1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Kalifornia - historia kontroli dostępu do broni palnej [1854-2013]

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kawador, 13 Kwiecień 2013.

1. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 587
    Oakland: psychiatrzy wykryli epidemię zespołu stresu pourazowego ( PTSD ) wśród dzieci mieszkających w śródmieściu. Dotkniętych jest około jedna trzecia populacji, w stopniu od lekkiego do ciężkiego. Jest to związane z zamieszkiwaniem w strefach szczególnie narażonych na działalność gangów - prawdziwe strefy wojny. Niektóre dzieci straciły nawet sześcioro bliskich osób. Naukowcy tą nową formę PTSD nazwali "chorobą osiedlową"

http://sanfrancisco.cbslocal.com/20...ptsd-crime-violence-shooting-homicide-murder/

polecam poczytać również komentarze ;)

2. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 796
    Segregation was self-defense enacted at the community level.

Tak było.

lol

3. kawador

Polubienia:
    19 796
    Typowy biały psychopata - Elliot Roger, 22:

Mam 22 lata i ciągle jestem prawiczkiem. Nigdy nawet nie całowałem się z dziewczyną. Zabiję każdą blond sukę, którą zobaczę. Długo na to czekałem. Dziewczyny, dam wam wszystkim to, na co zasługujecie.

Z tego co na tę chwilę wiadomo, zastrzelił 6 osób. Jeździł po mieście czarnym BMW. Swoją "podróż" zakończył w samochodzie po tym jak uderzył w inne zaparkowane auto. Krótko potem jebnął sobie w łeb (inna wersja mówi, że trafiła go kula policji).

edit

Pełna wersja jego pierdolenia. Jak ktoś ma cierpliwość, trwa ponad 20 minut:

4. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Zawsze mogło być gorzej... Jakby był pedofilem to kilka dzieci straciłoby życie z powodu jego słabych zalotów, więc cieszmy się z jego bycia "statystycznym" prawiczkiem i świadomości o potrzebie ruchania "rozwiniętych" kobiet.

5. Cptkap

Cptkap Well-Known Member

Polubienia:
    2 760
    Biały jak kreda.
    Tu masz paru następnych białych kryminalistów z US:

(taka ciekawostka do wzięcia pod uwagę przy patrzeniu na statystyki przestępstw z podziałem na rasy z US)

Denis lubi to.
  6. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Szkoda, że Jackson nie żyję... Do jakiej grupy go zakwalifikować w przypadku przestępstwa? Bo niby czarny, ale już biały... A teraz już chyba całkowicie, hehe.

A takich przypadków jest kilka.

7. kawador

Polubienia:
    19 796
    Latynos to był? Bo jak podkreślasz, że federalni nie rozróżniają białych pochodzenia europejskiego od Latynosów, to ja o tym doskonale wiem. Chodzi mi o to, czy ten Roger to byl biały biały czy Latynos o jasnej karnacji.

8. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 716
    ociec brytol matka azjatka...

9. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 587
    Sorry, nagroda za złapanie handlarza narkotyków jest taka sama jak za mordercę, albo pedofila? WTF?

bombardier lubi to.
  10. kawador

Polubienia:
    19 796
    Gość niedzielny, Hitch i Gekon lubią to.
  11. kawador

Polubienia:
    19 796
    Poważnie, dzisiaj na uczelni widziałem tego niskiego i brzydkiego Hindusa jadącego Hondą civic, a obok niego siedziała gorąca blondynka. Do czego zmierza ten świat?!?!? Wspiąłbym się 10 razy na górę Mount Everest żeby mieć taką dziewczynę obok siebie. Ja jeżdzę BMW coupe i przez całe życie męczę się aby zdobyc dziewczynę. Co jest nie tak z tym światem? Czy ktoś jeszcze czuje się obrażony gdy widzi coś takiego? Czy ktoś widzi sens w tej głupocie?

http://www.wykop.pl/ramka/2007056/dlaczego-nie-warto-karmic-trolla-18/

12. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    19 112
    Było wysłać synka do burdelu, jak w propie i nie byłoby frustracyjnego bulwersu i sześciu trupów.

Ostatnia edycja: 25 Maj 2014
    Hitch i Till lubią to.
  13. Bajaratt

Bajaratt First of his name

Polubienia:
    1 418
    >Miej za ojca reżysera sagi, którą jarają się wszystkie nastolatki na świecie
    >Nie ruchaj
    Kurva, niezły achievement. Powinien zostać honorowym członkiem rycerzy III Aksjomatu.

PS:MightyBroYoung, nigdy nie obrażaj mojego stylu. Jestem jedną z najbardziej stylowych osób na świecie. Zobacz na moje zdjęcie profilowe. To tylko jedno z moich wielu stylowych ubrań. Sweter, który mam na sobie kosztował $500
    :D

Ostatnia edycja: 25 Maj 2014
    Piter1489 lubi to.
  14. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 220
    Pierwsza moja myśl: kolejne false flag dla nakręcania spirali strachu.

15. kawador

Polubienia:
    19 796
    Opinia Phouty'ego o sytuacji w Kalifornii i szansach na "odlewaczenie" tego stanu:

Kalifornia jest już przegrana w sprawie dostępu do broni! I nie tylko w tej sprawie, bo jest przegrana praktycznie w każdej dziedzinie życia politycznego, społecznego i częściowo ekonomicznego. Trzeba się będzie stąd jak najszybciej wynosić do jakiś sąsiedzkich "wolnych i niezawisłych" stanów. (Co mam zamiar już niedługo zrobić).

16. kawador

Polubienia:
    19 796
    Rok 1984 i kupowanie broni w Kalifornii - łatwo i przyjemnie jak na Florydzie:

No może z wyjątkiem faktu, że wtedy obowiązywał jeszcze absurdalny 15-dniowy okres oczekiwania na odbiór broni krótkiej (obecnie wynosi 10 dni z tego, co kojarzę):

http://www.claytoncramer.com/popular/cawait2.html

17. kawador

Polubienia:
    19 796
    Dragonman ma przesłanie dla Amerykanów (od 3:15):

18. Cptkap

Cptkap Well-Known Member

Polubienia:
    2 760
    Dobrze go zrozumiałem i te MACi po 5k$ idą?

Dlaczego są takie drogie?

19. kawador

Polubienia:
    19 796
    Bo to modele strzelające ogniem ciągłym. Na skutek regulacji z 1986 roku ceny broni samoczynnej poszybowały w górę. Jeszcze w 1985 roku mogłeś kupić MACa 10 full auto za 500 dolarów + oczywiście 200 dolarów podatku federalnego.

Cptkap lubi to.
  20. kawador

Polubienia:
    19 796
    Mój nowy libertariański bohater - Dimitrii

Obejrzyjcie całość. Koleś wymiata.

dcac lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.