Korwin przejmuje władzę na jesieni 2012

D

Deleted member 427

Guest
Jeśli w momencie próby połowa narodowców opowie się za Prawicą i poprze ją właściwa część PiS i (mniejsza) PO – mamy poważne szanse na przejęcie władzy. Parę dni temu rozmawiałem z wysokiego szczebla oficerem Sztabu Generalnego, który zapewnił mnie, że jeśli doszłoby do zamieszek, wojsko jest w stanie zapanować nad sytuacją. Zauważyłem, że pod warunkiem internowania kliki Kaczyński-Tusk, co zapewniłoby wojsku sparaliżowanie buntowszczyków i życzliwe poparcie ludzi. Nie zaprzeczył.

(...)

Dziś otrzymałem informację, że śp. gen. Sławomir Petelicki miał rzeczywiście nieszczęście „pochwalić się” w towarzystwie, że w razie czego gotów jest 11 listopada poprowadzić Marsz Niepodległości w celu obalenia obecnego reżymu. To by wreszcie był jakiś motyw morderstwa – i to dość przekonujący. Dowódca GROM-u na czele Marszu mógłby być istotnie bardzo groźnym przeciwnikiem. Nie sądzę, by żołnierze zdecydowali się do Niego strzelać – podobnie jak żaden nie strzelił do śp. gen. Eryka Ludendorffa, gdy ten szedł na czele puczystów w 1923 roku w Monachium. Tak czy owak – ten reżym najprawdopodobniej nie przetrwa jesieni. Musimy więc być gotowi. Czy będziemy?

Sam sobie wyguglajcie źródło, to się do kabaretu nadaje. Ten człowiek już kompletnie stracił kontakt z rzeczywistością.
 
A

Aeger

Guest
O ile siły Marszu Niepodległości to niezła armia, nastawionych wrażo do rządu, o tyle samego Korwina nikt nie lubi. Ciekawe co będzie jak nastanie zima 2012 :)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Będzie LEPIEJ niż za Hitlera.

Swoją drogą, korwinowskie hasło wyborcze "za Hitlera było lepiej" nabrało dla mnie nowego znaczenia po lekturze nazi welfare state Götza Aly'ego [link]
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ostatnio się zastanawiam czy to Korwin zaczął gadać od rzeczy, czy ja tak zmądrzałem.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Jeśli ktoś przejmie siłowo władzę, to będą to naziole, a oni Korwina nie lubią za otwarcie rynków i likwidację MENu, ZUSu, TVP, NFZ, za likwidację zakazu posiadania broni i narkotyków i za obronę SB-eków.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Mała przeróbka obrazku z papą, którego Hiki dał w ROTFL-ach.

ChomikImage.aspx


Będzie z tego gra wideo, pierwsze screeny pojawiły się już jakiś czas temu :D .

600181_10150956788539424_17867678_n.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Perspektywa przejęcia władzy na jesieni oddala się:

Janusz Korwin-Mikke został usunięty z Honorowego Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości

„Stowarzyszenie Marsz Niepodległości informuje, że Janusz Korwin-Mikke został usunięty z Honorowego Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości. Bezpośrednią przyczyną były publiczne wypowiedzi prezesa KNP, określające uczestników Marszu jako „narodowych socjalistów”, wpisujące się w propagandę skrajnej lewicy skierowaną przeciwko Marszowi, jego organizatorom i uczestnikom."

:)
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
JKM powinien wiedzieć, że narodowi socjaliści nazywają się teraz "patriotycznymi społecznikami". Zaznaczone S znaczy "społeczni" albo "solidarni", ale nigdy nie "socjaliści". XD
Ich strona http://niepodlegli.net/
Jednocześnie, w związku z ubiegłorocznym złamaniem przez Kongres Nowej Prawicy i jego lidera, zasady nieeksponowania emblematów i symboliki partyjnej podczas Marszu Niepodległości, zwracamy się do pozostałych partii politycznych o uszanowanie regulaminu manifestacji w 2012 roku. Jak co roku, ze swoimi znakami, transparentami i emblematami zapraszamy wszelkie organizacje społeczne, fundacje, stowarzyszenia, instytuty, media, związki itp.
Dziękujemy również tym wszystkim politykom i działaczom partyjnym, którzy w latach ubiegłych uszanowali wyżej wspomnianą zasadę. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od sympatii partyjnych, także w tym roku, w celu wspólnego manifestowania za narodową, niepodległą Rzeczpospolitą!”
A za Marsz Apolitycznych Nazioli by się obrazili? Nie ma tam słowa socjaliści.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jedna z najbardziej lewicowo zorientowanych stron w necie - xportal - oferuje swoim socjoidalnym czytelnikom takie plakaty do rozwieszania:

smierckapitalistomn4.jpg


34grksp.jpg
 
A

Aeger

Guest
Czy ta głowa z muszką to Janusz Korwin-M.?

Portal Młodzieży Prawicowej powstał jako rozwinięcie działającego od 2006 r. Forum Młodzieży Prawicowej (Xportal.pl). Jego zadaniem jest budowa ideowo-politycznych podstaw pod przyszłą działalność polskiej Prawicy integralnej: stworzenie nieobecnej dziś w Polsce „prawicy prawdziwej” w miejsce licznych odmian liberalnej lub demokratycznej „łże-prawicy” (według rozróżnienia Stanisława Cata-Mackiewicza).
Otwieramy się na inspiracje m.in. tradycjonalizmu katolickiego, Tradycjonalizmu Integralnego, Rewolucji Konserwatywnej, romantyzmu, faszyzmu, „romantyzmu faszystowskiego”, organicznego integralnego nacjonalizmu, narodowego rewolucjonizmu, imperializmu, prometeizmu, mesjanizmu, paneuropeizmu, korporacjonizmu, legitymistycznego monarchizmu, reakcjonizmu i restauracjonizmu, duchowego arystokratyzmu, gibelinizmu, platonizmu i neoplatonizmu, nietzscheanizmu, prawicowego heglizmu, archeofuturyzmu, „filozofii czynu” i estetyki Średniowiecza. Naszym ostatecznym celem jest odrodzić „cywilizację chrześcijańską, surową i hierarchiczną, sakralną od podstaw, antyegalitarną i antyliberalną” (Plinio Correa de Oliveira).
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Kardaś ich przejmie, tak się szczyci swoim podobieństwem do Sokratesa, zapewne uważa się za znakomitego pedagoga. A oni go wezmą za swego guru z pocałowaniem ręki.
 
A

Aeger

Guest
Kardaś ich przejmie, tak się szczyci swoim podobieństwem do Sokratesa, zapewne uważa się za znakomitego pedagoga. A oni go wezmą za swego guru z pocałowaniem ręki.

Przejrzałem forum xportal i nawet nie wiem jaką ekonomię oni wyznają. Wszędzie piszą o libertarianizmie, ale krytycznie.
Jeszcze będą Kontestacji słuchać, jako słusznego radia.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Aeger, takie deklaracje są bez znaczenia - chodzi o skoszarowanie ludzi i podanie ich kontroli administracji państwowej; chodzi o przejście (które już się dokonało) od "ja" do "my". Gotz Aly w książce "Unser Kampf 68" cytuje manifest bawarskich studentów i zestawia go z manifestem pokolenia '33.

Przejście z ery "ja" do "my" stanowi istotę wielkiej rewolucji XX wieku. Tym samym dobiegła końca ostatnia faza liberalizmu. Teraz chodzi o to tylko, by ostatecznie położyć kres temu niejasnemu, utopijnemu sposobowi myślenia.
 
A

Aeger

Guest
Aeger, takie deklaracje są bez znaczenia - chodzi o skoszarowanie ludzi i podanie ich kontroli administracji państwowej; chodzi o przejście (które już się dokonało) od "ja" do "my". Gotz Aly w książce "Unser Kampf 68" cytuje manifest bawarskich studentów i zestawia go z manifestem pokolenia '33.

Przejście z ery "ja" do "my" stanowi istotę wielkiej rewolucji XX wieku. Tym samym dobiegła końca ostatnia faza liberalizmu. Teraz chodzi o to tylko, by ostatecznie położyć kres temu niejasnemu, utopijnemu sposobowi myślenia.

A czy będzie w XXI wieku przejście z "my" do "oni"? :D

Swoją drogą kawadorze, jesteś obyty we wszystkim, nawet za bardzo... :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Za stroną xportal.pl kryje się pod-ludzkie, turańskie barachło, przebrane dla niepoznaki za narodowców/prawicowców. Takie polskojęzyczne Duginy.
Zastanawia mnie jakie oni mają DNA? Jaki etap historii usadowił te geny na tych ziemiach i pozwolił im się tu zalęgnąć?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Komentarz Korwina
Korwin napisał:
Zadzwonił do mnie redaktor „ONET”u zawiadamiając, że zostałem właśnie skreślony z listy komitetu honorowego poparcia Marszu Niepodległości.
Nie bardzo rozumiem, o co chodzi – bo w żadnym takim komitecie nie byłem, niczego nie podpisywałem, ani w żadnym zebraniu takiego komitetu nigdy nie uczestniczyłem. Oczywiście Marsz Niepodległości popierałem i popieram – i żadna uchwała żadnego „komitetu” - ani nawet rezolucja ONZetu - tego nie zmieni.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Archiwalny materiał, 1993 rok: Unia Polityki Realnej Janusza Korwin-Mikkego skupia kilkuset członków. Są oni przekonani, że przyszłość parlamentarna i rządowa należy do nich.



Podobno na jesieni 1994 Korwin zamierza przejąc władzę.
 
Do góry Bottom