Kalifat dla opornych, czyli jak powstaje państwo na przykładzie Państwa Islamskiego

Denis

Well-Known Member
3 838
7 933
Niby zawsze uczyli, żeby nie ignorować wroga. Z drugiej strony - spoglądamy na mapę i ledwie dostrzegamy państwo, które miałoby zdestabilizować całą Europę/Bliski Wschód i w dodatku kontrolować politykę Stanów Zjednoczonych:A teraz spójrzmy na Duńczyków:


Przerażające, prawda?
Pomyślmy, mają potencjał militarny i pewne sentymenty historyczne. Może specjalnie destabilizują Szwecję i Norwegię postępowym lewactwem, a sami patrzą z boku i tylko czekają na odzyskanie utraconych terenów? Warto przypomnieć, że są w NATO i jako jedyni posiadają realne siły zbrojne w tamtym rejonie świata.
Kolejna sprawa, Breivik nie zna przypadkiem duńskiego? Może mi się coś źle kojarzy, ale chyba bywał w Danii.To nie koniec...
Skandynawia Skandynawia, ale wszyscy sąsiedzi Danii są w głębokim kryzysie. Z takimi Niemcami mają spór o kawałek Szlezwiku i Holsztyna. Dziwnym przypadkiem, kryzys imigracyjny dotyka najgłębiej właśnie Niemców. A co robi Dania? Ledwo napłynęły wieści o masowych uchodźcach, a Dania już zdążyła poinformować o swoim antyimigracyjnym nastawieniu w jakichś gazetach syryjskich. Ciekawe, co nie?

Ocenę pozostawiam każdemu. Jeden zignoruję sygnały i zapomni o sprawie. Drugi będzie drążył, aż odkryję coś czego odkryć nie chciał.
 
Ostatnia edycja:

workingclass

Well-Known Member
1 847
3 148
A Duńczycy i Norwedzy porozumiewają sie bez większych problemów, Norwedzy sie śmieją z duńskiego, że to taki norweski po paru browarach lub z pełna japą kartofli.
 

Denis

Well-Known Member
3 838
7 933
jedynym skandynawskim państwem co nie jest w nato to szwecja, reszta to członkowie nato od chwili powstania...
Serio zapomniałem, że Finlandia jest w NATO. Ale to w sumie nie ma znaczenia.
A Duńczycy i Norwedzy porozumiewają sie bez większych problemów, Norwedzy sie śmieją z duńskiego, że to taki norweski po paru browarach lub z pełna japą kartofli.
Norwegia to de facto Dania, ino bardziej pogańska.
 

Denis

Well-Known Member
3 838
7 933
że co? finlandia nie jest krajem skandynawskim, i nie jest też w nato...
Serio zapomniałem, że Finlandia nie jest w NATO. Ale to w sumie nie ma znaczenia, bo nie jest to kraj skandynawski.
właściwie dania i islandia też nie leżą na półwyspie skandynawskim...
A jak mają leżeć, skoro nakładałyby się wtedy na Szwecję lub Norwegię?
 

Imperator

Generalissimus
1 559
3 369
A czy Dania ma broń jądrową, jedne z lepszych agencji wywiadowczych albo chociaż silną diasporę w USA, która ma wpływ na politykę największego mocarstwa na świecie?
Albo czy Szwecja lub Norwegia są pogrążone w wojnach domowych? Czy w XX wieku była jakaś wojna między krajami skandynawskimi?
 

Alu

Well-Known Member
4 206
8 015
Państwo Islamskie to zajebiście ciekawy temat, a wszystko na co ich stać to gra, w której strzela się z działka do nadciągających hord wrogów? Żenada. Poza tym nie wiem czemu SJW mieliby dostawać bólu zwieraczy, przecież strzelanie do IS to nic kontrowersyjnego.
 
Ostatnia edycja:

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 714
7 771

vast

Well-Known Member
2 745
5 568
http://pikio.pl/isis-zywcem-zamrozila-45-swoich-bojownikow/

ISIS żywcem zamroziło 45 swoich bojowników

45 bojowników ISIS w Iraku zostało żywcem zamrożonych a ich ciała zostały wystawione na widok publiczny. W ten sposób przywódcy pokazali swoich żołnierzom co ich czeka jeśli pomyślą od poddaniu się napierającym siłom rządowym.

Jak informuje jedna z irackich agencji informacyjnych, w Mosulu (miasto w Iraku) 45 bojowników tzw. Państwa Islamskiego, którzy zbiegli z pola walki, zostało zamkniętych w chłodni na 24 godziny i żywcem zamrożona.

Potem ich ciała zostały wystawione na widok publiczny, przy ruchliwej drodze, jako przykład dla tych, którzy myślą o poddaniu się siłom rządowym lub ucieczce z pola bitwy.

Morale bojowników ISIS ciągle spada z uwagi na pasmo porażek co ciągnie za sobą coraz częstsze przypadki dezercji i chęci poddania się. Siły rządowe Iraku i Syrii odbijają kolejne miasta i tereny z rąk terrorystów.

