Jan Zbigniew hrabia Potocki - legalny prezydent Polski

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Po wątku z Olszańskim vel Jabłonowskim, przyszedł czas na wątek o Janie Zbigniewie Potockim. Kolejny charyzmatyczny "tytan internetów", pojawił się niedawno. Wali wysoko. Uważa się za legalnego prezydenta Polski (II RP). Konstytucję III RP uważa za nielegalną. IMO kolejna wydmuszka razwiedki, tej wywodzącej się z bydła socjalistycznego chowu.
Kojarzy mi się z innym "hrabią" Komorowskim, który był prezydentem, oraz z pewną "damą" Anastazją Potocką (jak ktoś nie wie o co chodzi z tą Anastazją, to niech pogoogluje temat).

Ale wpierw wideo - ekskluzywny wywiad wRealu24:

Tu inne wideo:

A tu w duecie z innym wydmuszkiem postsowieckiej razwiedki - Olszańskim vel Jabłonowskim:

Olszański vel Jabłonowski nie omieszkał poruszyć jakże istotnego dla bieżącej polskiej polityki, tematu chemitrails.

Co takiego głosi ten wydmuszek i co reprezentuje?
- antysemityzm
- antysyjonizm
- anty PiS
- sławi Leppera
- głosi zoologiczną anty-niemieckość
- jest za współpracą gospodarczą z Rosją (cytat: nasz naturalny rynek zbytu)
Co obiecuje?
- wielomiliardowe odszkodowania od Niemiec
- złoto od Wielkiej Brytanii
- zwrot Królewca
- likwidację Ukrainy lub jakieś rozwiązanie tej kwestii

Ciekawe ilu się da na to nabrać? Przypuszczam że wielu, bo odprysk TV Republiki czyli w Realu24 już się na to nabrał. No chyba że było jakieś polecanie z góry, ale ja takich rzeczy nie wiem. Gościa promuje "Telewizja Narodowa", od której capi ubeckim gównem na ruską milę.
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
szukałem cegoś do poczytania ale linki w goglu kierują do stron gdzie tez ino same jebane filmiki...
czyli oferta skierowana do analfabetów chyba...
btw na wiki jest zestaw tych wszystkich pajaców co sie ogłosili tymi jedynymi słusznymi legalnymi władcami
nie wiedziałem że ich aż tak wiele było... i jest
i ze nawet fanklub jakiś tam sie wokół nich zbiero i nawet jakaś kasa z tego jest bo widocznie podwładni finansują to i owo dla swego władcy...
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
przynajmniej nie napierdalają w libertarian jak ten Karoń-śmieć.
Karoń ostatnio wypowiedział się o libertarianach w kwestii edukacji:
"...libertarianie którzy uważają, że dzieci są własnością rodziców..."
Propertarianizm rządzi. ;)

Jednak ja bym go śmieciem nie nazywał. Jak ktoś kto przeczytał niemal wszystkie dzieła marksistów i nie skończył w domu wariatów, to samym tym już odniósł sukces. A czytanie tych zasrańców powoduje złe skutki dla umysłu i Karoń jest tego naocznym dowodem.
IMO moja strategia w stosunku do komunistów i socjalistów jest lepsza. Nie należy poznawać wroga bardziej niż to potrzebne to utylizacji tych odpadów, czyli znajdź i i zniszcz. Strategia ta gwarantuje minimum konwergencji.


szukałem cegoś do poczytania ale linki w goglu kierują do stron gdzie tez ino same jebane filmiki...
czyli oferta skierowana do analfabetów chyba...
Nie kojarzysz? To była ta laska co będąc w Sejmie jako dziennikarka uwodziła polityków i z nimi kopulowała. Potem to opisała w książce. Przy okazji nazbierała pełno haków na tych polityków dla służb. W Wiki piszą, że stał za nią UOP, a ja uważam, że wojskowa razwiedka również.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Nie kojarzysz? To była ta laska co będąc w Sejmie jako dziennikarka uwodziła polityków i z nimi kopulowała. Potem to opisała w książce. Przy okazji nazbierała pełno haków na tych polityków dla służb. W Wiki piszą, że stał za nią UOP, a ja uważam, że wojskowa razwiedka również.
ten jan potocki to była laska co jako dziennikarka kopulował w sejmie z politykami????
A czytanie tych zasrańców powoduje złe skutki dla umysłu i Karoń jest tego naocznym dowodem.
czytanie wszelkiej komuszej propagandy tym skutkuje, więc może odstaw te wyborcze dla prawicowych lewaków, bo po ilości spamu pochodzenia z takich portali dla upośledzonych wnioskuje że nie czytasz nic innego chyba już...
i przez to nie potrafisz już prostych postów ze zrozumieniem przeczytać...
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
ten jan potocki to była laska co jako dziennikarka kopulował w sejmie z politykami????
Nie.
Trzeba pytać bardziej precyzyjnie.

...więc może odstaw te wyborcze dla prawicowych lewaków, bo po ilości spamu pochodzenia z takich portali dla upośledzonych wnioskuje że nie czytasz nic innego chyba już...
Przeglądam w większości inne klimaty, ale obecnie nie ma tam nic ciekawego.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Trzeba pytać bardziej precyzyjnie.
temat jest zatytuowany : jan zbigniew hrabia potocki, tematem jest jan zbigniew hrabia potocki, więc kurwa jakim tokiem myślenia wpadłeś na to ze pytam o tą babe????
normalnie przeczytałem kilka razy swojego posta, bo może faktycznie coś niejasnego jest...
czy ty myślisz że mi ino dupy w głowie?

edit: po głębszym rozmyślaniu o tym, może z tymi dupami w głowie to nawet by przeszło jako powód
 
Ostatnia edycja:

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
A kto ma wyciągać? Moim zdaniem takie freaki już nie oddziałują na społeczeństwo w znaczący sposób, tym bardziej na głównych użytkowników Internetu - młodych.
 

Redrum

Active Member
702
182
Razwiedka tworzyłaby jakiegoś klauna którego obchodzą tylko szury z głębi internetu i do biedy jest podejmowany przez niszowe grupki na fejsbuku i fora? Tak mało masz wiary w razwiedkę? :D
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Razwiedka tworzyłaby jakiegoś klauna którego obchodzą tylko szury z głębi internetu
Nie takie pierdoły razwiedka robiła i robi.
Odpowiednia ilość takich klaunów rozprasza uwagę i maskuje rzeczy ważne.
Razwiedka stworzyła w Stanie Wojennym np. takie marginalne grupy jak Wolność i Pokój (szefostwo WiP po 90-tym znalazło się w wierchuszce UOP), czy grupę Krasnals, która malowała krasnale na murach.
Ja jak na początku lat 90-tych zauważyłem w Warszawie pełno napisów "Gdzie jest Jan Tkaczuk?" (lub: "Tu był Jan Tkaczuk" - hasła już nie pamiętam), to od razu wiedziałem, że to nowa ubecja ćwiczy swe janczary.
Jest tylko jedna rzecz której razwiedka nie stworzy, siły anty-systemowej z własną ideologią. Bo to oznacza ich samobójstwo.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
No i powoli wychodzi co to za ptica. Opowiadał jak był torturowany przez polską bezpiekę w namiocie, a w latach 70-tych Sowieci posłali po niego samolot i leciał salonką. Wychodzi na to, że to mitoman i oszust, a na dodatek człowiek razwiedki wojskowej.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
No i powoli wychodzi co to za ptica. Opowiadał jak był torturowany przez polską bezpiekę w namiocie, a w latach 70-tych Sowieci posłali po niego samolot i leciał salonką. Wychodzi na to, że to mitoman i oszust, a na dodatek człowiek razwiedki wojskowej.
Wychodzi coś, co od początku dla każdego kto ma więcej niż pięć komórek mózgowych było wiadome od początku?
Zresztą ten sędzina TS-u też nieogar i dziwak, co on robi w takiej instytucji?
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Z całym szacunkiem dla trudu badaczy zjawiska, ale facet na dzień dobry przedstawiający się jako hrabia i legalny prezydent RP to przede wszystkim kandydat na szajbusa. :D Kiedyś go trochę posłuchałem, ale wg. mnie przynudzał. Potem doszło do mnie echo ataków "hrabiego" na Piotra Korczarowskiego z eMisji, ale już nie miałem siły tego analizować i słuchać. W ogóle, to ciężko mi się wgryzać w publicystykę jutubową. Tekst człowiek przeczyta w kilka minut, a porównywalny merytorycznie filmik trwa pół godziny, godzinę. Kiedyś to zgrywałem i słuchałem w drodze jako mp3, ale od jakiegoś czasu mi się nie chce. Widzę filmik z panami których lubię, filmik trwa...1,5 godziny. Nie oglądam.

Przestrzegałbym przed rzucaniem na lewo i prawo etykietkami agenturalności (rozumiem, że chodzi o agenta wpływu) wobec osób których siła oddziaływania jest niewielka (np. 10tys odsłon na YT), a poglądy w żadnym aspekcie nie uzupełniają reżimowej propagandy. Przecież to jest typowa bolszewicka mentalność: zmonopolizować media, a jak ktoś w niszy wygłasza odmienne zdanie, to go określić jako agenta, szpiega i wroga ludu.
Szczególnie w kontekście Jabłonowskiego te oskarżenia wyglądają niepokojąco, bo wpisują się w narastającą w Polsce polityczną poprawność - nazwijmy to wojenno - geopolityczną. Choćby taki temat: USA chcą mieć w Polsce bazy, a debata w Polsce wygląda tak, że to Polsce zależy. Jak tak Polsce zależy to niech płaci Ameryce 2 miliardy dolarów. A co! Każda osoba sceptyczna jest etykietowana jako rosyjski agent. Gazeta Polska zaczęła tak etykietować S.Michalkiewicza. SM jest raczej proamerykański, ale po uchwaleniu 447 zwątpił i zaczął promować koncepcje postraszenia USA, że jak nas będą przyciskać, to się dogadamy z Rosją. Niestety taka możliwość negocjacyjna odpada, bo samo jej przedstawienie naraża na zaszczucie.

