Ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera!

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Se tak pomyślałem... Korwin jest stary i nie zmieni przyzwyczajeń. A więc trzeba zaakceptować tego Adolfa Hitlera. Co zrobić i jak pomóc Korwinowi w uzyskaniu lepszych wyników na jesieni? Ocieplić wizerunek Adolfa i zmienić społeczne nastawienie do tej postaci.
Jeżeli to uchroni jedną rodzinę przed wyjazdem do Anglii...

Zaczynam.
article-0-


Linkujcie Wiplerowi i całemu sztabowi. Musimy wygrać!
 
648
1 208
Fuhrer - miłośnik filmów Disneya
Niewiele osób o tym wie, ale nazistowski przywódca wprost kochał rysować postacie z filmów Disney'a. Takie wnioski wysnuł William Hakvaag - dyrektor norweskiego muzeum. Szkice miały powstać podczas II wojny światowej. Szef muzeum twierdzi, że rysunki ukryte były w obrazie, który udało mu się kupić podczas aukcji w Niemczech. Wewnątrz "dzieła" opatrzonego podpisem "A. Hitler", ukryte były kolorowe rysunki z wizerunkami postaci pochodzących z filmu "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".

Na szkicach z bajkowymi postaciami widniały inicjały "A.H.". Hakvaag znalazł wśród obrazów także rysunek Pinokia, który nie posiadał jednak żadnego podpisu.


W nietypowy sposób troszczył się o swoich żołnierzy
Był bezwzględnym tyranem i słusznie określany jest jednym z największych zbrodniarzy w historii. Ale o swoich żołnierzy zwykł się troszczyć. Tyle że, jak wynika z opublikowanych niedawno przez historyków informacji, w dość nietypowy sposób. Z danych naukowców wynika, że despota walczył o to, by dla jego wojaków opracowano dmuchane seks lalki. Wszystko po to, by uchronić nazistowskich żołdaków przed chorobami wenerycznymi, którymi mogli zarazić się od prostytutek

http://niewiarygodne.pl/gid,1412187...Hitler-jakiego-nie-znacie,galeriazdjecie.html
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Ocieplenie trwa też w telewizji (National geographic, tvp historia, disc. hist.) Tylko z tego tygodnia w progamie:
Naziści
Tajemnice III Rzeszy
Złowroga charyzma Adolfa Hitlera
Ostatnie dni wojny
Sensacje XXw
Niemiecki sen o potędze
U-booty: Rekiny Hitlera
Największe bitwy pancerne
Kolaboranci III Rzeszy
Świat na wojnie
Malaria tajna broń Hitlera
Atak Hitlera na Amerykę
Einsatzgruppen:Oddziały śmierci
Druga wojna św. Pierwszy dzień
Hitler narodziny zła
Armia Hitlera na podsłuchu
Pieniądze Hitlera
Encyklopedia IIw.św.
Hitler: anegdoty, mity i kłamstwa
Apokalipsa: siła Hitlera
Zaginiony okręt Hitlera
Al Murray w drodze do Berlina
i parę innych

Sam jestem zaskoczony ilością materiału o AH. To nie może być przypadek...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Wiadomo, o co chodzi...
Kazimierz Pawlak: Co ty obsiadł oczami jak baby biskupa? (…)
Witia Pawlak: Trza się wpierw dobrze napatrzeć, jak się zapomnieć nie chce.(…) A może my tu poginiemy marnie?
Kazimierz Pawlak: Tobie powinni wystarczyć moje słowa do śmierci. Przecież to jest Kargulowa córka i masz nienawidzić całe to plemię!
Witia Pawlak: Toteż ja tak patrzący nienawiść w sobie potęguje.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Adolf+Hitler+-+Berghof+-+Bayern+-Bavaria+-+Germany+-+So+long+ago+so+clear+-+Biography+-+Peter+Crawford.jpg

- Słuchaj tego, Ewka, podobno autentyk: dwóch żydków ściganych przez Esesmanów po ucieczce z obozu natrafiło na studnię. Wskoczyli do środka i czekają. Esesmani zdyszani zasiadają na studni, żeby chwilę odpocząć, nagle jeden pochyla się nad studnią i woła:
- A może są w lesie!
Na to żydzi udając echo odpowiadają:
- "A może są w lesieee..."
Niemiec znów woła:
- A może rzucimy granat do studni?
- "A może są w lesieee..."
- Oj, Adi wariacie, ty to mnie umiesz rozbawić!
 

Luizy

Well-Known Member
520
2 017
List kondolencyjny Hitlera do wdowy po Piłsudskim.

"Smutna wiadomość o zgonie Pani małżonka, jego ekscelencji Marszałka Piłsudskiego, dotknęła mnie bardzo boleśnie. Wielce szanowna, czcigodna Pani oraz Jej Rodzina zechce przyjąć wyrazy mojego głębokiego współczucia. Postać Zmarłego zachowam w swojej wdzięcznej pamięci."

11330039_1585777138358610_2940576612481544617_n.jpg
 
Do góry Bottom