Nacjonaliści i system

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
... i bieliznę ze swastyką, oczywiście.
Pracuję nad tym :)

Mam nadzieję, że jakby przyszło zagazować kilku wolnościowców, to nie bralibyście tego do siebie, to nic osobistego, taki klimat w tym całym egoistycznym indywidualizmie, każdy chce przeżyć ;(
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
dyskutuje często z onr, bo są aktywni na moim podwórku...
jedyna różnica ideologiczna między narodowymi komuchami a komucham od sierpa i młota to kit wciskany ludziom za co sie mają poświęcać, jedni dla sprawiedliwości społecznej inni dla narodu/kraju/ojczyzny

owszem są niebezpieczni gdy są w grupie, karki, łyse dresy i te klimaty... poziom inteligencji równy temu co ma wiaderko, w porywach konewka... a tych poziomem inteligencji doniczki z kwiotkiem jakimś wysyłają by dyskutowali z ludźmi, niestety mają ino wyoczone odzywki w starciach z konkurencyjnymi komuchami, nie da sie nawet podyskutować... próbują mnie w każdej rozmowie przekonać że mamy wspólnego wroga i powinniśmy wspólnie walczyć bo mamy wspólne interesy, ale sie kończy jak zaczne zadawać pytania abede mógł to a bede mógł tamto i na czym ma polegać ta wolność w ich wersji, wtdy możesz dostać odpowiedź w stylu "coby być wolnym trza zaakceptować krzyż"... generalnie są głównym źródłem lolkontentu na moim lokalnym forum...

te tendencje wolnorynkowe to ino chwilowa zagrywka by kuce ich wspierały... jak dojdzie do odjebki konkurencyjnych komuchów to skorzystają z ich wsparcia a jak załatwia jednych załatwią kuce... a nas o ile nie bedziemy współpracować w ich szeregach odjebią razem z komuchami od systemu, bo dla nich jesteśmy chorzy i wrogami narodowego kolektywu...

ile warte jest ta ich niby wolnorynkowość i jakakolwiek wolnościowość widać było w tamtym tygodniu jak sie dumnie chwaliły że są siłą i zostali docenieni bo współpracują teroz z solidarną polską...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Tymczasem Szynka rekomenduje ten wątek, jako najbardziej reprezentatywny dla tego forum:

12:29 - Szynka: https://libertarianizm.net/threads/nacjonalisci-i-system.4915/ - ten wątek jest tak lib.netowy, że bardziej się nie da :D
12:30 - Szynka: Krzysio gadający o odjebce, Tosia go wyśmiewający, Kawador pytający o broń, ciekowa bielizna ze swastyką...
Fakt, trudno aby w jednym temacie ująć niemalże całą istotę tego miejsca. Niemal każdy charakterystyczny punkt programu został odhaczony. Zabrakło jeszcze tylko zerwania stosunków dymplomatycznych przez Gazdę i kąpania w rzece zawłaszczonych dzieci przez Matrix...
 
A

Antoni Wiech

Guest
ile warte jest ta ich niby wolnorynkowość i jakakolwiek wolnościowość widać było w tamtym tygodniu jak sie dumnie chwaliły że są siłą i zostali docenieni bo współpracują teroz z solidarną polską...

Źródło?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no typki z onr'u gadały tak... nie podawali źródeł... nie intersuje sie aż tak bardzo tym co te komuchy tam robią...
 
A

Antoni Wiech

Guest
no typki z onr'u gadały tak... nie podawali źródeł... nie intersuje sie aż tak bardzo tym co te komuchy tam robią...
No to Ci, źle powiedzieli. Do porozumienia nie doszło i to Solidarna Polska jeśli już smali cholewki do Ruchu Narodowego.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no dyć napisałem, narodowe komuchy są komuchami ino narodowymi, po chuj drążyć temat?
 
A

Antoni Wiech

Guest
no dyć napisałem, narodowe komuchy są komuchami ino narodowymi, po chuj drążyć temat?
Ale dałeś zasłyszany gdzieś argument, który nie jest prawdą. A teraz mówisz, że Cię to nie obchodzi. I gadaj z takim, ja jebie...
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
@GAZDA napisał "ile warte jest ta ich niby wolnorynkowość i jakakolwiek wolnościowość widać było w tamtym tygodniu jak sie dumnie chwaliły że są siłą i zostali docenieni bo współpracują teroz z solidarną polską..."

taką informację zna z autopsji, więc źródło jest bezpośrednie, w czym problem?

