Muza

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Dawno nie zaglądałem, co słychać u Johna Zorna w Tzadik. Umknęła mi kolaboracja z Patem.

 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839

best52_%28www.e-gify.pl%29.gif


 

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
Posłuchałbym sobie jakiegoś metalu ukraińskiego z antypolskimi tekstami. Możecie coś polecić?
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Posłuchałbym sobie jakiegoś metalu ukraińskiego z antypolskimi tekstami. Możecie coś polecić?
Niestety nie znam,ale są na tym forum świetni miłośnicy i znawcy muzyki i na pewno coś zaproponują:)
Znam jeden ukraiński zespół ale to jest grupa rockowo-folkowa, zespoł ,ktorego słucha mój brat.
Teksty nie są antypolskie, śpiewają o wolności - o bliskiej ich sercu ojczyznie.

 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Mam słabość do Neala Morse'a. Dużą. Dysponuje barwą głosu, czyniącą go IMO moim ulubionym wokalistą z pogranicza rocka, folka, zwykłej piosenki i jazzu. Poza tym, to wybitny multiinstrumentalista i obdarzony atomową charyzmą człowiek. Nie przeszkadza mi, że jest nawiedzonym jak stara stodoła chrześcijaninem. Przy nim Greg Brovn to małe miki, serio.
Po odejściu od macierzystych Spoksów, jeździ po całym świecie, koncertuje i sieje ewangelię, a ludzie przesiąkają Chrystusem.

Aż się łezka kręci, to przecież tak niedawno.
No i weź się tu, kurde lebele, pomyl ...

ps: Wiem, że z kolei Neal nasiąkł był G.Giant.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom