Nowe forum - miejsce na uwagi

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 142
Wszystkie te błędne linki w rzeczywistości są redirectami do:
Kod:
https://www.facebook.com/wipler/posts/892931620758163

który osadza się prawidłowo. Więc najwyraźniej nie daje się osadzić takiego linku-redirecta, trzeba osadzić jego URL docelowy.
 
T

Tralalala

Guest
Dlaczego szałt jest teraz krótszy? Czy jest możliwość aby był dłuższy tak jak przedtem?
 
648
1 208
Ktoś jeszcze uważa, że obrazki na szałcie utrudniają czytanie i ogólnie rozwalają szałta?

Inna sprawa, że taki Amel lubi sobie wpaść ni stąd ni zowąd, tylko po to, by wkleić zdjęcie grubasa w wannie pełnej parówek i z jabłkiem w ustach, a który to widok później pozostaje przez 30 minut jak nie dłużej...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Ktoś jeszcze uważa, że obrazki na szałcie utrudniają czytanie i ogólnie rozwalają szałta?

Inna sprawa, że taki Amel lubi sobie wpaść ni stąd ni zowąd, tylko po to, by wkleić zdjęcie grubasa w wannie pełnej parówek i z jabłkiem w ustach, a który to widok później pozostaje przez 30 minut jak nie dłużej...

Po pierwsze - obrazek był mały.
Po drugie - obrazki wklejało wiele osób w historii SB i nikt nie robił afery.
Po trzecie - to był jeden z nielicznych obrazków wklejonych przez moją osobę. Co robisz? Oskarżasz mnie o notoryczne wklejanie takich obrazków. Więc jesteś kłamcą.
Po czwarte - nie było ciebie przez dłuższy czas na forum i na SB i raczej twoja osoba wpada ni stąd ni zowąd i szuka problemów w byle czym.
Po piąte - to tylko pierdolony obrazek (w ilości jeden) wrzucony z dwa miesiące od ostatniego wrzucenia pierdolonego obrazka na SB.
Po szóste - nie odpowiadam za wszelkie problemy z koncentracją związane z zamieszczeniem jednego pierdolonego obrazka na SB.
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.

I żeby ktoś wkleił z pięć obrazków na SB pod rząd. Wtedy może docenisz mój jeden obrazek.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
nie no coś jest nie tak, ja pamiętam że kiedyś można było w chuj daleko cofnąć rozmowe z shouta niz teroz, zresztą nie tylko ja to zauważyłem...
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
MAO MAO

e12-631.jpg
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 142
Ja mogę ustawić dowolną liczbę, ale z jakiegoś powodu jest to ograniczenie.
 
T

Tralalala

Guest
No, jest zajebiście, teraz przynajmniej przy poagandkach nie będą uciekały wiadomości.
 
Do góry Bottom