Kalifornia - historia kontroli dostępu do broni palnej [1854-2013]

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 340
5 626
Oakland: psychiatrzy wykryli epidemię zespołu stresu pourazowego ( PTSD ) wśród dzieci mieszkających w śródmieściu. Dotkniętych jest około jedna trzecia populacji, w stopniu od lekkiego do ciężkiego. Jest to związane z zamieszkiwaniem w strefach szczególnie narażonych na działalność gangów - prawdziwe strefy wojny. Niektóre dzieci straciły nawet sześcioro bliskich osób. Naukowcy tą nową formę PTSD nazwali "chorobą osiedlową"

http://sanfrancisco.cbslocal.com/2014/05/16/hood-disease-inner-city-oakland-youth-suffering-from-post-traumatic-stress-disorder-ptsd-crime-violence-shooting-homicide-murder/

polecam poczytać również komentarze ;)

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Typowy biały psychopata - Elliot Roger, 22:

Mam 22 lata i ciągle jestem prawiczkiem. Nigdy nawet nie całowałem się z dziewczyną. Zabiję każdą blond sukę, którą zobaczę. Długo na to czekałem. Dziewczyny, dam wam wszystkim to, na co zasługujecie.

Z tego co na tę chwilę wiadomo, zastrzelił 6 osób. Jeździł po mieście czarnym BMW. Swoją "podróż" zakończył w samochodzie po tym jak uderzył w inne zaparkowane auto. Krótko potem jebnął sobie w łeb (inna wersja mówi, że trafiła go kula policji).

edit

Pełna wersja jego pierdolenia. Jak ktoś ma cierpliwość, trwa ponad 20 minut:

Denis

Well-Known Member
3 838
7 764
Zawsze mogło być gorzej... Jakby był pedofilem to kilka dzieci straciłoby życie z powodu jego słabych zalotów, więc cieszmy się z jego bycia "statystycznym" prawiczkiem i świadomości o potrzebie ruchania "rozwiniętych" kobiet.

Denis

Well-Known Member
3 838
7 764
Szkoda, że Jackson nie żyję... Do jakiej grupy go zakwalifikować w przypadku przestępstwa? Bo niby czarny, ale już biały... A teraz już chyba całkowicie, hehe.

A takich przypadków jest kilka.

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Biały jak kreda.
Latynos to był? Bo jak podkreślasz, że federalni nie rozróżniają białych pochodzenia europejskiego od Latynosów, to ja o tym doskonale wiem. Chodzi mi o to, czy ten Roger to byl biały biały czy Latynos o jasnej karnacji.

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Poważnie, dzisiaj na uczelni widziałem tego niskiego i brzydkiego Hindusa jadącego Hondą civic, a obok niego siedziała gorąca blondynka. Do czego zmierza ten świat?!?!? Wspiąłbym się 10 razy na górę Mount Everest żeby mieć taką dziewczynę obok siebie. Ja jeżdzę BMW coupe i przez całe życie męczę się aby zdobyc dziewczynę. Co jest nie tak z tym światem? Czy ktoś jeszcze czuje się obrażony gdy widzi coś takiego? Czy ktoś widzi sens w tej głupocie?

http://www.wykop.pl/ramka/2007056/dlaczego-nie-warto-karmic-trolla-18/

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 417
19 525
Było wysłać synka do burdelu, jak w propie i nie byłoby frustracyjnego bulwersu i sześciu trupów.

Ostatnia edycja:

Bajaratt

First of his name
353
1 426
>Miej za ojca reżysera sagi, którą jarają się wszystkie nastolatki na świecie
>Nie ruchaj
Kurva, niezły achievement. Powinien zostać honorowym członkiem rycerzy III Aksjomatu.

PS:MightyBroYoung, nigdy nie obrażaj mojego stylu. Jestem jedną z najbardziej stylowych osób na świecie. Zobacz na moje zdjęcie profilowe. To tylko jedno z moich wielu stylowych ubrań. Sweter, który mam na sobie kosztował $500
:D

Ostatnia edycja:
OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Opinia Phouty'ego o sytuacji w Kalifornii i szansach na "odlewaczenie" tego stanu:

Kalifornia jest już przegrana w sprawie dostępu do broni! I nie tylko w tej sprawie, bo jest przegrana praktycznie w każdej dziedzinie życia politycznego, społecznego i częściowo ekonomicznego. Trzeba się będzie stąd jak najszybciej wynosić do jakiś sąsiedzkich "wolnych i niezawisłych" stanów. (Co mam zamiar już niedługo zrobić).

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Rok 1984 i kupowanie broni w Kalifornii - łatwo i przyjemnie jak na Florydzie:

No może z wyjątkiem faktu, że wtedy obowiązywał jeszcze absurdalny 15-dniowy okres oczekiwania na odbiór broni krótkiej (obecnie wynosi 10 dni z tego, co kojarzę):

http://www.claytoncramer.com/popular/cawait2.html

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Bo to modele strzelające ogniem ciągłym. Na skutek regulacji z 1986 roku ceny broni samoczynnej poszybowały w górę. Jeszcze w 1985 roku mogłeś kupić MACa 10 full auto za 500 dolarów + oczywiście 200 dolarów podatku federalnego.

OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Mój nowy libertariański bohater - Dimitrii

Obejrzyjcie całość. Koleś wymiata.

Do góry Bottom