JKM: stanowisko libertarian

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Gdy JKM założył jakąś fundację to mu ponoć służby przekupiły (czy tam zaszantażowały) admina od strony www i przez to projekt upadł.
 
A

Anonymous

Guest
Madlok napisał:
Gdy JKM założył jakąś fundację to mu ponoć służby przekupiły (czy tam zaszantażowały) admina od strony www i przez to projekt upadł.

Nie mógł zatrudnić innego?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Tamten miał wszystkie hasła i bardzo długo ściemniał, że to-tamto, a potem to już się JKM-owi odechciało.
BTW, a akurat teraz na portalu Korwina jakieś trojany czy coś.
 

Orion

Member
83
7
crack napisał:
Łazenie w marszach z moherem Markiem Jurkiem też nie wplywa na poparcie liberalow i libertarian.

Co ostatnio się dowiedziałem, uczestniczenie jego jebniętej osoby w Kongresie Prawicy Polskiej ochranianym przez neonaziolków i inne ns tałatajstwo, również zrobiło mu niezłą reklamę. Oszołom totalny, a już wypowiedź o tym, że jego elektorat dokona wraz z nim zamachu stanu za parę lat, woła o pomstę do nieba...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Orion napisał:
Oszołom totalny, a już wypowiedź o tym, że jego elektorat dokona wraz z nim zamachu stanu za parę lat, woła o pomstę do nieba...

Nie znasz historii.
Taki Napoleon, który był naprawdę jebnięty (choć był niezłym artylerzystą i dowódcą) grabił Europę i trzymał ją za ryj przez wiele lat. A Adolf to niby jak doszedł do władzy? A Fidel Castro?
 

vlimek

New Member
51
0
Zamach stanu przeprowadzić pewnie by się dało, nawet mniejszymi siłami, ale nie wydaje mi się, żeby JKM miał jaja, aby tego dokonać. Bo do akcji takiej, jak zamach stanu potrzebne są przede wszystkim właśnie jaja. A JKM to uroczy dziadek, teoretyk, felietonista, demokratyczny polityk (bez większych sukcesów), na pewno nie ktokolwiek zdolny do CZYNU. Obawiam się, że dzisiaj nie ma nikogo, kto byłby choćby potencjalnie zdolny dokonać zbrojnego przewrotu.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
vlimek napisał:
Obawiam się, że dzisiaj nie ma nikogo, kto byłby choćby potencjalnie zdolny dokonać zbrojnego przewrotu.

Na szczęście nikogo takiego nie ma. Wątpię by znalazł się ktokolwiek, kto chciałby siłą przejąć władzę, żeby stać na straży wolności albo jeszcze lepiej, zrzec się jej i dać ludziom wolność, ci, którzy przejmują władzę siłą w 99% mają niecne zamiary i chcą przede wszystkim tej władzy.
A Korwin to taki niegroźny gawędziarz.
 

Orion

Member
83
7
kr2y510 napisał:
Nie znasz historii.
Taki Napoleon, który był naprawdę jebnięty (choć był niezłym artylerzystą i dowódcą) grabił Europę i trzymał ją za ryj przez wiele lat. A Adolf to niby jak doszedł do władzy? A Fidel Castro?

Znam bardzo dobrze. Mimo wszystko uważam ten "libertariański" zamach za kompletny idiotyzm i szczyt durnoty, szczególnie w tej sytuacji jakiej jest Polska. Jakieś Aminy w afrykach sobie mogą bez problemu takie rzeczy wyprawiać bo cały świat to olewa.
 

Avx

Active Member
831
186
Orion napisał:
Jakieś Aminy w afrykach sobie mogą bez problemu takie rzeczy wyprawiać bo cały świat to olewa.

Dlatego sądzę, że na radykalny liberalizm (na libertarianizm rasowy nie liczę, w cuda nie wierzę) są największe szanse w Afryce właśnie. Jak już pisałem na innym forum: tam mają tylu świrów za kacyków, że może w końcu trafi się taki szalony w bardziej pozytywnym sensie i dla odmiany zrobi coś wolnościowego.

Nie, żeby było to jakieś super prawdopodobne; ale na pewno bardziej, niż liberalizm w Polsce.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2 ... go,1501124

Korwin oficjalnie poparł Kaczora i chyba ma rację, że jest on mniejszym złem niż Bronek. Na blogu argumentuje, że jeśli Komorowski zostanie prezydentem, to wybory parlamentarne na pewno wygra PiS, hmmm.

Ja tam nie zamierzam głosować na żadnego, niczym się nie różnią oprócz tego, że za każdym stoją jakieś inne grupy interesu.
 
OP
OP
Rattlesnake

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Instynkt mówi mi, że wygra Komor. Ktoś, gdzieś mocno to obstawił. Gdyby wygrał JarKacz to Korwin mógłby sobie przypisać autorstwo sukcesu - całkiem nieźle kombinuje :)

Ciekawostka na korwinowym Facebooku: http://www.facebook.com/posted.php?id=2 ... kke?v=info

"poglądy polityczne: libertarianin"

Gdzieś zniknęło "konserwatywny". Przypadek czy dalsza korekta kursu?
 
A

Antoni Wiech

Guest
Raczej kolejna próba zajebania nazwy libertarianom, przez różnej maści konserwy, zwolenników państwa minimum itd. Z resztą to już chyba w zasadzie nastąpiło, bo w mediach skrajny liberał, który np. chce legalizacji marychy to już libertarianin. Nie wiem, może Maciek uświadomisz Korwinowi, Ty do niego lubisz pisać listy, że jeśli on nie jest anarchistą to taki z niego libertarianin jak z koziej dupy trąba.

Pozdrawiam
 
OP
OP
Rattlesnake

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Co mu z nazwy?

A uświadomienie to już chyba było w pierwszym liście z cyklu tych, które lubię pisać - nie?
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Chciałem tylko przypomnieć, że np. kolesie z FA też nas nie uważają za anarchistów ;) (patrz płaszczyzna ideowa) .

Skoro uważamy, że oni nie mają monopolu na słowo "anarchista" to my też się tak nie gniewajmy na libertarianina-Korwina :D .
 
C

Cngelx

Guest
Pewnie Korwin zauważył na Wykopie, że jego sympatycy to głównie ludzie z grupy "libertarianie", a nie koliby, a chyba lepiej identyfikować się z grupą w której ma się poparcie.
 
Do góry Bottom