Muza

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Kraftwerk - It's more fun to compute

I z tej samej płyty koncertowo po niemiecku
Heimcomputer

Kraftwerk też w czerwcu będzie koncertować w Katowicach podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka.
Co prawda to już 1/4 klasycznego składu i nieanalogowo, ale zawsze to będzie koncert legendy.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Jako stary psychofan Joanny Newsom stwierdzam, że najnowsza płyta daje radę, a nawet jest bardzo dobra, bo jest bardziej przystępna dla casuolowego słuchacza. Nie ma takiej rozwlekłości jak ostatnio, jest czasem bardziej popowy akompaniament (trochę i czasem), pojawiły się trochę tanie efekty komputerowe (echa, chórek itd.), ale są też fajne efekty dźwiękowe. Piosenki są krótsze, średnia to 4,5 minuty.



W tej nie mogę z tych klawiszy XD:


https://en.wikipedia.org/wiki/Divers_(Joanna_Newsom_album)


Różna muzyka w wątku. Wszystko jest i łagodna i ostra i markotna i jakaś ponura grobowa czarna jak noc i taka pod zdechłym psem tak bym określił gatunki o których się nie słyszało a nie tylko rock rock rock i pop tak jak ja znam/
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Niebawem zaczyna się sezon festiwalowy. W związku z tym oglądam sobie filmiki z różnych festiwali i po tym co widziałem na tubie to chyba w najbardziej urokliwym miejscu odbywa się portugalski Entremularhas.

Dark Door – Nato Morto


Selofan - Στο Σκοτάδι


Lebanon Hanover – Totally Tot
 
D

Deleted member 4683

Guest
Kilka kawałków z pierwszej płyty The Elixirs z Austin Teksasie. Płyta sprzed siedmiu lat, przeszła zupełnie niezauważona a jest zajebista.







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6431

Guest
52af098a69a3c.jpeg
 
Do góry Bottom