A to, że w końcu nie skonsumowali zalotów...
 
A

Antoni Wiech

Guest
@GAZDA napisał "ile warte jest ta ich niby wolnorynkowość i jakakolwiek wolnościowość widać było w tamtym tygodniu jak sie dumnie chwaliły że są siłą i zostali docenieni bo współpracują teroz z solidarną polską..."

taką informację zna z autopsji, więc źródło jest bezpośrednie, w czym problem?

A to, że w końcu nie skonsumowali zalotów...

A jakbym napisał, że po partii libertariańskiej widać jaka jest libertariańska po tym jak dumnie chwaliła się ze współpracy z polską partią komunistyczną i znałbym to "z autopsji" bez możliwości potwierdzenia źródła to też nie byłby problem?
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
A jakbym napisał, że po partii libertariańskiej widać jaka jest libertariańska po tym jak dumnie chwaliła się ze współpracy z polską partią komunistyczną i znałbym to "z autopsji" bez możliwości potwierdzenia źródła to też nie byłby problem?

No gdybyś takie coś zapodał, to przyjąlbym do wiadomości, że nie kłamiesz, przecież nie będę żądał dowodów. Kwestia nadawcy :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
jak już pisałem znam ich "wolnościowość" z praktycznych doświadczeń, wynikających z rozmowy, xródła nie są mi do tego potrzebne, to jest moja opinia ty michał masz swoją i ok
sam fakt że sie tym chwalą wystarcza, nie potrzebne są mi źródła bo niby po co? ja nie planuje współpracy z nimi i nie robie listy z plusami i minusami opartą na faktach potwierdzonych wiarygodnymi źródłami...
 
A

Antoni Wiech

Guest
No gdybyś takie coś zapodał, to przyjąlbym do wiadomości, że nie kłamiesz, przecież nie będę żądał dowodów. Kwestia nadawcy :)
A ja uważam, że źródła powinny być weryfikowalne. Chyba, że ktoś zastrzega, że to nie jest pewna informacja. Już nie wspomnę, że przydałoby się, że ten co argumentuje powinien sprawdzić chociaż w minimalnym stopniu czy informacja, którą dostał jest prawdziwa.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
No to Antoni zapodam info od siebie - byłem niedawno na spotkaniu Młodzieży Wszechpolskiej z ByteEaterem z Kontestacji. ByteEater był zdziwiony jak bardzo wolnorynkowe poglądy tam uświadczył. Potem na fejsie miał spinę z tą samą osobą, z którą gadał na spotkaniu, osoba ta zjechała liberalizm z góry na dół i zarzuciła ByteEaterowi manipulację. Tyle są warte "wolnorynkowe" przebłyski nacjoli :)

Kto chce, niech wierzy :)
 
A

Antoni Wiech

Guest
Kto chce niech wierzy, kto chce niech nie wierzy. Spoko. W każdym razie to jest forum dyskusyjne a nie tylko tablica wpisywania swoich opinii. Jak źródło jest nieweryfikowalne to nie ma jak dyskutować, bo niby na czym miałby się ktoś kto kontragumentuje oprzeć? Gdyby Gazda napisał, że z nimi rozmawiał i coś usłyszał to ok. Problem w tym, że później dał argument, który brzmiał jak obiektywny "ile warte jest ta ich niby wolnorynkowość i jakakolwiek wolnościowość widać było". Dodatkowo to jeszcze jest nieprawda co do samej istoty sprawy (RN nie współpracuje póki co z SP).
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ale prawdą było że sie chwalili, a ja nie jestem jakimś ubekiem, co jak ktoś coś tam powie to od razu trza sprawdzić kto powiedział, kim jest od kogo wie itd...

mi to wystarczy, poza tym to jest akurat z ostatniej chwili, przykładów dawali miliony, przez lata kontaktów dużo słyszałem przy rozmowie i czytałem przy dyskusji w necie... nie dokumentowałem bo a) nie jestem ubekiem, b) nie jest mi to do niczego potrzebne...
 
Do góry Bottom