Komuch Trigger Happy znowu zbanował Matrix

Status
Zamknięty.

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Gdzie byli ci wszyscy obrońcy jak tutaj była?
I zdecydować się w stosunku do linii obrony... Czy bronicie jej postów czy też samego faktu zbanowania, bo akurat ta pierwsza linia obrony jest średnia.
Ja jestem po środku, bo ignorowanie było chyba najlepszą opcją.
Ale potrafię w pewnym stopniu zrozumieć oburzonych i tych banujących, bo obie frakcje mają wiele racji.
 
OP
OP
Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Uuuuu, już się boję. Jak ktoś jest komuchem to go nazywam komuchem. Sam jestem komuchem w pewnych, dla mnie, mniej ważnych kwestiach, ale cenzurowania nienawidzę. Niektórzy to tu są tolerancyjni dla inaczej myślących tak samo jak bolszewicy dla wrogów ludu .

Libertarianizm jedyny słuszny ustrój! Moja prawda jest najmojsza! Matrix szerzy pro-zamordystyczną propagandę tym samym dopuszcza się zamachu na społeczną własność libertariańską, określoną w tym przepisie jako "święta i nienaruszalna"! Do gazu z nią!
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ale akurat Matrix szerzyła zamordystyczną propagandę w wielu postach i wystarczy nawet prześledzić wątek o Szwecji, której bardzo broniła i to nie zważając na głos rozsądku i fakty.
I nie była libertarianinem w mojej ocenie, a jak siebie za taką uważała to są dwie opcje - niewiedza lub celowe działanie.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Nie to, bym nieoczekiwanie nabrał masochistycznych ciągotek do narażania się grupie trzymającej władzę, ale dostrzegam różnicę między postami Matrix, które nazwałeś dość niefrasobliwie propagandą, a praktykowaniem - bądź co bądź - zamordyzmu przez Szanowny Stuff. Chcąc być konsekwentnym, trudno mi inaczej nazwać banowanie Matrix. Za mało postów jak na propagandę, za dużo lajków jak na bana. Czegoś tu chyba nie kumam.

Matrix:

"Ten Latkwski powinien być natychmiast zatrzymany i roztrzelany, a wprost zlikwidowana za działanie na szkodę państwa."

"Antykoncepcja jest jednak odpowiedzialna za niż demograficzny w zachodniej, czy też całej Europie, łatwy, zbyt łatwy dostęp do tabletki antykoncepcyjnej bardzo pogorszył moralność kobiet i mężczyzn, mogą uprawiać seks na prawo i lewo, a dzieci się nie rodzą, potem taki socjalisto-feminista mówi, że trzeba coś z tym zrobić i wymyśla becikowe, czy też inne dziwactwa obciążające finansowo porządnego liberała. A tu można coś bardzo łatwego zrobić, ograniczyć dostęp do antykoncepcji, myślę, że wymyślenie tabletki antykoncepcyjnej było wielkim złem, ingerencja w rozrodczość gatunku obróciła się przeciw gatunkowi."

Mam dalej cytować?

I dodatkowo ona akcentowała, że jest libertarianką. Narzekanie na zamordyzm w przypadku usunięcia kogoś z prywatnego terenu to jest absurd. Tak czy inaczej, jak ktoś ma jakieś ale niech pisze wprost do Triggera.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Ja nie widziałem. Mało tego, jakoś nie czytałem jej postów. W ogóle, to nie rozumiem sensu "ignora". Jak mnie ktoś męczy, nie czytam i koniec.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Jak ignorujesz to chyba z założenia nie czytasz, więc nie rozumiem o co chodzi.
Mnie czasami męczyła, a czasami nie.
Nawet miała przebłyski, ale zamordyzm walił w większości.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
C

Cngelx

Guest
Można powiedzieć, że wygrała. Cały wątek tylko o niej.
A poza tym chuj z nią :)
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Dla formalności zobaczyłem jej fotkę po banie. Ja kończe ten temat.

Drama+Queen.jpg
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Koniec gadki o Matrix. I tak za długo to była tolerowana, a nie dodawała żadnej wartości ani nawet folkloru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom