jeremy Clarkson [link] na twitterze:

Untitled_1.jpg


https://twitter.com/JeremyClarkson/status/283206020891820032
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nie sądziłem, że tak szybko do tego dojdzie: jakiś pizdomózg z "Guardiana" nazwiskiem Henry Porter przelicytował Piersa Morgana w pierdoleniu farmazonów i niedwuznacznie zasugerował, że w USA potrzebna jest interwencja sił ONZ, aby zakończyć "epidemię morderstw z broni palnej", która pomału zaczyna przypominać "wojnę domową":

What if we no longer thought of this as just a problem for America and, instead, viewed it as an international humanitarian crisis – a quasi civil war, if you like, that calls for outside intervention? As citizens of the world, perhaps we should demand an end to the unimaginable suffering of victims and their families – the maiming and killing of children – just as America does in every new civil conflict around the globe.

Trzy razy to czytałem.
 

military

FNG
1 766
4 727
Tosia, to co wkleiłeś już było, ale i tak lajkuję, bo dobre - koleś praktycznie przejął prowadzenie programu i prowadził Morgana do roli broniącego się gościa.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Mam dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że Piers ciągle kłamie:

Władza chowa głowę w piasek. Są na pasku lobby sprzedawców broni, co czyni z Ameryki niebezpieczne miejsce. [The authorities are turning a blind eye. They’re being bought off by the gun lobby and it makes America a dangerous place.]

Musicie zrozumieć, że kiedy establiszmentowy, korporacyjny lewus mówi "lobby sprzedawców broni", ma na myśli "sprzedaż broni cywilom". Jeszcze raz: władza w tym konkretnym wypadku nie jest na pasku żadnego lobby tylko na pasku wyborców. To LUD CHCE BRONI. W lewej narracji natomiast broni chcą wyłącznie lobbyści - i korumpują władzę, która następnie pozwala, aby nieświadomy niczego lud kupował tę broń. Po raz kolejny zatem wychodzi z lewaka lewactwo - wyborcy nie dojrzeli do demokracji, bo chcą kupować broń i głosują na ludzi, którzy im tę możliwość zabezpieczą. Prawdziwa demokracja nastanie dopiero wtedy, gdy lud da się rozbroić.

Fragment o Ameryce jako niebezpiecznym miejscu pominę, bo to generalnie prawda, ale nie taka, jakiej oczekiwałaby usłyszeć zakłamana szuja z CNN.

Teraz dobre wieści - Piers zapowiedział, że jak tak dalej pójdzie, to on bierze swoje potomstwo i wypierdala:

Kocham Amerykę, ale jeśli rząd dalej będzie udawał, że problemu nie ma i liczba oraz skala masakr z broni palnej dalej będzie się zwiększać, nadejdzie chwila, kiedy pomyślę "Nie chcę już tu żyć z dziećmi". [I love America but if they continue to do absolutely nothing and the scale and volume of the outrages continues to accelerate, there’ll come a point when I think ‘I don’t want to be here with young children.’]
 

Racibor

Well-Known Member
408
2 159
Teraz dobre wieści - Piers zapowiedział, że jak tak dalej pójdzie, to on bierze swoje potomstwo i wypierdala:

Kocham Amerykę, ale jeśli rząd dalej będzie udawał, że problemu nie ma i liczba oraz skala masakr z broni palnej dalej będzie się zwiększać, nadejdzie chwila, kiedy pomyślę "Nie chcę już tu żyć z dziećmi". [I love America but if they continue to do absolutely nothing and the scale and volume of the outrages continues to accelerate, there’ll come a point when I think ‘I don’t want to be here with young children.’]
Mania wielkości telewizyjnego lewaka. To ma być jakiś szantaż emocjonalny? Wielki pan dziennikarz myśli, że kogoś takie deklaracje wzruszą? To tak, jakby wrzód na dupie odgrażał się, że zaraz zniknie.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Na mocy nowej ustawy zaproponowanej przez Senat stanu Oklahoma legalne stanie się noszenie broni palnej na widoku poza domem - bez licencji. Autorem poprawki jest senator Nathan Dahm. W dodatku facet ma poczucie humoru, bo nazwał swoją uchwałę: "Piers Morgan Constitutional Right to Keep and Bear Arms Without Infringement Act" :)
 
Do góry Bottom