Nowe forum - miejsce na uwagi

T

Tralalala

Guest
Dajesz "@" a potem wpisujesz kawałek nicka i samo się wyświetli.
np ja wpisuję "@Neg" i się na żółto podświetla "Negro Chicken"
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ktoś znowu majstrował przy forum...
można te nowe opcje gdzieś indziej dać bo ja zawsze klikam w najnowsze posty co było po prawej i teroz ciągle klikam na te inne...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Wklejanie formatu webm nie działa, zarówno jako media jak i jako grafika. Chciałem wkleić między innymi to i nic.
 
K

krasnys

Guest
Wszystkie prawie nowe watki ale i stare i mój tez wypieprzone gdzies i trzeba latac po forum i szukać i jeszcze pod takim debilnym tematem sa teraz To czemu takie tematy o dupach cycach wiszą na głownej stronie?? . To bardzo ambitne tematy sa i musza tam być???
Mam to w dupie w zasadzie ale jak macie jakieś wąty do nowych ludzi to piszcie wprost albo banujcie a nie takie numery robicie a jakby popatrzeć to w tych temach jak o Bogu rozwwinely sie dyskusje ale trzeba bylo wypieprzyc bo nie pasuja wam .Wasza sprawa ja mam to w dupie juz .
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Akurat temat pod nazwą "Bóg stworzył człowieka" jest całkiem sensowny. Tylko trzeba wydzielić sensowne i poważne posty od głupkowatych pokroju Jaskółki czy innych trolli.
Jak admin ma czas to niech zrobi. Oczywiście nic na siłę.
Resztę gówna można albo zostawić w tym dziale albo usunąć wraz z autorem (ban dla Jaskóły i jej innych kont).
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Na ateista.pl umiesz pisać czy piszesz jak tutaj? I nie zauważyłem wyzywania twojej persony od "hujów" czy raczej "chujów".
Nie miałem zamiaru publikować tej wiadomości, ale może kilka ostrych słów przemówi do łepetyny. Napisałem to wczoraj - jak nic nie wyciągniesz z tego to trudno i dalej pisz se jak neo.
Czy musicie psuć każdy temat zamieniając to wszystko w rozmowę jak na dawnym Gadu-Gadu czy innym komunikatorze? Jest temat o nazwie "Przywitaj się" - a więc w tym temacie jest powitanie danej osoby. Mała dygresja nie jest karalna, ale zbyt dalekie odejście od tematu powinno wprawiać taką osobę w stan zawstydzenia jak przy pierwszej masturbacji albo przynajmniej przyprawiać o mdłości i bóle głowy. A wy dalej piszecie jak dzieci neo i nie widzicie w tym nic złego.
Serio - jakbyście tak pisali tylko w tym jednym temacie i tylko w tym jednym dziale o nazwie "Hyde-Park" to jestem wam w stanie wybaczyć. Jeszcze jakbyście pisali mądre eseje z dziwnym stylem lub jego brakiem, ale jednak mądre... Ale nie! Będą pierdolić trzy po trzy i nic kurwa.
Specjalnie jest takie coś jak Shoutbox na samym dole - jak chcecie pogadać jak na starym GG to zapraszam w imieniu wszystkich aktywnych uczestników lużnych pogaduszek o takich poważnych sprawach jak kutasy, Hitlery czy najważniejszy temat dotyczący przygotowań do nadchodzącej jesieni.
Ten post jest skierowany głównie do @krasnys i jego pobratymców z podobnym stylem pisania i pierdolenia o głupotach. Sami dobrowolnie spychacie swój byt forumowy na boczny tor.

I nie jestem za traktowaniem HP jak śmietnika. W HP jest wiele bardziej wartościowych tematów niż pogaduszki o wielkości siusiaków.
http://libertarianizm.net/threads/logika-cybernetyka-socjocybernetyka-teoria-gier-prakseologia.5383/

Powyżej jeden z przykładów. Dlatego jestem za utworzeniem śmietnika.
 
J

jaskółka

Guest
Ktos na litere M do mnie napisal ale nie moge otworzyc tego komunikatora to i nie odpowiem cos zle mi pracuje komputer

Ty Amel- o mnie piszesz i o śmietniku????Sam do tego śmietnika idz grzebać jak masz ochotę.

Jezeli chodzi o pogaduszki o siusiakach to wywalic tez wątek do śmieci ,tylko tam jego miejsce i sie dziwie ze nikt tego jeszcze nie zrobil!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom