Libnetopedia - przewodnik po libnecie

chaplean

Well-Known Member
181
428
Ski- Osoby z literką S według testów MBTI. Ich głównym zajęciem jest praca fizyczna i rozmowy o pogodzie. Nienawidzą wszelkiej formy kreatywności oraz przejawów ludzkiego geniuszu. W wolnych chwilach lubią grać w szachy dla debili. Według Zjednoczonego stronnictwa Liszów i Geniuszy odpowiedzialni za całe zło tego świata.
panie, ja pana nie obrażałem

Nki - osoby z literką N według testów MBTI. typowy przedstawiciel - ksiądz, poeta, kobieta. ich ulubiona forma spędzania wolnego czasu to patrzenie w niebo. w społeczeństwie stanowią około 35%, bo eNki się nie rozmnażają - wyrwanie dupy przekracza ich możliwości. w ruchu wolnościowym stanowią 90%, dlatego też ruch wolnościowy wieje autystycznym chujem. nienawidzą eSek, ale bez nich nie przeżyliby zimy.
 

stawrogin

Active Member
22
122
Odpady homo sapiens - osobniki zamieszkujące kule ziemską, których powłoka łudząco przypomina ludzką. Cechuje ich antyludzka, antyrozumowa, antyrynkowa i prosocjalna retoryka, często prowadząca do szkodliwego dla społeczeństwa i jednostki zachowania.
 
W

Werner Richardson

Guest
Kim jest kapłon?

Kapłon (znaczenie 1) - samiec beta, tchórz, często etnomasochista próbujący coś ugrać sygnalizacją cnót wobec innych ras.
Białorycerz, który broni tzn. "praw kobiet" do łajdaczenia się i kurwienia bez odpowiedzialności (odpowiedzialność ma za to ponosić kolektywnie podatnik w postaci mężczyzny, który wyłoży na zapomogi i domy samotnych matek, nie uzyskując żadnych usług seksualnych w zamian od żadnej kobiety)

Kapłon (znaczenie 2) - Ktoś kto czerpie satysfakcję seksualną z patrzenia jak ktoś uprawia seks z jego kobietą. (czyli degenerat)

Kapłon (znaczenie 3) - koleś z fryzurą na irokeza, który myśli że chujem zawojuje miasto (czy nawet świat) - czyta porady w mens health i CKM jak być samcem alfa (i myśli że nim jest).
Chodzi na siłownie od wielu lat, trenuje co obecnie modne, a nie skuteczne (w roku 2016-17 jest to crossfit) ale z uwagi na niski poziom testosteronu jego łapa nigdy nie przekroczyła 37 cm.
Goli strefy intymne na "paseczek" i chodzi po szatni w siłowni bez gaci i ręcznika rozmawiając przed telefon i szerzy zgorszenie i sodomię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom