Muza

szyroki

New Member
9
0
Słupek napisał:
Coś obrazek nie bangla, ale z opisu i skrótu wnioskuję, że chodzi o Afro Kolektyw. Od paru dni katuję Połącz kropki , potwierdzam - dobra rzecz.

Czołem,
dzięki za zwrócenie uwagi -- przez jakiś czas działał. Już poprawiłem.
Wszystkie albumy są świetne, po prostu ostatnio mi się włączyła pilśniowa ;-)
 

sunrrrise

New Member
74
3
knz2009torun.jpg


Jeszcze miesiąc!!! Przygotowania trwają, dyskografia się mieli!:-]
 

Stefan Sękowski

New Member
9
0
różnie:
PanteraVulgarDisplayofPower.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=zPmkngapyE4

OpsM03a.jpg
http://sorsimmanis.wrzuta.pl/audio/raiTyWIEB4/malinowa_konopielka_-_orkiestra_pod_wezwaniem_swietego_mikolaja
 
A

Anonymous

Guest
Kaczmarskiego. nie wierzę, a jednak. i Autoportret Witkacego w wykonaniu Gintrowskiego. Kazika - Oddalenie, Kultu - Ostateczny Krach Systemu Korporacji.

same starocie.
 

Giga

New Member
262
5
Ja ostatnio dość często zacząłem katować Venom. Szczególnie Black Metal i Welcome in Hell. :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Giga napisał:
Ja ostatnio dość często zacząłem katować Venom. Szczególnie Black Metal i Welcome in Hell. :)

lay down your soul to the gods rock'n'roll
metal ten fold through the deadly black hole
riding hells stallions bareback and free
faking our chances with raw energy!!!!!!!!

BLACK METAL

jeden z moich ulubionych kawalkow wogole...

ja dzis slucham
AnnihilatorAliceInHell.jpg
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
jo tez nie slucham ino metalu, choc najczesciej, dobrze mi sie autem jedzie przy tym...
a teroz cosik z innej beczki
Blondie_-_Plasticletters.jpg
 

DysKordian

New Member
252
4
ripkc.jpg


RIP KC "Spinguölf"

Niezły misz-masz Hiszpanie stworzyli: punk, rockowa psychodelia, funk, bossa nova, jazz, trochę elektroniki.

82cdcd6e4f5756029f7276485c675c12_full.jpg


-(16)- "Bridges To Burn"

Nowy album klasyków sludge-core'a.

Fucked_Up_Friends-Tobacco_480.jpg


Tobacco "Fucked Up Friends"

Tłuste, funkowo-hip hopowe bity + melotron (!) + samplowane, przesterowane gitary a la lata 60/70 + dźwięki starych syntezatorów. Czasem dochodzi do tego rap, a czasem eteryczne wokale, przypominające trochę Goldfrapp lub Daft Punk. Pozytywnie rozjebała mnie ta płyta, bez dwóch zdań! Niektóre kawałki [Street Trash, Side 8 (Big Gums Version), Dirt (Feat. Aesop Rock)] mogą zawojować niejeden parkiet, na jakichś ambitniejszych tańcach-hulańcach ;)
 

Przemoslav

Member
144
2
Wczoraj zdegustowałem na empechujkach nową płytę ABSU i muszę przyznać, że zapowiada się nieźle. Proscriptor w świetnej formie i po latach nadal genialnie molestuje swoje bębny (gość swego czasu miał dołączyć do Slayer - poważna sprawa). Klimat płyty bardzo zbliżony do tego, co zespół wycinał na starożytnym poprzedniku, czyli "Tara" - specyficzna mieszanka thrashu i BM. Nowa płytka nazywa się poprostu "Absu". Trzeba będzie se kupić :).
 
Do góry Bottom