Dobry kandydat na podejrzanego jako agenta gospodarującego target - nazwijmy go - prawicowo-narodowy, patriotyczny (i ewentualnie katolicki ), to taki który ma niespójne poglądy. Ot, np. kilku reżimowych prawicowców (Ziemkiewicz, Gadowski) pro forma skrytykowało amerykańską ustawę 447, ale o krytyce szybko zapomnieli i teraz nadal grają z żydojankeskiej płyty. Cechą agenta jest niespójność i niekonsekwencja poglądów. Taki na przykład Cejrowski naganiał na Dudę, a teraz zamiast spalić się ze wstydu i zejść ze sceny jako marny, nieprzewidujący komentator, pozwala sobie na krytykowanie Dudy. Wolne żarty. Nawet na głupiej Wikipedii było, że Duda zaliczył członkstwo w Unii Wolności. Po prostu Cejrowski to pejs i nagania na pejsów wychodząc ze słusznego założenia, że jego skretynaili odbiorcy nie są w stanie przeczytać elementarnych faktów na głupiej Wiki albo po prostu nie pamiętają co to była UW. Siła rażenia takiego WC, RAZa, Rydzyka itd. jest kilka rzędów wielkości większa niż jutubowego niszowca. A jednak energia jest wkładana w gnojenie niszowców. Ciekawe.

Agent (cały czas mówimy o tym samym targecie) nie posługuje się kategoriami interesu narodowego, ale "słusznościami" (to ważne!). Do "słuszności" należy m.in. potępianie stalinowskiej komuny (w 2018), głośna walka z antypolonizmami, żołnierze wyklęci, niesprecyzowana krytyka lewactwa, często jaranie się II RP itd. Czasem dawka "patriotyzmu" i nacjo-zajoba staje się u takiego wręcz do porzygania, ale mimo to nasz Patriota-narodowiec jakoś nie tyka tematu demografii, zadłużenia albo zbliżającego się deficytu w produkcji energii elektrycznej.


Natomiast Krzysztof Karoń to sympatyczny pan o aparycji weterana melanży (możliwe, że już niemalenżującego). Sympatyczny pan wpadł na pomysł, że będzie bajał o marksiźmie kulturowym jako samorodnym i samodzielnym zjawisku, wręcz niezależnym bycie. No i tak w koło, w koło. Wychodzi, że marksizm kulturowy jest wyższą formą inteligencji a nie po prostu ideolo narzuconą przez konkretne osoby w konkretnym celu. Czyli pan Krzysio Karoń ściemnia i kryje architektów. Po co? Nie rozumie przedmiotu swoich badań?
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wychodzi coś, co od początku dla każdego kto ma więcej niż pięć komórek mózgowych było wiadome od początku?
Były poszlaki, a teraz pojawiają się dowody.

Zresztą ten sędzina TS-u też nieogar i dziwak, co on robi w takiej instytucji?
Nieogr i dziwak? No i co z tego.
Człowieka się ocenia nie po wyglądzie, a po tym co robi i co mówi.

Dobry kandydat na podejrzanego jako agenta gospodarującego target - nazwijmy go - prawicowo-narodowy, patriotyczny (i ewentualnie katolicki ), to taki który ma niespójne poglądy.
Bo ludzie którzy mają spójne poglądy są dla przeciętnego odbiorcy mało ciekawi i nudni.

Cechą agenta jest niespójność i niekonsekwencja poglądów.
Dokładnie tak.
Jest takie zjawisko, że wielu ludzi jak nie jest w stanie czegoś pojąć (tu: niespójnych poglądów), to uznaje tych co głoszą takie poglądy za mądrzejszych od siebie, zamiast ich uznać za oszustów i idiotów.

kilku reżimowych prawicowców (Ziemkiewicz, Gadowski)
Po prostu Cejrowski to pejs
Dla mnie oni wszyscy są agentami. Mam poszlaki, ale nie mam dowodów. Pozostaje jedynie pytanie, jakiej razwiedki i kiedy dali się przecwelić.

Sympatyczny pan wpadł na pomysł, że będzie bajał o marksiźmie kulturowym jako samorodnym i samodzielnym zjawisku, wręcz niezależnym bycie. No i tak w koło, w koło.
Tak naprawdę to jest bardzo ciekawym człowiekiem, z ogromną wiedzą, który nienawidzi wolnego rynku.
Typowe poglądy kościoła. Komuna nie, ale wolny rynek broń Panie Boże.
Jeśli to człowiek kościoła, to jedynie potwierdza to spisek z Magdalenki, Komuchów, żydokomuchów i Kościoła.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Pf79rAAYhZuZZq4AsbWeWwn2zvV1G4Vb.jpg
 
Do góry Bottom