1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Libnetopedia - przewodnik po libnecie

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Ciek, 3 Grudzień 2015.

 1. Non Serviam

  Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

  Posty:
  795
  Polubienia:
  1 808
  Prawoczłowieczyzm
   
 2. Tralalala

  Tralalala Guest

  Właśnie jeszcze test Madlocka @Mad.lock opisz proszę ten test bo ciągle zapominam, elementem były prawa zwierzątek z tego co pamiętam.

  Zabijanie szałta - wypowiedź w kilku lub kilkunastu linijkach (rekordziści potrafią napisać kilkadziesiąt) bez przerywania innych, z powodu braku zainteresowania lub wiedzy na dany temat reszta użytkowników nic nie odpisuje i tym sposobem rozmowy zamierają do czasu kolejnego tematu. Znanymi mordercami szałta są: Kurier, morduje przy użyciu pijackich monologów oraz Zbyszek i jego fascynacja bronią czarnoprochową, modelarstwem i bronią z zamierzchłych przedlibnetowych czasów.
   
 3. Mad.lock

  Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

  Posty:
  5 149
  Polubienia:
  4 592
  Test Madlocka - weryfikacja poglądów delikwenta na tematy praw zwierząt i państwowej opieki nad chorymi, biednymi dziećmi. Zakłada, że jeśli ktoś nie może znieść świadomości, że gdzieś cierpią dzieci lub zwierzęta, to zgodzi się na każdy zamordyzm, zbrodnię i niegodziwość, jeśli będą uzasadnione dobrem tych istot. A wiadomo, że wszystko można tak uzasadnić.
   
  sabat, wah, snajper oraz 18 uzytkowników lubi to.
 4. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 846
  Lajkoćpuński Kastrat - zwrot ten pojawił się na libnecie tylko raz za sprawą Fata, ale swoją wagę ma. Określa użytkownika, który za cenę lajków, gotów jest się nieco skurwić. Zawsze się trochę kurwi.

  Wonsz - grzechotnik w lib-narzeczu.
   
  Ostatnia edycja: 4 Grudzień 2015
 5. Kompowiec2

  Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

  Posty:
  459
  Polubienia:
  154
  o moim projekcie to już chyba zapomnieliście: http://pl.libnet.wikia.com/wiki/Słownik_libnetu (dokonałem drobnych poprawek, ale Niech Ktoś doda resztę, nie znam reszty slangu). Tam możecie sami edytować artykuł, nie musicie nikogo prosić o edycję pierwszego postu...
   
 6. Tomasz Panczewski

  Tomasz Panczewski Well-Known Member

  Posty:
  699
  Polubienia:
  2 946
  Obciąganie druta pod stołem - czynność, której można było doświadczyć powszechnie na własnej skórze w wielu polskich knajpach na początku lat 90-tych, po wprowadzeniu ustawy Wilczka. Chętne do obciągania druta pod stołem były pragnące jak najlepiej się sprzedać małolaty, zbierające na piwo lub fajki. Opowieści o łatwej w przeszłości możliwości doświadczenia obciągania pod stołem druta ustami atrakcyjnych małolat wywołują w libertarianach pragnienie przyspieszenia nadejścia akapu.
   
 7. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 573
  Polubienia:
  4 484
  A coś o perwersyjnych skłonnościach libów do rudowłosych niewiast? ;)
   
 8. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 846
  Ruda Siksa - frazeologiczny element gazdyzmu.
   
  kr2y510 lubi to.
 9. Kompowiec2

  Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

  Posty:
  459
  Polubienia:
  154
  No i po co tu piszecie? Myślę że wystarczyłoby dać linki do skype i wikii do bannera razem z regulaminem ale pewnie tosia wolałby jakbym zaczął spamować forum (sarkazm).
   
 10. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  Posty:
  1 830
  Polubienia:
  6 499
  Jest też śmieszkowa wersja akapedia.pl

  Np.
  http://akapedia.pl/Anarchokapitalizm
  Typowy dzień w akapie
  1. Budzi cię dźwięk odpalenia taktycznego atomowego krasnala u Kowalskiego. Wiadomo, od kiedy nie ma ustawy znoszącej komary, trzeba sobie jakoś radzić, ale Kowalski zaczyna przeginać z agresją soniczną.
  2. Przeczesujesz swoje pole truskawek w poszukiwaniu pijaków. Wiadomo, w akapie złośliwi znajomi czasami ich podrzucają. Strzelasz do tych, których widzisz.
  3. Robot z Zeitgeista zaparza ci kawę.
  4. Drugi robot referuje bieżące wiadomości - statystyki śmierci podpłotowych i takie tam.
  5. Zastanawiasz się czy lepiej kupić Praxeology Times czy Austryan Business, patrząc na cenę wybierasz to pierwsze.
  6. Płacisz ulubionym MisesCoinem, w oparciu o złoto.
  7. Ubierasz się, wychodzisz z domu i wsiadasz do auta. Z sentymentem wspominasz czasy, kiedy na świecie były drogi. Wychodzisz z auta i wracasz do domu.
  8. Wychodzisz nad jezioro i nastawiasz zupę. Po zapachu z sąsiedniego jeziora wnioskujesz, że Kowalski robi rurkowcową. Nowak chyba smaży dzisiaj kuca.
  9. Wracasz do domu. Wyzyskujesz proletariat, który trzymasz w piwnicy. Robisz to dla czystej kapitalistycznej przyjemności, bo i tak wszystko, co potrzebne, produkują roboty z Zeitgeista.
  10. Zmieniasz skafander i filtr w masce. Kładziesz się spać.
   
  nazimno, sabat, wah oraz 12 uzytkowników lubi to.
 11. Kompowiec2

  Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

  Posty:
  459
  Polubienia:
  154
  akapedia jest raczej bardziej związana z kontem facebookowym niż libnetem, zanim założyłem libnet wiki nie wiedziałem o istnieniu akapedii, a jak już jest to myślałem nad tym by libnet wiki był jednak bardziej poważnym miejscem (no może właśnie z wyjątkiem kategorii libnet, gdzie OP chętnie się by deklarował do opisania kultury forum). Chociaż... sam nie wiem jaki ma mieć kształt, internet największym wolnym rynkiem więc decydujcie gdzie chcecie pisać - hermetyczna akapedia niczym kołeczko masturbacyjne albo wikia przywołująca zbłąkane dusze jak stronka kawadora.
   
 12. tosiabunio

  tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

  Posty:
  6 507
  Polubienia:
  12 823
  Ustawianie tego na wikia ma tę wadę, że ktoś zaraportuje i wyjebią.
   
  Non Serviam i Tralalala lubią to.
 13. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 713
  komuch - osobnik człekopodobny który komuszy
  komuszenie - czynność polegająca na gadaniu innym co i jak mają na swoim lub ze sobą robić
  leming - osobnik człekopodobny który ma poglądy komusze, zgadza sie z komuszeniem, lecz sam nie komuszy i nie popiera aktywnie komuszenia
   
 14. Gekon

  Gekon Libertariański Reptilianin

  Posty:
  392
  Polubienia:
  564
  Wieś- najgorsza forma osadnictwa ludzkiego. Jej mieszkańcy poza nielicznymi wyjątkami, pozbawieni są kapitału i jakichkolwiek możliwości jego zdobycia na skutek np. brak wolnego miejsca przez zabetonowanie nieużywanych powierzchni, kamer w lasach oraz społecznego ostracyzmu wobec jednostek genialnych. Zamieszkiwana głównie przez S-ski.

  Ski- Osoby z literką S według testów MBTI. Ich głównym zajęciem jest praca fizyczna i rozmowy o pogodzie. Nienawidzą wszelkiej formy kreatywności oraz przejawów ludzkiego geniuszu. W wolnych chwilach lubią grać w szachy dla debili. Według Zjednoczonego Stronnictwa Liszów i Geniuszy odpowiedzialni za całe zło tego świata.

  Geniusz- osoba wybitnie uzdolniona w robieniu niczego. Posiadają wprawdzie jak sami twierdzą wysokie kwalifikacje w dziedzinie nauki i biznesu jednak do ich aktywacji potrzebny jest kapitał, którego zdobycie utrudnia im biologiczna niemożność do wykonywania pracy fizycznej. Ich głównym zajęciem jest marudzenie i oglądanie seriali. Analitycy przewidują, rychłe wymarcie tego gatunku w realiach akapowych.
   
  Ostatnia edycja: 10 Luty 2019
 15. Gekon

  Gekon Libertariański Reptilianin

  Posty:
  392
  Polubienia:
  564
  Ancom- anarchokomunizm, system powszechnej szczęśliwości, oparty na kolektywizacji tokarek na drodze społecznego konsensusu.

