Komuch Trigger Happy znowu zbanował Matrix

Status
Zamknięty.
D

Deleted member 427

Guest
father Tucker napisał:
Ja mam świta w ignorowanych ale nie chciałbym by go banować. Jesteśmy libertarianami czy nie?

Jesteśmy - dlatego wyleciała. Naprawdę mam cytować jej ultra zamordystyczne, retardyczne pierdolenie?
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
To się się nieźle dałem wkręcić z tym avkiem :D

A co do Matrix, to ten komentarz mówi wszystko:
Matrix napisał:
Co za delikatne działanie prokuratury i ABW za czasów Tuska, a Pis jakby wygrał to wszystkich powsadza, cytując uśmiechniętego wręcz sympatycznie dobrodusznego Seremeta, a pamiętacie ostre działania CBA Kamińskiego ?Czy też mrocznego Ministra sprawiedliwości i jednocześnie głównego prokuratora Ziobrę,
Po za tym teraz to nie KPN jest krytykowany przez opozycję tylko PO, ktoś chce zniszczyć tę liberalną partię, wynajęli nawet do krytyki Tuska Olejnik, kto wyreżyserował ten teatr przed wyborami ?
zgadzam się z opinią Tomkiewicza.

Nazywanie PO partią liberalną to niemalże bluźnierstwo :)
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Posty Matrix to był niezły matrix, a ona sama żyła w swoim wirtualnym świecie i niech tak pozostanie.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 733
4 694
Mnie dziwią osobnicy z bólem dupy za słowa. Kojarzy mi się to z PISem a zresztą reszta polityków ma podobną reakcję za cokolwiek wkurwiającego. Ja się potrafiłem uśmiać a nawet jakby mnie coś wkurwiło to niezła okazja by sie uczyć cierpliwości.
Zdaje mi się, że lib nie powinien sie wkurwiać nawet po ataku personalnym - a tych u Matrix nie dostrzegłem - a co dopiero po jej postach. Kompletny bezsens.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Tosia "zbanował" Korwina, a dziwicie się, że Matrix wyleciała ;) Libertarianizm libertarianizmem, ale zamordyzm musi być he he.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Bo lib to maszyna i idiota, który po ataku personalnym ma być cierpliwy jak Sierpiński i jeszcze obdarować atakującego uśmieszkiem i puszczeniem oczka w jego stronę.
 
D

Deleted member 427

Guest
Postuluję zmianę tytułu tego wątku. Trigger to nie tylko komuch, bo wyjebał trolla-etatystę-zamordystę z forum libertarian. To także tru nazi, bo wyjebał umysłowego retarda.

Libertarianizm libertarianizmem, ale eksterminacja niepełnosprawnych musi być!
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 733
4 694
Bo lib to maszyna i idiota, który po ataku personalnym ma być cierpliwy jak Sierpiński i jeszcze obdarować atakującego uśmieszkiem i puszczeniem oczka w jego stronę.
Zupełnie nie tak. Nie musisz jej lubić a wkurwiać sie na nią nikt nie broni. Ale ta sytuacja to coś w rodzaju nadużycia władzy. Ktoś wykorzystał pozycję by pokazać że jest bardziej "kosher". G prawda. Po prostu mógł ale to nie znaczy, że to było ok.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 733
4 694
Abstrahując od Matrix, zastanawia mnie ten mechanizm przywiązywania się - bądź też "śmierci" kogokolwiek. Jak to działa? Ja zwykle mam tak, że jest jakiś tekst i on jest głupi lub niezły lub obojętny, nikt mnie jeszcze nie wyprowadził z równowagi tak żebym sie wkurzył na dłużej niż 5 sekund. Ktoś coś tam pisze ale... co ta osoba ma wspólnego ze mną? Czemu niby ten tekst ma coś dla mnie znaczyć skoro sie z nim nie zgadzam? Coś bywa śmieszne, głupie albo mądre albo nijakie. I tyle, nigdy nie musiałem nikogo symbolicznie "zabijać" z tego powodu. Dziwne ale cóż, są różni ludzie.

Serio napisała, że gazeta działa na szkode państwa i trzeba ją zamknąć? Master troll level miliard. Ten post jest śmieszny a nie propagandowy, a każdy kto ma za to ciśnienie, zachowuje sie jak Prezes na premierze Golgota Picnic. Zero dystansu zwłaszcza do siebie.
 
Ostatnia edycja:
A

Antoni Wiech

Guest
No komuch jak to komuch nie pozwoli innym mieć swojego zdania.

Zbanował ją, bo... widział jej zdjęcie i się przestraszył. Ciekawa argumentacja.

Nie. Powodem zbanowania było szerzenie pro-zamordystycznej propagandy i nazywanie tego libertarianizmem. I przegiąłeś nazywając Triggera komuchem, ale jak on to potraktuje to już jego prywatna sprawa.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Nie. Powodem zbanowania było szerzenie pro-zamordystycznej propagandy i nazywanie tego libertarianizmem.
Nie to, bym nieoczekiwanie nabrał masochistycznych ciągotek do narażania się grupie trzymającej władzę, ale dostrzegam różnicę między postami Matrix, które nazwałeś dość niefrasobliwie propagandą, a praktykowaniem - bądź co bądź - zamordyzmu przez Szanowny Stuff. Chcąc być konsekwentnym, trudno mi inaczej nazwać banowanie Matrix. Za mało postów jak na propagandę, za dużo lajków jak na bana. Czegoś tu chyba nie kumam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom