Japy, które was drażnią

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Kontrowersyjnie i przekornie za swoich synów ( ponoć obydwaj to policjanci w komendzie stołecznej );

images
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849

O, ten funkcjonariusz mediów - chodzi nie tylko o mordę ale i o to co mówi, jak też o jego manierę w głosie, wszystko składa się w niezwykle dla mnie wkurwiającą całość. A krul oczywiście nie załapał że te kurwy próbują wmówić widzom że chce on wypuścić z więzień morderców, i nie dopowiedział o co mu chodzi... czyli jak zwykle.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Kurwa mać... Niegdyś piękna Zeta Jones "zrobiła se" zabiegi i teraz wygląda jak...
30b01550-9a43-11e4-ad65-c916fbfebf38_catherine-zeta-jones-emoji.jpg


Pojebany świat... Dla porównania i zachowania dobrego obrazu tej pani.
catherine_zeta_jones_hairstyles_Catherine_Zeta_Jones_hairstyle_pictures+5.jpg

7992813709_c7164d2516_z.jpg
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Jak nie potrafisz odróżnić procesu starzenia od operacji plastycznej to trudno. Wystarczy porównać zdjęcia z tamtego roku. Proces starzenia taki szybki i umiejętność wychwycenia ingerencji plastycznych taka trudna.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Nienawidzę Davida Camerona. Jest to reprezentant najgorszej cechy u polityka - tchórzostwa. Taki wypierdek nigdy "nie powi" publicznie złego słowa o muzułmanach-terrorystach, albo o tfu gejach. Co więcej - po każdym zamachu terrorystycznym, zawsze będzie im wsadzał kutaska. A gejowi to by pięciokrotnie pod rząd wylizał i wszelkim ruchom LGBT. Ale po Polakach to "moszna" i Cameron z tego prawa korzysta non stop. Zwykła kanalia i człowiek bez poglądów. Bo pewnie nie ma żadnych i jak rasowy polityk-żmija, spogląda codziennie na gazety i słucha uczynnych ekspertów od nastrojów społecznych. Gardzę nim i ludźmi jego pokroju.
Tussauds-cameron_2391228b.jpg
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Pełna zgoda. Ostatnio wszyscy nadużywają terminów typu kucostwo/kuc/kuce. Co ciekawe, największe kuce to najczęściej stosujo. Dochodzi do takich absurdów, że każdy musi udowadniać swoje "nie bycie kucem" i pokazywać certyfikat typu "tutaj skrytykowałem Korwina, nie jestem kucem - przysięgam!!!" - ech. Kiedyś kuc oznaczał fanatycznego fana Korwina, mało oczytanego kretyna. Kolesia traktującego Korwina pobieżnie i wyciągającego np. zbytni konserwatyzm albo zbytni liberalizm (wręcz libertarianizm), po prostu kretyna zawsze gotowego do obrony wodza i często opacznie rozumiejącego korwinizm. Sam termin został zapoczątkowany na lewackich stronach, przejęli inni. Potem oznaczał każdego (mniejszego/większego) sympatyka Korwina i każdy gimb (nie chcąc być kucem, choć nim i tak jest) przestawał loofciać Korwina i się go wypierał. Teraz zaczyna oznaczać "przyznałeś tutaj rację Korwinowi, jesteś kucem" i cała idea wolnego rynku zostaje sprowadzona do fantazji kuców.

Tfu geje - w tym kontekście, polityczno-poprawne lizanie dupki wszelkim ruchom LGBT i paradom równości oraz promowanie wszelkiej tolerancji wobec określonych grup i karanie za "bolące" słowa. Tak, mam prawo być wrogiem tolerancji. Choć nim nie jestem. Ale mam prawo i nie popieram promowania określonych idei przez indoktrynujące państwo. Nie ma wolnego rynku i o promowaniu parad równości nie zadecydował rynek.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Ostatnia edycja:

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Jajo...co :D?

By nie robić offtopa:

Pierrot.jpg

Pierrette.jpg

Jumbo.jpg

Psi.jpg

Osobniki z "Była sobie Ziemia". Przykład idealnego wyobrażenia przesadnie zaangażowanych społeczniaków, którzy w umoralnianiu są gorsi od dorosłych.
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
efd018c4c2b15c7f8e06aab8dac8fbb04d82a245_365x255

Gesslerowa, siora Ikonowicza (jego twarz akurat mnie nie odrzuca). Nie dość, iż ryj odpycha, to osobowość wkurwiająca i chamska. Ramsaya, pomimo rzucania fuckami, daje się polubić. A tu? Nieprzyjemne, zadufane w sobie babsko z słomą w butach kopiące leżącego. Właściwie wydaje mi się, iż w polskich edycjach "Superniania/kuchenny horror/Naprawianie psa" prowadzący to nieprzyjemne chamy o manii wyższości przeginające w pastwieniu się nad ludźmi. W zagranicznych showach tego typu nie mam takiego wrażenia.
 
Do góry Bottom