  Kolektywizacja- anarchokomunistyczny eufemizm od słowa kradzież

  Społeczny konsensus- anarchokomunistyczny eufemizm od słowa odjebka

  Tokarka- obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (wałki, stożki, kule, gwintywewnętrzne i zewnętrzne). Obiekt pożądania każdego anarchokomunistycznego kolektywu. Obecnie używana głównie w celu wyzysku klasy pracującej.

  Praca fizyczna- praca wykonywana za pomocą czynności wymagających wysiłku fizycznego. Według Libnetowego Instytutu Biotechnologii najbardziej haniebny rodzaj pracy. Największe jej stężenie można spotkać na wsiach. W przyszłości wykonywać ją mają wyłącznie genetycznie modyfikowane sukkuby. UWAGA według LIB prostytucja nie mieści się w definicji pracy fizycznej.

  Genetycznie Modyfikowane Sukkuby- Zaprojektowany przez Libnetowy Instytut Biotechnologii organizm wzorowany na demonologicznym Sukkubie. Jego celem jest doprowadzenie do technologicznego bezrobocia poprzez całkowicie wyparcie ludzi w dziedzinie pracy fizycznej.
   
 16. chelioss

  chelioss Well-Known Member

  Posty:
  129
  Polubienia:
  370
  meteokomuch - podgatunek komucha charakteryzujący się posiadaniem sprzecznych preferencji pogodowych w miejscu i czasie gdzie aktualnie przebywają gazdyści
   
  sabat, wah, snajper oraz 9 uzytkowników lubi to.
 17. Gekon

  Gekon Libertariański Reptilianin

  Posty:
  392
  Polubienia:
  564
  Przegrywizm- (inaczej piwniczość lub stulejarstwo) groźna choroba przenoszona genetycznie lub też drogą korespondencyjną (inne teorie mówią, że może ją powodować również wiejskie powietrze), której straszliwe widmo niebezpiecznie ciąży nad libertariańską niespołecznością. Jego objawami są:
  -stulejka
  -geniuszym czyli paniczny lęk przed pracą fizyczną, nieporadność życiowa oraz skłonność do wybierania się na coraz to nowe przyszłościowe kierunki studiów np. konkwistadorka
  -wstręt do światła niepadającego z ekranu monitora
  -fobia społeczna
  -marudzenie
  -nieruchanie oraz niedotykanie
  -w specyficznej odmianie również spożywanie nadmiernych ilości alkoholu oraz późniejsze bełkotanie
  Administracja libnetu zdecydowała się przeciwdziałać rozwojowi choroby poprzez stosowanie środków takich jak: zachęcanie do społecznego ostracyzmu (ignora), kwarantannę objawiającą się odebraniem dostępu do shoutboxa, oraz banicję. Politykę respektowania tych sankcji można jednak uznać za raczej adminoliberalną.
   
  Ostatnia edycja: 10 Luty 2019
 18. szeryf17

  szeryf17 "No reason it's a good reason"

  Posty:
  584
  Polubienia:
  1 776
  Razista- zwolennik partii razem

  Shoutbox użytkownik Triss
   
  Ostatnia edycja: 10 Czerwiec 2016
 19. Werner Richardson

  Werner Richardson Well-Known Member

  Posty:
  459
  Polubienia:
  916
  - Użytkownik (Nowy Świt) szlachcic, kulturysta, filozof obiektywistyczny, socjobiolog, muzyk dark ambientowy, konsekwentnie prześladowany na forum za swoje mieszczańskie pochodzenie i błękitną krew - również banowany i wypraszany z forum przez część kadry moderatorskiej rezydującej na wsi.

  - Szykanowany jak każdy rozumny człowiek w epoce ciemnoty umysłowej i upodlenia.

  - Obiekt pożądania pięknych kobiet zarówno jak i zawiści zakompleksionych mężczyzn z niższego chowu.

  - W przeciwieństwie do innych piewców ideologii libertariańskiej - z każdej potyczki z reprezentantami nurtu lewicowego wychodzi z nienaganną, niepotarganą fryzurą, gdzie inni zyskują zadrapania, bruzdy i siniaki, zarówno jak i traumę psychiczną, zwątpienie i łysinę plackowatą.
   
 20. kompowiec

  kompowiec Open Source Boy

  Posty:
  1 586
  Polubienia:
  1 492
  znowu wiesz kurwa lepiej - bardziej wulgarna i prostsza odpowiedź na etatyzm.
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.