Nowy soft - uwagi, problemy

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Zauważyłem, że hydepark jest widoczny bez logowania. Wcześniej tak nie było, nie? Trzeba coś z tym zrobić, bo jak lud pracujący miast i wsi Ubekistanu dotrze do wątku "Tak będzie w AKAPie" może to oznaczać koniec szans Partii Libertariańskiej na przejęcie władzy na jesieni :)

No i jest jeszcze kwestia szutboxa ...
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
O cholera, napisałem tu posta ale go nie wysłałem. Teraz wchodzę w ten wątek i mój niewysłany post się automatycznie zapisał... Inwigilacja, 1984 i bolszewia!!!1
@Ciek, Hyde Park był już wcześniej widoczny. A na jesieni to władzę przejmuje Korwin, my musimy poczekać, bo był pierwszy.
 
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Taka linijka na górze się pojawia "Strict Standards: Declaration of Tapatalk_Model_Post::alertQuotedMembers() should be compatible with that of XenForo_Model_Post::alertQuotedMembers() in /home/libertarianizm/libertarianizm.net/library/Tapatalk/Model/Post.php on line 0 "
 

raiden00

megazord
160
278
No fajny, będzie razić w oczy dużymi liczbami, mówiąc: "raiden00 ty fiucie znowu nie czytasz wszystkich postów". No ale się nie da, nie da się. Nie raz próbowałem być na bieżąco, ale zawsze kończy się tak samo. Za dużo piszecie :p
 

Gie

Libnetarianin
219
490
Przez dwa tygodnie na wakacjach prawie nie wchodziłem na forum i zebrało się ponad 1000 nieprzeczytanych postów :eek: Będzie z czego raporty dla służb pisać :)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Na razie shoutbox jest wyłączony. Niestety, chyba trzeba będzie przejść na komercyjną wersję, ale to za chwilę, jak się odkuję, bo kosztuje 25GBP.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Aha, wydaje mi się, że ten smerfastyczny licznik nieprzeczytanych wpisów dramatycznie spowalnia działanie forum, więc na razie go wyłączyłem. I u mnie przyśpieszyło przeogromnie.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Na razie shoutbox jest wyłączony. Niestety, chyba trzeba będzie przejść na komercyjną wersję, ale to za chwilę, jak się odkuję, bo kosztuje 25GBP.

A prawdziwy powód jest taki:

l58r.jpg



:D :D :D
 
C

Cngelx

Guest
Na razie shoutbox jest wyłączony. Niestety, chyba trzeba będzie przejść na komercyjną wersję, ale to za chwilę, jak się odkuję, bo kosztuje 25GBP.

Daj lepiej linka/ramkę do bramki IRC. Będzie za darmo i nie będzie trzeba odpalać przeglądarki internetowej, żeby pogadać o pierdołach.
 
Do góry Bottom