Korwin o broni palnej

M

MasakratorLewaków

Guest
Jak zalegalizują broń w Polsce to będzie jak w tej grze GTA. Mówię wam nie możemy na to pozwolić !!!! Jeszcze jacyś psychopaci rozstrzelają Tuska lub Palikota.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Nie wiem, czy wrzucać tutaj poglądy na broń innych członków KNP, ale np. Wipler w swoim AMA stwierdził że nie ma żadnych konkretnych poglądów w sprawie broni i ogólnie popiera działania ROMB.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Korwin w/s rejestracji to rasowy minarchista prewencyjniak: masz se broń (kałacha, whatever), ale zostaw ślad - na wszelki wypadek jakby ci odjebało i zamarzyło kogoś ustrzelić dla hecy.

"kieubas:
Gdyby w Polsce było pozwolenie na broń, to według Pana powinna być rejestrowana, przechodzić obowiązkowe przeglądy i ewentualnie ubezpieczana od nieszczęśliwych wypadków?
JKM: kieubas: nie - natomiast rejestracja i przestrzelenie by mieć pocisk do porównań zapewne tak."

http://korwin-mikke.pl/czat/zobacz/dostep_do_broni/25
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Czemu nikt nie ciągnie tego wątku dalej - mówiąc, że tylko lewackie stany USA wymagają rejestracji? Ciekawe, co by na to Krul odpowiedział.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Zauważyłem, ale może to jest błędny wniosek, że Król coś nie ma do końca sprecyzowanej wizji w/s broni. Raz gada, że możesz grzać z maszyny ze 100 nabojami, czy nawet kupić sprawny bojowo wóz pancerny, a w innym miejscu jakieś ględzenie o rejestracji. A rejestracja, w kontekście potrzeb wyrażonych przez Korwina, staje się elementem prewencji - niczym ściąganie od wszystkich odcisków palców do bazy danych. Rejestracja broni palnej to ZUO!!
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Już nie musi ich wymyślać bo zyskał ogromnego konkurenta w postaci portalu Onet - od miesięcy kreującego coś na kształt bloga o perypetiach Hitlera.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Zauważyłem, ale może to jest błędny wniosek, że Król coś nie ma do końca sprecyzowanej wizji w/s broni. Raz gada, że możesz grzać z maszyny ze 100 nabojami, czy nawet kupić sprawny bojowo wóz pancerny, a w innym miejscu jakieś ględzenie o rejestracji. A rejestracja, w kontekście potrzeb wyrażonych przez Korwina, staje się elementem prewencji - niczym ściąganie od wszystkich odcisków palców do bazy danych. Rejestracja broni palnej to ZUO!!

Korwin jeżeli był w USA, to pewnie jedynie w jakimś Nowym Jorku czy Waszyngtonie. On nie ma zielonego pojęcia jak wygląda kwestia broni palnej w USA. Takie odnoszę wrażenie. Poza tym Korwin różne głupstwa uzasadniał jakimiś dylematami więźnia.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Z AK się strzela seriami po 3-4 chyba, przynajmniej tak ojczulek mi mówił. A staruszek to strzelać potrafi, jak w wojsku był, to cały czas dostawał przepustki za wyniki. :D
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
bda3a9_2c8f49f412964cad9bc6687534cf7fa6.jpg_srz_p_926_579_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

bda3a9_9bd129c24edc4b32a5621f94603076fe.jpg_srz_p_453_680_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz


http://www.silaobrazu.pl/#!Korwin-i...ka-/ccly/0F873BDF-F2E6-46B3-99E8-EC4C8470DA46
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jak bron palna, to i samoobrona. Wie ktoś, jakie są poglądy Krula na kwestię "obrony koniecznej"? Popiera wprowadzenie polskiej wersji syg laws?
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Nie wiem jak Korwę, ale Wipler jest za ROMB-owskim pomysłem "strzelba w domu do samoobrony". Ale nikt go chyba porządnie nie przycisnął na ten temat. Wiem też, że Wipler był jednym z głównych oponentów, kiedy cwele z Socjalnej Polski chciały wprowadzić zakaz noszenia noży ( tzw. "ustawa antygrzybiarska" )
 
Do góry Bottom