Ładne lewaczki

Denis

Well-Known Member
3 838
8 125
Od jakiegoś czasu fantazjuję o wycięciu lasce na żywca łechtaczki. Może jakimś rozwiązaniem jest wybór akapki - nie doniesie psom z policji.
Chciałbym się przywitać serdecznie ze wszystkimi użytkownikami forum. Jestem socyalistą, w konsekwencji idiotą, dlatego też należy do mnie pisać drukowanymi literami. Pozwalam sobie żywić szczerą nadzieję, że moja osoba nie spotka się dezynwolturą ze względu na ograniczenie umysłowe i spermoidalne zapalenie mózgu. Howgh : ) .
Mamy tutaj postępowca!
 

Alu

Well-Known Member
4 265
8 446
Jako, że z tematu o lewaczkach zrobił się temat o Ogórek, wrzucę wg mnie bardzo celne spostrzeżenia red. Janeckiego


http://wpolityce.pl/polityka/230567...obciachu-dlatego-budzi-nienawisc-w-platformie

Ogórek spycha ciocię Ewę i wujka Bronka w obszar obciachu. Dlatego budzi nienawiść w Platformie

I Kopacz, i Komorowski są kreowani jako przywódcy na miarę przeciętnych ludzi. Na miarę aspiracji opisywanych przez autorów najpopularniejszych polskich telenowel. Mają być swojscy, zwykli, jakby wprost wyciągnięci z tłumu, tylko jakoś tam doświadczeni w sprawach państwowych i w miarę nowocześni. Ot, ciocia Ewa i wujek Bronek. Ten wizerunek szczególnie mocno, żeby nie powiedzieć nachalnie, lansowano w okresie świąt Bożego Narodzenia. I, mówiąc językiem młodych, to wszystko poszło się gonić wraz ze wskazaniem Magdaleny Ogórek przez Leszka Millera. Bo na jej tle ciocia Ewa i wujek Bronek wyglądają jak – znowu warto się odwołać do młodzieżowego określenia – kompletne „paździerze”. To określenie oznacza kogoś zawstydzająco zahukanego, zakompleksionego i kulturowo cepeliowskiego, choć pozującego na nowoczesnego.

 
R

Ronbill

Guest
Jutro komunistyczne świeto Dzień Kobiet Nawet viki podaje:
"Początki Międzynarodowego Dnia Kobiet wywodzą się z ruchów robotniczych w Ameryce Północnej i Europie. Zapoczątkowane zostały one przez Socjalistyczną Partię Ameryki"
A co to kurwa mam pod przymusem dawać kwiaty i skladać zyczenia?zadnego przymusu nie lubie i sztuczności i wdzięczenia wymuszonego Robie to wtedy kiedy chce a nie kiedy jakaś władza mi nakaże!Ale zeby lewaczki nie czuly sie pokrzywdzone piosenka dla nich ich idola he he he
 

tomislav

Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski
4 782
12 323
Nie nazywam tego sprawiedliwością. Napisałem, że mnie tak korci, bo kobieta, jak się zdaje, pielęgnowała wszech-miłość do multikulti odgórnie lobbowanego itd. Rozumiesz, wkrada się też druga, trzecia i czwarta strona medalu.

Osobiste moje zdanie niezmiennie brzmi tak oto: kula w ten bucowaty łeb za to co zrobił.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom