1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Permanentna inwigilacja w praktyce

Dyskusja w 'Wiadomości' rozpoczęta przez użytkownika MaxStirner, 28 Kwiecień 2014.

 1. tolep

  tolep Szła dzieweczka do laseczka do zielonego

  4 153
  6 614
  Jaranek i tomky lubią to.
 2. Doman

  Doman Well-Known Member

  136
  351
  Tak w związku z Niebezpiecznikiem.... Pod najnowszym wpisem Piotr Konieczny sadzi w dyskusji takie kwiatki, że szkoda gadać. Facet pisze i dyskutuje jak GazetoWyborczy leming albo przemądrzały wikipedysta pozujący na beserwisera i obiektywnego racjonalistę, a przy tym wciska kilogramy propagandowego kitu. Nie znam motywów, ale jeśli on tak bezkrytycznie nakręca się w sprawie wojny, to tylko patrzeć jak poczuje obywatelską powinność i wrzuci czytelnikom jakiś kit mający rzekomo chronić przed inwigilacją a w istotcie robiący odwrotnie. Dla ich dobra rzecz jasna, bo przecież Putin hakował demokrację w USA, więc trzeba być czujnym i zadbać o bezpieczeństwo. Żal nie skorzystać z popularności bloga uwiarygodnionego taką trochę light pisaniną o bezpieczeństwie.
   
 3. kompowiec

  kompowiec Well-Known Member

  1 026
  793
  w każdej chwili można przesiąść się na zagraniczne, anglojęzyczne blogi jak niebezpiecznik się skurwi. To jakiś problem?
   
 4. MaxStirner

  MaxStirner Well-Known Member

  1 881
  1 999
  Po części sie z tobą zgodzę, jesli to ten sam facet ze zlewaczałej szajki trymającej w łapach polską wiki, z drugiej strony jak słusznie zauważa kompowiec ja z polskiej wiki nie korzystam bo nie muszę, a już na pewno nie w kwestiach ideologicznie wrazliwych.
   
 5. tolep

  tolep Szła dzieweczka do laseczka do zielonego

  4 153
  6 614
  Konieczny dal się wychujać trollom tak samo jak buzfeed, CNN i PAP
   

Poleć tę stronę