Nowy soft - uwagi, problemy

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 117
Obadałem już dawno.

Będę brał KS16G lub KS24G tu: http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/kimsufi.xml

Nie widziałem w tych cenowych granicach nic o podobnych parametrach w tamtych ofertach, szczególnie gdyby udało się zdobyć KS16G, który kosztuje zaledwie 19 EUR miesięcznie (netto, ale ja jestem vatowcem). Fakturę z OVH jeszcze sobie w koszty wrzucę.
Faktycznie, cenowo są raczej bezkonkurencyjni..

Zawsze można wyłączyć logi w serwerze http i zapisywanie IPków/sesji w bazie danych, w oprogramowaniu forumowym, a same dane sesji czyscic automatycznie np po 10-60 czy ilustam minutach braku aktywnosci od ostatniej akcji logowania/przegladania/etc albo (jeszcze lepiej) trzymac je tylko i wylacznie w pamieci RAM i tam kasowac, zeby nie mozna bylo ich odzyskać po skasowaniu na podstawie śladu magnetycznego (na swap file/partycje swap tez bym uwazal, bo trudno kontrolowac co tam ląduje)

Nie jest to jakies super 100% zabezpieczenie, ale niskim nakladem srodkow, w razie czego - utrudni namierzanie kto co i gdzie pisal.
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 950
15 008

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 703
12 053
Nie wyświetla mi filmów lib (kurcze, miało być "lub", to znak, że Jesień coraz bliżej) grafik linkowanych w postach. Da się z tego jakoś wybrnąć?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 950
15 008
Kurde, jakieś FAQ trzeba, czy coś? Było w tym wątku około wpisu 99 - to zabezpieczenia FF.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 047
Byłoby możliwe zwiększenie historii shoutboxa? Jak po południu wchodzę na forum to już nie widzę, czy ktoś mi odpowiedział na to co pisałem rano.
 
  • Like
Reactions: Gie
Do góry Bottom