Japy, które was drażnią

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
W Dniu Sznura po prostu założy krótkie spodenki a do ręki weźmie wiaderko i łopatkę i każda bojówka jeszcze odprowadzi go do domu bo pewnie rodzice się martwią
Nie lekceważyłbym oficera kraśko. Nie doszedłby tam gdzie doszedł bez powiązań rodzinnych, to prawda, ale założę się, że ma broń i potrafi z niej strzelać. Pewnie też regularnie ćwiczy, chociaż w starciu bezpośrednim i tak nie pokona przeciętnego liba, któremu nie chce się ćwiczyć.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Marusik.

b36e092b8dc4bb37b3ac77131da082ae,640,0,0,0.jpg
 
R

Ronbill

Guest
hqdefault.jpg

Magdalena Ogórek
Jest ładniejsza od Kalisza ale mnie się nie podoba.Chuda,skostniała.Twarz bez wyrazu
Ta kandydatura to kpina z urzędu prezydenta i z nas, Polaków/
Może startować na wodziankę do wojewódzkiego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Minister Zdrowia, ja pierdzielę, to są szczyty ironii. Babsztyl wyglądający jak pracownik opieki społecznej zażerający latami depresję po stracie pudla, robi w zdrowiu. Socjaluchy dokonali jednak czegoś: wywrócili świat do góry nogami i już nie wiadomo o co chodzi.

A ta gęba drażni mnie motzno. Łukasz Jakubiak. Wygląda jak zjebany kelner w zjebanej restauracji.

e426255e0957954cf42069a4b88fa63a.jpg
 
R

Ronbill

Guest
Teraz mamy od świtu do nocy: Lewandowscy!
Lewandowskie sie obudziły, Lewandowskie się wysikały, Lewandowskie zmieniły podpaskę, Lewandowskie zjadły loda, Lewandowskie umieja kupić se telefona. Lewandowskie pochwaliły się samochodem
anna_stachurska_robert_lewandowski_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
Do góry Bottom