Libertarianie słuchają disco-polo?:)

R

Ronbill

Guest
Ta,Polacy nie gęsi i swoją muzykę też mają.;)
Czy disco polo jest gorsze od country, folka gdzie muzyka jest równie przystępna, a teksty proste? Nie ma dobrej i złej muzyki. Każda jest dobra jeżeli słuchacze ją za taką uznają. Obecnie disco polo nieco ewaluowało dziś chyba bardziej pretenduje do dance
A nasz polskie wesela i inne imprezy?Wszystko zależy jakich masz gości to pod nich musisz też trochę dobierać muzykę. Ale znam osoby które miały wesela nie dość, że bez disco polo to i bez wódki (były np drinki albo wino) i impreza była świetna.
Także wszystko zależy.
 
K

krasnys

Guest
Ale znam osoby które miały wesela nie dość, że bez disco polo to i bez wódki (były np drinki albo wino) i impreza była świetna.
Też bylem na takim weslu bez gorzały.Moja kuzynka brała ślub z facetem ,ktory był ksiedzem Porzucił dla niej to całe kapłaństwo
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Hehe, zawsze coś mnie w tej piosence Les Sucettes nie pasowało. Nie wiedziałem, że France Gall (wtedy 18 letnia - z tego, co czytam na wiki) została strollowana. To chodzi o tę piosenkę:

 
S

szaza

Guest
To jest najlepsza muzyka jaka istnieje.Rzecz w tym, że discopolo jest swojskie, przaśne i w odczuciu wielu osób, przez to właśnie gorsze nie słuchają w istocie niczego lepszego, tylko mniej lub bardziej zagranicznego
Radia nie puszczają piosenek disco polo?W dupie mam takie radio!
Slucham discopolo i nie wstydze sie tego!


 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 693
A mnie wkurwia, jak słyszę "słuchasz, tylko sie nie przyznajesz". Nieprawda, nie słucham, zresztą w ogóle mało słucham poza rockiem zwłaszcza gitarowym. Popu czasem tak przyznaję, ale disco polo w życiu. Nie ze snobizmu, zwyczajnie mnie to wnerwia.
Jak to kogoś kręci jego sprawa, ale przestańcie wmawiać że to wszystkich bawi - największe dno jakie wydała tak zwana polska kultura. Obciach, wstyd i żenada do kwadratu, gorsza jest już chyba tylko Rodowicz i Połomski, zresztą może to ten sam level artyzmu.
 
R

Ronbill

Guest
@MaxStirner to nie wszystkich bawi ale dużo ludzi zna te dyscopolowe kawalki jakby na to nie patrzec Ja tez slucham tylko rocka czasem dobrego popu ale sluchanie muzyki a bawienie sie przy roznych okazjach rodzinnych albo innych spotkaniach to tez inna bajka Powiedz mi jak jestes na rodzinnym spotkaniu typu wesele czy imieniny to jak zagraja dyscopolowcy to co robisz wychodzisz , nie bawisz sie ? Druga sprawa to taka ze są ludzie co nie potrafia sie bawić a ten co chce i potrafi to przy kazdej muzyce zatańczy Może nie przy każdej bo jak bylem na spotkaniu i gral zespol jazzowy to sie upilem bo przy tych ich kawalkach nie dalo sie tanczyc he he he
Ja wielkim fanem jazzu nie jestem , albo klasyka Czajkowskiego czy podobnych Lubie posluchać czasem jazzu , chodzę na jam session w malym pabie z kolegą a nawet mam dwie płyty z jazzem electro , polecam Ale to nie jest muza do zabawy , do tanca , ja nie potrafie sie przy tym bawić.Bywalem na różnych zabawach i na takich co gral zespol gitarowy slynne kawalki z lat 60-80 i tez dobra zabawa byla ale wszystkie spotkania rodzinne to byla muza dyscopolo i nie siedzialem napruty bo nie bede sie bawil bo tego nie slucham , przeciwnie dobrze sie bawilem zawsze ze wszystkimi.Teraz to dyscopolo nawet na studniówkach graja i tez dzieciaki dobrze sie bawią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 693
Zgadza sie, na większości zabaw, czy wesel jest niestety disco polo. Toleruje to, tak bym powiedział, bo w sumie co zrobić. Mogę zatańczyć, ale nie daje mi to radości, nie tak żebym do końca popłynął za muzyką. To jak jedzenie brokułów na obiad - jak już są to przełknę, nie lubie wyrzucać żarcia. Ale smaku w tym nie ma żadnego.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
kurwa ja widocznie w rodzinie nie mam żadnych buraków czy cebulaków, na weselach chrzcinach i innych imprezach zawsze normalna muzyka leciała...
 
R

Ronbill

Guest
kurwa ja widocznie w rodzinie nie mam żadnych buraków czy cebulaków, na weselach chrzcinach i innych imprezach zawsze normalna muzyka leciała...

A jaka to jest ta "normalna muzyka" co?To co dla ciebie normalne dla innychmoże być nic nie warte NIE ZAPOMINAJ O TYM wiec sie nie napinaj koleś i nie obrażaj ludzi bo myslisz ze wolno ci przez zasiedzenie , uważasz się tu za jakiegoś guru he he he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom