Japy, które wam się podobają

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Muszę wziąć w obronę vasta, tematem wątku przecież nie są japy znanych ludzi, które wam się podobają tylko japy, które wam się podobają. Tylko tak się złożyło, że zazwyczaj podobają się japy osób, które już znamy... Sam często się denerwowałem kiedy zdjęcie nie było podpisane, ale jeśli japa nie jest znana to wg mnie wystarczyłby podpis JN - japa nieznana.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Spoko. Jeśli takie przyjmiemy zasady, to od dzisiaj chodzę z aparatem po mieście. Dotychczas wklejano japy znanych i podpisanych, ale zasady zawsze można zmienić.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Buford "Mad Dog" Tannen (Back To The Future III).

tumblr_m7sf0v7Mp01qen5o1o1_500.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Podejrzewałem, że za młodu była ładna i teraz się to potwierdziło. Bez szału, ale raczej w moim guście.
Czooo?? Jestem w mocnym szoku! Z ładnej kobiety o dyskretnej, eleganckiej, nieco żydowskiej urodzie wykluło się przez lata takie coś?! Heh, co ten Bul ci kobieto uczynił :(
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Piątka bodajże dzieci, starość, jedzenie. A uroda tej Żydówki teraz chyba jest bardziej żydowska.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Krystle Cole ma japę należącą do nielicznej elity mocno budujących i pozytywnych jap.
Widzę tę japę gdzieś w necie, widzę jakiegoś mema z jej japą i od razu się uśmiecham.
2MPR7tCsLAmgmqaZedH5lNBmKUM0nMh4K0FnOW5lkN0SckCMk780MOqcV_vs4hCteOhYLYmyIe9ciPKQt6ootGxBFVG3Ate3QInLZjT-NT7cDUz8zvhpDxP5yAFDOR7MaIbXfZ8g=w346-h383

krystle_cole_2012.jpg

12.jpg

Soma-Vision-2011_sm.jpg


Reszta ciała też spoko:
krystle-in-gas-mask.jpg


A tu jest jej przekaz z YT:


Poza tym panienka jest malarką i maluje fajne koty. Choć moim zdaniem lepiej by było gdyby ilustrowała książki dla dzieci.
Ma swoją stronę, ma Fb, ma G+ i jest jej dość dużo w necie.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
To ta co ją porwał jakiś chemik a później więzil w swoim laboratorium? Ona nie była czasem tancerką erotyczną?
 
Do góry Bottom