Ostatnim największym sukcesem sił rządowych było m.in. odbicie starożytnego miasta – Palmiry.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 453
22 419
Niemal jak w ankapie... ale bez złamania NAP-u.
Kresy.pl ➩ ISIS: wykonano wyrok śmierci na 7-latku za przeklinanie
Według informacji agencji ARA News 7-latek został aresztowany po tym jak "przeklinał boskość" podczas zabawy z przyjaciółmi. Uznano to za obrazę kalifatu. Wyrok wydano nie zważając na wiek chłopca.
Egzekucja odbyła się publicznie, na przedmieściach miasta Rakka, pełniącego funkcję stolicy ISIS. Chłopiec został rozstrzelany.​

Kurwa, jebana w dupę islamska dzicz.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 663
21 098
Wspomnienia zbuntowanej materii...

"Kazali zabijać rodziców". Wyznania 12-latka porwanego przez ISIS

Państwo Islamskie
Niedziela, 17 stycznia (21:23)

"Było nas 60. Gdy nas uczyli, mówili nam, że nasi rodzice to ‘niewierni’, i naszym pierwszym zadaniem będzie wrócić i ich zabić" – tak o swoim pobycie w obozie treningowym Państwa Islamskiego opowiada 12-letni "Nasir". Chłopcu udało się uciec dżihadystom. Terroryści chcieli, by został zamachowcem-samobójcą.

"Nasir" przebywa teraz z obozie dla uchodźców w Kurdystanie. Jest tam też jego matka. Tak bardzo obawia się dżihadystów, że nie chce zdradzić swojego prawdziwego imienia.

Najstraszniejsze były naloty. Kazali nam wtedy wchodzić do podziemnych tuneli, chować się. Mówili nam, że Amerykanie, niewierni, chcą nas zabić – a oni, bojownicy, nas kochają. Twierdzili, że zaopiekują się nami lepiej niż nasi rodzice – opowiada w rozmowie z CNN 12-latek. Gdy nas ćwiczyli, przekonywali, że nasi rodzice to „niewierni”, i naszym pierwszym zadaniem będzie zabicie ich – dodaje chłopiec.

Dżihadyści wmawiali Nasirowi, że są teraz jego jedyną rodziną. 12-latek wspomina, że najmłodszy uczestnik obozu treningowego miał zaledwie 5 lat. Terroryści nakręcili z chłopcami film propagandowy. Później nastolatkowi udało się uciec. Gdy zobaczyłem moją matkę – to było jak powrót do życia – mówi chłopiec.

Z szeregów dżihadystów udało się także uwolnić 11-letniemu Nouriemu, którego terroryści porwali i przewieźli do obozu Państwa Islamskiego na północy Iraku. Gdy chłopiec odmówił udziału w ćwiczeniach, dżihadyści złamali mu nogę w trzech miejscach. To go uratowało. Gdy noga się zrosła, Nouri zaczął kuleć. Terroryści uznali, że jest „bezużyteczny” i pozwolili jego babci, by zabrała go do domu. Zwolnili także jego 5-letniego brata Samana. Traumatyczne wydarzenia odbiły się bardzo mocno na psychice chłopczyka, który ma napady drgawek, cały czas boi się, że zostanie zbity. Nouri – jak mówi jego babcia – od czasu, gdy wrócił do domu nie chce nigdzie wychodzić. Państwo Islamskie cały czas przetrzymuje jego rodziców i najmłodszego brata.

Te dzieci przeszły tak wiele – mówi jeden z aktywistów, którzy pracują w obozie dla uchodźców w Esyan. Zmuszano je do noszenia broni, do zabijania niewinnych osób. Świat musi nam pomóc, musimy zapewnić im pomoc psychologiczną – podkreśla.

CNN
(mpw)

Kalifacka fabryka Pawlików Morozowów 2.0. Już nie tylko donoszą, ale i strzelają...
 

owerfull

Member
59
43
Chyba większości takich doniesień nie da się potwierdzić, więc należy traktować je z przymrużeniem oka i mówię tu o wszystkich zbrodniach, które przypisuje się ISIS w mediach.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 663
21 098
Było?

4 year old ISIS fighter executes 3 men in Raqqa

By Leith Fadel -
11/02/2016
The Islamic State of Iraq and Al-Sham (ISIS) has released footage from their latest public execution in Raqqa City, where a young boy detonates a bomb in a vehicle that contained 3 handcuffed men awaiting their death.

According to the information provided by the terrorist group’s social media activists, the child fighter was identified as Issa Dare – a 4 year old boy from the United Kingdom.

Dare’s mother Khadijah was married to an ISIS fighter that was living in the self-proclaimed “Caliphate” – her husband was reportedly killed last year in northern Syria.

ISIS has used children to carry out executions in the past; however, Issa Dare is considered the youngest “Khalifa Cub” to participate in these heinous crimes.


 
Do góry Bottom