Jebać PKP - zaraz eksploduje

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
A miałem rzucić rzucanie palenia dzisiaj ...

Rzuciłeś w końcu?

Byłem w ostatni weekend w Łodzi, widziałem dworzec Łódź Fabryczna po raz pierwszy od ok. 20 lat. Co tam się odjebało? Czemu to takie wielkie? Budynek nowoczesny, wydizajnowany, a większy od wielu węzłów komunikacyjnych, prawie pusty, stanowisk autobusowych ~30 i też nic prawie nie podjeżdża, obok dworca z kolei jakieś nieużytki... Czyżby małe przeinwestowanie?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
No co? Wielka budowa socjalizmu. Tylko tunel przebiją i zaraz wszystkie pociągi w Polsce będą jeździć przez ten dworzec. Obowiązkowo.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Marzy mi się podróż transsyberyjskim szlakiem. Trasa Moskwa - Władywostok.
Podróż „Złotym Orłem” byłaby niesamowita. Pociąg ma 21 wagonów, w tym 12 sypialnianych i podzielony na dwie klasy - złotą i srebrną. Wycieczki różne, niektóre trwają dwa tygodnie i przekraczają osiem stref czasowych. Wymarzona podróż życia! Niestety, marzenia nie zawsze stają się rzeczywistością. Podróż transsyberyjskim ekspresem Golden Eagle jest bardzo droga - muszę zaczekać na lepsze/ bogatsze czasy.


1630530657257.png
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Marzy mi się podróż transsyberyjskim szlakiem. Trasa Moskwa - Władywostok.
Trochę bym to zmodyfikował. Jebać pociąg. Jakaś duża terenówka na ramie albo pickup z budą, na dachu Starlink i można śmigać. I nie przez Moskwę, tylko przez Tbilisi i Baku
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Drożyzna na PKP. Po ostatnich podwyżkach cen biletów samochodem taniej, szybciej i bez stania na peronie.
 
Do góry Bottom