Kalifornia - historia kontroli dostępu do broni palnej [1854-2013]

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Oakland: psychiatrzy wykryli epidemię zespołu stresu pourazowego ( PTSD ) wśród dzieci mieszkających w śródmieściu. Dotkniętych jest około jedna trzecia populacji, w stopniu od lekkiego do ciężkiego. Jest to związane z zamieszkiwaniem w strefach szczególnie narażonych na działalność gangów - prawdziwe strefy wojny. Niektóre dzieci straciły nawet sześcioro bliskich osób. Naukowcy tą nową formę PTSD nazwali "chorobą osiedlową"

http://sanfrancisco.cbslocal.com/20...ptsd-crime-violence-shooting-homicide-murder/

polecam poczytać również komentarze ;)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Typowy biały psychopata - Elliot Roger, 22:



Mam 22 lata i ciągle jestem prawiczkiem. Nigdy nawet nie całowałem się z dziewczyną. Zabiję każdą blond sukę, którą zobaczę. Długo na to czekałem. Dziewczyny, dam wam wszystkim to, na co zasługujecie.

Z tego co na tę chwilę wiadomo, zastrzelił 6 osób. Jeździł po mieście czarnym BMW. Swoją "podróż" zakończył w samochodzie po tym jak uderzył w inne zaparkowane auto. Krótko potem jebnął sobie w łeb (inna wersja mówi, że trafiła go kula policji).

619x337xScreen-Shot-2014-05-24-at-9.51.14-AM.png.pagespeed.ic.GHmEa0wNEo.webp


edit

Pełna wersja jego pierdolenia. Jak ktoś ma cierpliwość, trwa ponad 20 minut:

 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Zawsze mogło być gorzej... Jakby był pedofilem to kilka dzieci straciłoby życie z powodu jego słabych zalotów, więc cieszmy się z jego bycia "statystycznym" prawiczkiem i świadomości o potrzebie ruchania "rozwiniętych" kobiet.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Szkoda, że Jackson nie żyję... Do jakiej grupy go zakwalifikować w przypadku przestępstwa? Bo niby czarny, ale już biały... A teraz już chyba całkowicie, hehe.

A takich przypadków jest kilka.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Biały jak kreda.

Latynos to był? Bo jak podkreślasz, że federalni nie rozróżniają białych pochodzenia europejskiego od Latynosów, to ja o tym doskonale wiem. Chodzi mi o to, czy ten Roger to byl biały biały czy Latynos o jasnej karnacji.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Poważnie, dzisiaj na uczelni widziałem tego niskiego i brzydkiego Hindusa jadącego Hondą civic, a obok niego siedziała gorąca blondynka. Do czego zmierza ten świat?!?!? Wspiąłbym się 10 razy na górę Mount Everest żeby mieć taką dziewczynę obok siebie. Ja jeżdzę BMW coupe i przez całe życie męczę się aby zdobyc dziewczynę. Co jest nie tak z tym światem? Czy ktoś jeszcze czuje się obrażony gdy widzi coś takiego? Czy ktoś widzi sens w tej głupocie?

http://www.wykop.pl/ramka/2007056/dlaczego-nie-warto-karmic-trolla-18/
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Było wysłać synka do burdelu, jak w propie i nie byłoby frustracyjnego bulwersu i sześciu trupów.

comment_c2qw9wSdUa9jQmYWPGbWKbwEclW7ncJZ.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bajaratt

First of his name
348
1 551
>Miej za ojca reżysera sagi, którą jarają się wszystkie nastolatki na świecie
>Nie ruchaj
Kurva, niezły achievement. Powinien zostać honorowym członkiem rycerzy III Aksjomatu.

PS:MightyBroYoung, nigdy nie obrażaj mojego stylu. Jestem jedną z najbardziej stylowych osób na świecie. Zobacz na moje zdjęcie profilowe. To tylko jedno z moich wielu stylowych ubrań. Sweter, który mam na sobie kosztował $500
:D
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Opinia Phouty'ego o sytuacji w Kalifornii i szansach na "odlewaczenie" tego stanu:

Kalifornia jest już przegrana w sprawie dostępu do broni! I nie tylko w tej sprawie, bo jest przegrana praktycznie w każdej dziedzinie życia politycznego, społecznego i częściowo ekonomicznego. Trzeba się będzie stąd jak najszybciej wynosić do jakiś sąsiedzkich "wolnych i niezawisłych" stanów. (Co mam zamiar już niedługo zrobić).
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Bo to modele strzelające ogniem ciągłym. Na skutek regulacji z 1986 roku ceny broni samoczynnej poszybowały w górę. Jeszcze w 1985 roku mogłeś kupić MACa 10 full auto za 500 dolarów + oczywiście 200 dolarów podatku federalnego.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Mój nowy libertariański bohater - Dimitrii



Obejrzyjcie całość. Koleś wymiata.
 
Do góry Bottom