Korwin o broni palnej

OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Kapitalista wymyśli dla nich celowniki sonarowe i na słuch będą precyzyjnie rozwalać agresorów...

Co się śmiejesz? W Iowa ludzie niewidomi ("legally blind", osoby z prawnie orzeczoną ślepotą, które są w stanie dostrzec jedynie kontury przedmiotu/człowieka) mogą nosić broń w miejscach publicznych. Szeryf hrabstwa Cedar, Warren Wethington, powiedział: "Gdyby policja poświęcała więcej czasu na odbieranie broni kryminalistom zamiast niepełnosprawnym, to spędzałaby czas bardziej produktywnie": Blind People Can Use Guns Safely
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Kupią sobie protezy. W akapie w ogóle utrata kończyn będzie się często wiązała z podwyższeniem potencjału bojowego...

planet-terror-wallpaper-6-1024_001.jpg


kawi: nie śmieję się - powstały jakieś aplikacje na telefony, które pomagają lokalizować przeszkody i za pomocą dźwięków odwzorowywać otoczenie. Dla kogoś, kto wzrok stracił dawno temu i od dłuższego czasu posługuje się głównie słuchem to ponoć działa zajebiście.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ale afera się zrobiła, bo Wilk nie odpowiedział na e-mail jakiegoś kolesia i bardzo mu smutno z tego powodu było.

2dliut4.png
 

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170
Korwin ma być u "mnie" w Rzeszy w wtorek to zapytam go o rejestracje broni, jaką broń będzie można mieć, czy można będzie nosić na widoku i inne pytania które padły w tym wątku, zrobie sobie liste aby nie zapomnieć. Kamerę też wezmę aby udokumentować wypowiedz.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Sputnik, ładnie wykadruj Krula. A ja na pytanie o przymus rejestracji, odpowie twierdząco, to puść jakiś przemarsz wojsk Adolfa :)
 

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170
Widzę będzie trzeba statyw zabrać i zająć jakąś ładną miejscówkę z przodu
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Jakby Korwin coś kręcił i dziwnie odpowiedział, bo czasami tak ma to zagadaj go po spotkaniu i prywatnie na spokojnie spytaj.

Oczywiście jak będziesz w stanie dostać się do niego.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Pewnie po każdym spotkaniu jest otoczony przez wianuszek rozhisteryzowanych kuców...
 

fortis

Pierwsza wróżka akapu
69
103
Korwin na 100% mówił o rejestracji (nie podlinkuję, bo to był jeden z jego chatów, a nie wiem który konkretnie). Nie znam się na broni, ale Krul mówił o tym, że każda sztuka zostawia inny ślad na pocisku i według tego śladu da się rozstrzygnąć z jakiego egzemplarza został dany pocisk wystrzelony. Rejestracja ma ułatwić pracę policji., niemniej uważam to za skandaliczny postulat. Prawdopodobnie Cejrowski ma bardziej liberalny stosunek do broni palnej, patrząc po tym, jaką miał radochę, kiedy kupował strzelbę u Indiańców niczym poranną gazetę.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
A czy tam aby nie chodziło o to, że właśnie nie trzeba jakichś specjalnych rejestracji, bo po przejściu kuli przez lufę - da się ustalić jednoznacznie, z którego egzemplarza broni oddano strzał (może, z wyjątkiem strzelb śrutowych? chociaż co do tego - nie jestem pewien) ?

Wszak krul cały czas powtarza że NIE jest zwolennikiem prewencji, a rejestracja broni jest, na swój sposób - działaniem prewencyjnym, właśnie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
A ja na pytanie o przymus rejestracji, odpowie twierdząco, to puść jakiś przemarsz wojsk Adolfa :)
On jest politykiem, nie ideologiem. :( Polityk nie może do końca mówić wprost, co jest jego celem. Taki jest ograniczony np. prawem unijnym, lub jakąś konwencją ONZ, którą wcześniej trzeba by zerwać, co chwilowo jest niekorzystne itd. Poza tym, nie musi każdej możliwej kwestii dokładnie wcześniej przemyśleć. Nie musi się też na wszystkim znać.
 

fortis

Pierwsza wróżka akapu
69
103
A czy tam aby nie chodziło o to, że właśnie nie trzeba jakichś specjalnych rejestracji, bo po przejściu kuli przez lufę - da się ustalić jednoznacznie, z którego egzemplarza broni oddano strzał (może, z wyjątkiem strzelb śrutowych? chociaż co do tego - nie jestem pewien) ?

Głowy nie dam, ale jestem przekonany, że chodziło właśnie o potrzebę rejestracji. Jest to o tyle logiczne, że sprawca czasem nie jest osobą, która miała motyw pozwalający na umieszczenie jej w wyselekcjonowanej grupie podejrzanych, np. seryjni mordercy, czy inni patole.

JKM niby nie jest za prewencją, ale bomby atomowej chce zabronić.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Rejestracja to skandaliczny postulat jak na wolnościowca. Znając życie, to jak ktoś zapyta go o to pomysł, to odpowie kilkuminutowym przemówieniem jak to rejestracja nie kłóci się z wolnością. Pewnie uzasadni dylematem więźnia.
 

Hitch

3 220
4 872
Na videochacie, w którym brałem udział Korwin mówił, że jest za rejestracją broni, ale nie ma nic przeciwko noszeniu jej na widoku.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
JKM niby nie jest za prewencją, ale bomby atomowej chce zabronić.
To jest raczej argument kabaretowy. Zupełnie jakby perspektywa posiadania bomby at. była realna i najważniejsza. Będziesz bronił swojej chaty przed złodziejem atomówką? Bez sensu, może skupmy się na rzeczach istotnych.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Na videochacie, w którym brałem udział Korwin mówił, że jest za rejestracją broni, ale nie ma nic przeciwko noszeniu jej na widoku.

Czyli zaorane. Już widzę kolegów libertarian, którzy po objęciu władzy przez Korwina grzecznie zapylają z pistolecikami i kałachami na komendę w celu rejestracji :) Kurwa, niech się Korwin przejedzie do Arizony, Teksasu lub kilkudziesięciu innych stanów gdzie rejestracja nie jest wymagana i niech zobaczy, że ten jego zasrany pomysł jest chuja warty. Może każdą rzecz rejestrujmy, żeby ułatwić potem pracę policji? Uniosłem się, ale wkurwia mnie takie pierdolenie wśród ludzi, których lubię :)
 
Do góry Bottom