Muza

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Pamięta ktoś Khadję Nin? W latach 90 byla względnie popularna ze względu na ciekawe połączenie popu i elementów afrykańskiego folku z niskim i lekko soulującym glosem. No i spiewała w swahili, co w czasach bez netu budziło ciekawość. Poza tym dobrze sie prezentowała, prawdziwa hebanowa dama, co w mediach też wtedy nie było u nas częste. Wydała chyba ze trzy albumy i koniec, a szkoda.

To jest dobre do spania, lub wyciszenia sie, ale do dzis nie wiem o czym spiewa (jedna z piosenek to cover Stevie Wondera, a inna o Nelsonie Mandeli, tyle wiem).
 

kran

Well-Known Member
703
698
dostałam od Rodziców z piosenką Julia, którą Chris napisał chyba dla mnie:) Na filmie w piosence Julia to prawie mała ja:)
Tylko włosy miałam jaśniejsze, no i nie wolno było mi się samej nigdzie oddalać-Julia z filmu biegnie sama po drodze.
No i kapelusik też miałam, ale był biały z naszytymi kolorowymi motylkami. Do dziś leży w moim pokoju u Babci.
Tak samo zakradałam się rano do sypialni Rodziców, no byłam niegrzeczna, to znaczy pukałam ale nie czekałam na zaproszenie i myk między Rodziców pod ich kołderkę.Tata Juli na filmie to tak jakby mój, jejciu wszystko pasuje i chyba dlatego Rodzice kupili mi tę płytę:)

"Julia"
Chris Rea

jak piszesz to jakby jakaś mała dziewuszka po forum biegała tak nie tylko ja to widzę, heh ,przyjemnie się czyta te twoje posty
 
Do góry Bottom