PE zdecydował: Polska przyjmie emigrantów z Afryki i jeszcze za to zapłaci Unii Europejskiej

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Otóż to, w większości przekazów widzimy kobiety i dzieci. Rzeczywistość jest taka, że większość uchodźców to produktywni mężczyźni w sile wieku. Troszkę kompromitacja, że takie osoby uciekają i nie próbują bronić swojej ziemi na miejscu.
Moje trzy grosze - zasłyszałem plotki, że strategia jest taka, iż rodzina wysyła najsprawniejszego mężczyznę, żeby przeżył i się osiedlił, a ten, jeśli mu się uda, sprowadza potem resztę swojej rodziny.
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
"Uchodźcy" uciekają z Danii do Szwecji. Czemu?

Imigranci nie chcą zostawać w Danii, bowiem tamtejszy rząd zadecydował o obcięciu o połowę zasiłków dla azylantów. Duńczycy wykupili nawet reklamy w libańskich gazetach, skąd wyrusza do Europy wielu syryjskich uchodźców, informując o nowych przepisach.

Szwecja jest natomiast postrzegana jako ziemia obiecana, gdzie imigrantom przysługuje obfita pomoc socjalna i już jest liczna muzułmańska społeczność.
http://www.tvn24.pl/imigranci-w-danii-zablokowana-autostrada-e45,575882,s.html
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700

vast

Well-Known Member
2 745
5 808


Ja jebie. Szkoda że nie zapytali kiedy i kto i w jaki sposób pomagał Polakom. Chciałbym zobaczyć wtedy miny tych ludzi.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ja jebie. Szkoda że nie zapytali kiedy i kto i w jaki sposób pomagał Polakom. Chciałbym zobaczyć wtedy miny tych ludzi.
A czego chcesz?
Kurwy okrągłostołowe wprowadziły socjalizm, Polacy nie są u siebie gospodarzami, media im zrobiły macę z mózgów, więc co mają mówić?
Do tego większość tych co tu przyjeżdża nie ucieka przed bombami, czy biedą. Większość to młode agresywne pasożyty, bez żadnych kwalifikacji, które tu przyjeżdżają z roszczeniami. One chcą zasiłków, one chcą wprowadzać islam, one chcą się napinać. Widać po zachowaniu, że to jumackie ryje.

Czy Polacy uciekając z sowieckiej Rosji, też się tak zachowywali, będąc przejazdem w Iranie?
A może się tak samo zachowywali w Rumunii, na Wyspach Brytyjskich, czy gdzieś indziej?
Jumali, gwałcili, kradli i robili zadymy?
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
A czego chcesz?
Kurwy okrągłostołowe wprowadziły socjalizm, Polacy nie są u siebie gospodarzami, media im zrobiły macę z mózgów, więc co mają mówić?

Mogą sobie mówić co chcą a ja mogę to sobie ocenić jak mi się żywnie podoba. A to że mają macę zrobioną przez media i reżym nijak ich nie usprawiedliwia. Dowodzi to tylko że są debilami.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Dowodzi to tylko że są debilami.
Chwileczkę...
Na tak postawione pytanie libertarianin ma prawo odpowiedzieć: NIE!
Zdziwiony?
Pytanie pośrednio sugerowało, że to "MY", czyli imigracja ma być za pieniądze z budżetu. A opowiedzenie się za wywalaniem pieniędzy z budżetu, to usprawiedliwienie roli państwa i ściągania przez jego pachołków haraczy zwanych podatkami.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Chwileczkę...
Na tak postawione pytanie libertarianin ma prawo odpowiedzieć: NIE!
Zdziwiony?
Pytanie pośrednio sugerowało, że to "MY", czyli imigracja ma być za pieniądze z budżetu. A opowiedzenie się za wywalaniem pieniędzy z budżetu, to usprawiedliwienie roli państwa i ściągania przez jego pachołków haraczy zwanych podatkami.

Ale do czego pijesz teraz? Ja odwoływałem się do paplaniny motłochu z filmiku że ktoś tam pomagał Plakom kiedyś i że teraz trzeba pomóc uchodźcom.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Kumpel o tym, dlaczego jest przeciwny przyjmowaniu uchodźców. Rozwaliło mnie to :)

Po prostu nie podoba mi się opcja w której Niemcy znowu założą polskie obozy koncentracyjne w których my będziemy musieli tych biednych ludzi trzymać pod pistoletem aby nie zwiali na zachód.
 
Do góry Bottom