Nowe forum - miejsce na uwagi

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Tak, ale dotychczas banowaliśmy za przewinienia. Postowanie zgodnie z tematami nie zalicza się do przewinień (przynajmniej na razie).
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
śmieszy a co nie widać?? nie lubię tych emotek dawać bo jak w przedszkolu .


O następny wielki lib co ludzi chce do śmietnika wywalać!
Mało to ambitne, ale ośmieszaj się dalej .Banuj prosiaczku, banuj.
W imię Jezusa Chrystusa, pana naszego.

Tolep nie chciał czytać czyichś postów więc mu zaproponowałem rozwiązanie jego problemu. Nie wiem czemu Cię to tak zdenerwowało.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Emotki się jednak przydają, żeby uniknąć nieporozumień co do tonu wypowiedzi.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ale jak wypowiadali te słowa przed 1969 to często jakimś tonem z jakimś wyrazem twarzy.
Nie da się tego oddać samym słowem pisanym, a przynajmniej łatwo o nieporozumienie.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Prof. Jan Miodek :

Na pewno nigdy w życiu nie "wow-knę", bo mnie to "wow" potwornie denerwuje. Niech sobie młodzi "wow-kają", ale gdy ze mną rozmawiają, chciałbym, żeby zdarzyło mu się wykrzyknąć "O rany! Naprawdę? Co pan powie! Rzeczywiście!". A jeśli na każde stwierdzenie słyszę "wow", to dostaję gęsiej skórki.

Gdy w Polsce po 1989 r. pojawiły się reklamy, w co drugim spocie można było usłyszeć "odkryj". Nieżyjąca już wrocławska felietonistka i pisarka Ewa Szumańska pisała, że denerwuje ją to, że ciągle słyszy "odkryj smak" albo "odkryj niepowtarzalny zapach" — wszyscyśmy odkrywali.

Teraz w reklamach, niezależnie od tego, czy w pojawia się tam pięciolatek, czy 55-letni mężczyzna, musi paść słowo "wow". Coś okropnego.
Dobrze, jesteś młody, przynoś to "wow" z dobrodziejstwem inwentarza. Ale nie nadużywaj!

 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Co sie w ogóle z tym forum stało? Brakuje chyba ze dwóch trzecich albo i wiecej osób. Dawno mnie tu nie było, to nie wiem co sie porobiło. Krzysia nie ma? Ostatni post chyba z 10 mies temu? Służby trzyliterowe najechały? Ktos może wie i mnie uswiadomi co za tornado tu przeszło? Są jakies inne grupy na socjal mediach? O co chodzi?
 
Ostatnia edycja:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Discord żyje. Fora ogólnie są w stagnacji poza bardzo ograniczonymi wyjątkami. FB robi się chyba coraz bardziej dziaderskie i banalnie łatwo spaść za byle niepoprawne politycznie gówno. Świat się zmienia.

Corocznie organizuję też imprezy integracyjne, na które można niezobowiązująco i bardzo tanio wpaść i wypić piwo. Wystarczy chcieć.
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
To co mi sie tu wydaje dziwne, to że co kilka(naście) tygodni wpada jakiś nonejm i seryjnie lajkuje muoje dziesięcioletnie posty. Taka seria trwa kilka dni, może tydzień dwa i cisza. Mnie to w ogóle dziwi niepomiernie że komuś sie chce rejestrować i czyta zakopane posty sprzed dziesieciu lat
Choć czasem fajnie i śmiesznie i strasznie poczytac siebie sprzed takiego czasu
Dodam, że w żadnym innym miejscu w necie w którym jestem to tak nie ma.
Na przykład na fejsie, żeby wykopać dziesiecioletni post, to musiałbym przewijać godzinami i czytać, tyle tego tam jest, posty znikaja prawie od razu w zalewie szumu. Czasem już po kilku tygodniach, jesli chce znaleźc co pisałem, to już nie daje rady odszukać
Wniosek z tego, że tematyczne, tradycyjne forum lepiej sie nadaje do archiwizowania wiadomości niż społecznościówki
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom