Korwin przejmuje władzę na jesieni 2012

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
ej a to nie Ci z tego xportalu zawiązywali "sojusz taktyczny" z maoistami? Niekiepska beka. Jacyś polscy narodowi socjaliści i polscy maoiści zawiązują sojusz żeby przejąć władzę bo tego wymaga sytuacja. nie wiem ile jest członków w każdej z tej organizacji. kilkanaście?
ale to mogła być inna grupa nacjonalistów.

Znalazłem. chodzi o organizacje Falanga. ale chyba to te same towarzystwo.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
ej a to nie Ci z tego xportalu zawiązywali "sojusz taktyczny" z maoistami? Niekiepska beka. Jacyś polscy narodowi socjaliści i polscy maoiści zawiązują sojusz żeby przejąć władzę bo tego wymaga sytuacja. nie wiem ile jest członków w każdej z tej organizacji. kilkanaście?
ale to mogła być inna grupa nacjonalistów.
Może to jaka bezpieka, pamiętacie partię x?
;)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
@Rebel

Nie wiem, o czym mówisz i jak to się ma do podlinkowanego przeze mnie filmiku, ale członków tej sekty rzeczywiście może być kilkunastu. Adam Danek i paru innych ciężkich zjebów. xportal jest krańcowym wynaturzeniem socjoidalnej prawicy, doskonale ilustrujący w praktyce "efekt Mario" - tak ostro poszli w prawo, że wyszli na lewo.
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Odniosłem się do wcześniejszych postów z tymi grafikami. nie zauważyłem że są z sierpnia.
Pamiętam jak Adam Danek występował w młodzież kontra jako upeerowiec. w ogóle pisywał też wtedy w necie sporo. Nieźle mu odpierdoliło...
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Pamiętam jak Adam Danek występował w młodzież kontra jako upeerowiec

Jego rozczarowanie liberalizmem wynikało zapewne stąd, że ktoś mu wyjaśnił, iż na wolnym rynku religia będzie towarem jak wszystko inne. Strzelił więc chłopina focha z przytupem i został socjalistą - teraz szerzy nienawiść do kapitalizmu, kapitalistów, Austriaków i wszystkiego, co liberalne.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nie chcę wchodzić w semantyczne przepychanki, wiadomo, w czym rzecz - kościoły utrzymywane z dobrowolnych składek, wolny rynek religii itp.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Archiwalny materiał, 1993 rok: Unia Polityki Realnej Janusza Korwin-Mikkego skupia kilkuset członków. Są oni przekonani, że przyszłość parlamentarna i rządowa należy do nich.

Podobno na jesieni 1994 Korwin zamierza przejąc władzę.
Korwin przesuwa datę przejęcia władzy jak jehowici koniec świata.
 
A

Aeger

Guest
Ło Boże, Korwin 4%. Będzie się puszyć...

s1011smgkrc.png
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Bardziej mnie zdziwiła przewaga PiSS nad POjebami (dawno TV nie oglądałem). Czyżby teraz kaczor zaczoął ryżym straszyć. Niecałe 10% jest wolne, może Partia Libertariańska je zagospodaruje :).
 
Do góry Bottom