Japy, które was drażnią

R

Ronbill

Guest
hehe nawet nie wiem co to za jedni...
Jako to tak Nie znasz naszego piłkarza ??,he he
Lewandowski i jego żona są jak gwiazdy Hollywood!Prasa sie rozpisywała ,ze jakąś tam nagrodę dla niego odbierała jego"zjawiskowa żona"
W czym ona jest zjawiskowa ?Drażnią mnie takie gęby i ich zarozumialstwo i pyszałkowatość.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Nie zauwazyłem megalomanii, a pewność siebie jest zajebiście uzasadniona. To jest prawdopodonie najlepszy polski pilkarz w historii. A jego żona która była z nim od czasów nastoletnich, musi mieć w sobie "to coś", co na pewno pomgło mu zajść tam gdzie zaszedł.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Żona ma jeszcze parę lat przed sobą razem z nim, potem zostanie zmieniona na nowszy model. Tak gdzieś około jego czterdziestki. Stawiam na to.
 
A

Antoni Wiech

Guest
A ta gęba drażni mnie motzno. Łukasz Jakubiak. Wygląda jak zjebany kelner w zjebanej restauracji.

e426255e0957954cf42069a4b88fa63a.jpg

Mnie wkurwia jego styl prowadzenia wywiadów, ale skoro mnie youtube atakowało to klikałem. Nie dałem rady żadnego zmęczyć do końca. Gość prowadzi rozmowy na modłę "ale jesteś fajny, zaraz opierdolę ci gałę", można porzygać się tęczą jak to się mówi dziś w internetach.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
To jest prawdopodonie najlepszy polski pilkarz w historii.
Wybacz, ale LOL. Widziałeś, jak grają Szarmach, Gadocha, Lubański czy choćby Boniek? Ta plastikowa celebrycka kukła, nie ma do nich nawet startu. Jak nie dostanie piłki prosto do nogi, nie jest w stanie zorganizować gry, ani rozpędzić tych wyrośniętych kulasów. Typowy przereklamowany kopacz mający momenty, ale jak mówiłem - tylko kiedy dostanie gałę pod nogę w odpowiednim, bardzo korzystnym momencie. Jego gęba niezmiennie wyraża tumiwisizm i olewactwo.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Widziałem. Ze złota jedenastką Górskiego wygrałaby prawdopodobnie Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Czy Deyna albo Lubański byli lepsi tego nie sprawdzimy, bo nie mieli możliwości wyjazdu w odpowiednim wieku, no i w efekcie nie grali w zadnych topowych klubach.
 
R

Ronbill

Guest
Doda
roz2136433.jpg


na marginesie: nie lubię wulgarnych bab co to mają śmietnik w gębie.Nawet gdyby taka baba po Oxfordzie czy innej renomowanej uczelni była to w kierunku takiego wulgarnego babochłopa nawet bym nie splunął.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom