Ładne lewaczki

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 782
12 356
Na czasie. Hilarzyca z czasów młodości. Wygląda jak Sharon Stone (Katherine Tramell, "Basic Instinct").Kolejna naprawdę fajna fota. Być może już była wklejana, nie pamiętam.
 
U

ultimate

Guest
M.Szelewicka.
Podawali, że wywalili ją bo za ładna była i nie może prowadzić programów informacyjnych, bo rozprasza uwagę widza. Gówno prawda. Sympatyzowała z lewakami i dlatego musiała odejść. A jej facet prowadził wiadomosci w stanie wojennym (w mundurze ! )z koleżankami - pamiętacie te twarze?

 

rawpra

Well-Known Member
2 743
5 047

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 227
Lewaczka i feministka z jakiegoś protestu w Buenos Aires.
Widać że miasto ją trochę zniszczyło, ale w wieku gimnazjalnym musiała być to niezła sunia. Ma ten błysk huja w oku. Jednak po obejrzeniu jej na zdjęciu z otwartą japą, to nie wiem czy znajdzie się śmiałek co jej przydzieli fujarę do ssania.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 971
Tym razem hard-core'owa lewaczka - kochanica uber-komucha Kima i nowa ambasadorka Korei Pln. w Korei Poludniowej - Hyon Song-wol. Nieco przy kosci ale mimo wszystko niczego sobie.
Orwelowska świnia czerpiąca pełnymi garściami z funkcjonowania na topie systemu komunistycznego nie musi być z przekonań komunistą, a komuniści starej daty przeważnie nie są lewakami w dzisiejszym rozumieniu tego słowa. Wielu "lewaków" to zwykli oportuniści. Nawiasem mówiąc otwierająca ten wątek Ogórek przebranżowiła się już na prawaczkę.
 

Imperator

Generalissimus
1 567
3 443
Tym razem hard-core'owa lewaczka - kochanica uber-komucha Kima i nowa ambasadorka Korei Pln. w Korei Poludniowej - Hyon Song-wol. Nieco przy kosci ale mimo wszystko niczego sobie.


No patrzcie, a w 2013 r. pisali, że rozstrzelana przez reżim: https://polskatimes.pl/byla-kochank...ol-sprzedawala-filmy-pornograficzne/ar/979711
No cóż, albo w Korei potrafią wskrzeszać zwłoki, albo większość informacji z KRLD która do nas trafia to bujdy.
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
3 971
@Imperator
Jeśli propaganda na temat jakiegoś kraju przekroczy punkt krytyczny (+ ten kraj daje punkt zaczepienia), to widownia każdą negatywną informację o tym kraju przyjmuje za pewnik, a propaganda staje się z czasem coraz łatwiejsza i coraz bardziej kretyńska. Ludzie z czasem nawet sami dopowiadają sobie pewne "oczywistości", bo one im pasują do ich wizji rzeczywistości, układają się w coś w rodzaju puzzli szaleńca. Kiedyś słuchałem na yt rozmowy 2 osób, z czego poglądów jednej nie znałem (raczej taki narwany i farbowany narodo-prawak typu Międlar, Rola itd, a drugą był pan Nikt prawdopodobnie prorosyjski, przynajmniej jak na standardy PL (o nim też różnie mówią, ale mniejsza z tym). Prawak powiedział, że Rosja blokuje u siebie Facebooka[*], a pan Nikt tego nie zanegował i dalej sobie gadali. Nie wiem jak jest teraz, ale w czasie tej audycji FB w Rosji na pewno nie był blokowany. Ba! W tym czasie mniej więcej trafiłem na info, że grozi mu w przyszłości blokowanie jeśli serwery z danymi nie będą w Rosji. Skąd więc info o blokowaniu? Znikąd. No bo przecież to Rosja. Tam musi być blokowane. To samo, tylko 1000 razy lepiej jest z Koreą. Ja sam kiedyś uwierzyłem w brednie na temat skali głodu w Korei Północnej. Głód i bieda tam JEST, ale w głownonurtowych tekstach i programach na które trafiłem w przełomie wieków opisywano totalny upadek kraju. Opisywano puste miasta których ludność uciekła w góry w poszukiwaniu korzonków, cały przemysł miał być rozszabrowany. Tylko, że latka minęły i nic, a nawet wprowadzono sankcje gospodarcze aby przyspieszyć upadek gospodarczy Korei. A nie są to sankcje na sprzedaż uranu i technologii AI, ale np. na ropę bez której wydajność lotnictwa dramatycznie spada. Sankcje wprowadzili ci sami którzy wcześniej płakali nad głodującym koreańskim ludem. Logiczne.
Więc jak masz w Korei tyrana, obozy i czapę za krytykę władzy, to możesz to podrasować i np. napisać, że 10 osób wbijano publicznie na pal albo rzucano krokodylom i Kim się do tego onanizował.

W zasadzie ten sam problem dotyczy prywatnych poczynań (błędy poznawcze), na przykład moich. Tylko, że ja najwyżej wygłupię się na forum z jakąś obsesją, a jak reżim podpuści ludność, to jednak zrobi to masowo i tak skutecznie, że ciężki obłęd dotknie niemal wszystkich.

____________________
[*] - powiedział też, że FB to wspaniała platforma wymiany myśli, a było to już po całej serii soczystych banów i czystek na FB, więc ja się skłaniam, że ten koleś to taki drugi Rola.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom