1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Infowars usunięte z netu

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez MaxStirner, 7 Sierpień 2018.

 1. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 354
  Polubienia:
  19 100
  Ja też nie bardzo to rozumiem, ale w sumie ludzie mają życie poza forum, przenoszą jakieś napięcia psychiczne, więc mogą czasem wybuchnąć, gdy i tu coś nie pójdzie po ich myśli, układając się w jakąś koniunkcję niepowodzeń.

  Sam wybuch jeszcze może by mnie nie zdziwił, bo różne rzeczy się ludziom przytrafiają, ale przeciągająca się akcja pogardy, wyprowadzona ni z gruchy, ni z pietruchy jednak dziwi. OK, masz naszą pełną uwagę.

  O co Ci chodzi, alfa?

  (Ja tu wyczuwam socjonicznych konfliktorów w przypadku pary Doman-alfacentauri... :) Odciągnijcie ich do osobnych narożników nim zorganizujemy Sąd Boży z prawdziwego zdarzenia jak ludziom honoru przystało. )
   
 2. Redrum

  Redrum Active Member

  Posty:
  673
  Polubienia:
  158
  Damon na wiele więcej nie zasługuje z tym swoim pierdololo - w sumie czekałem aż ktoś wypali w jego stronę.

  Co do banów - tak, część z tych stron niby-wolnościowych wrzucała nierzadko szurskie, "delikatnie" rusofilskie treści - tych mi nie żal, ale parę profili jest pod tym względem czystych więc pewnie dostali za głupie memy z Hillary czy cuś.
   
  Non Serviam lubi to.
 3. Eli-minator

  Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

  Posty:
  698
  Polubienia:
  1 533
  A ja bym ułożył taki (nieco humorystyczny dla rozładowania napięcia) układ równań:

  Damon = 2818

  alfacentauri = stanisław michalkiewicz


  ("[N]a wiele więcej nie zasługuje". Na wiele więcej nie, ale już do tych okrągłych trzech to
  mógłby dociągnąć. ; ) )
   
 4. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 264
  Polubienia:
  19 790
  To była tylko kwestia czasu:

   
 5. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  933
  Polubienia:
  4 133
  A ja myślę, że gdyby ludzie nie chcieli z nim gadać, to dałby sobie spokój.
  Ale widać, że świetnie się czują w jego towarzystwie - ich sprawa.
   
 6. myfault123

  myfault123 New Member

  Posty:
  7
  Polubienia:
  7
  och nie, ktoś ma odmienne zdanie niż my i jeszcze śmie dyskutować, pan admin banuj
   
  tolep lubi to.
 7. kompowiec

  kompowiec Open Source Boy

  Posty:
  1 600
  Polubienia:
  1 499
  Dlatego żeby to działało, MUSI to działać P2P, IPFS ma tego dokonać. Niestety jest jeszcze w powijakach w fazie alpha. Tam nie da się będzie niczego skasować bo będzie działać jak torrenty.
   
 8. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 683
  Polubienia:
  12 747
  W zasadzie na tym forum 90 procent userów ma takie same zdanie w 90% spraw. Więc zostają do przedyskutowania tylko kwestie sporne. Redrum ma alergię na Rosję i światło słoneczne, Doman na Żydów (przy czym ten pierwszy nie pisze o swoich upodobaniach w każdym wątku i w każdym poście). Hanki na rząd w Madrycie. Ktoś jeszcze inny na służby specjalne, na chemitrailsy czy na szczepionki. Wszystkie te kwastie są poza głównym nurtem idei libertariańskiej. Moożna sobie podyskutować, czemu nie?
   
  T.M. lubi to.
 9. MaxStirner

  MaxStirner Well-Known Member

  Posty:
  2 329
  Polubienia:
  3 865
  Przecież link ma już miesiąc, Gab działa. To będzie sie zdarzać raz na jakiś czas. Btw ostatnia ofiara PayPala to Bitchute, bez przyczyny wyłączyli im konto i finito.
  A co do Alexa - wieści z frontu są takie, że Biały Dom ma system petycji do których sie odnosi, gdy w ciągu miesiąca zbiorą 100 tys podpisów. Powstała petycja, żeby Alex dostal akredytacje, (obok Jima Acosty któremu po ostatnim cofnięciu musieli ją oddać, żeby uniknąć pozwu CNN). W tydzień zebrali ponad 30 tys, oby sie udało mam nadzieje, że jeśli to wyjdzie Jones dostanie papiery i pokaże im fucka. Sam bym podpisal, ale chyba sie nie kwalifikuje:

  https://petitions.whitehouse.gov/pe...press-credentials-and-sit-him-next-jim-acosta
   
 10. kompowiec

  kompowiec Open Source Boy

  Posty:
  1 600
  Polubienia:
  1 499
  Działa w IPFS? Nie sądze bo aktualnie ma tylko statyczne strony.
   
 11. MaxStirner

  MaxStirner Well-Known Member

  Posty:
  2 329
  Polubienia:
  3 865
  No w IPFS nie, w sumie raczej po.prostu przewiduję żonglerke, jak powiedzmy PirateBay. Też dziala, z małym downtimeami już chyba z 15 lat. Mnie to nie przeszkadza, jeśli dają rade w ten sposób.
   
 12. snajper

  snajper Well-Known Member

  Posty:
  377
  Polubienia:
  1 107
  Ale widzisz,że sa ludzie
  co lubią propagandę i nawet
  go nagradzają za to.
  Mnie już nic nie zdziwi.
   
  wah i tomislav lubią to.
 13. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 849
  Widzę @snajper, że są ludzie, którzy za wuja nie potrafią skumać, że fora, radia, portale w necie są obstawione lub nawiedzane przez agentów wpływu, których teraz nazywa się pieszczotliwie trollami. Są wszędzie i użytkownicy mają problem z ich namierzaniem. Przy okazji wyjaśnię Wam pewną rzecz. Mawia się sarkastycznie, że ci "misjonarze" pracują dla iluminatów itp. NIE KURWA!! Oni mają przypuszczalnie zadanie na wszelkie sposoby dyskredytować WSZYSTKO, co nie jest obowiązującą narracją o charakterze głównie politycznym, naukowym (nauka się sprzedała polityce i jest skrajne chora) lub społecznym. Tyle i aż tyle.

  By machina działała skutecznie, a działa jak talala, służby wprowadzają na rynek informacyjny hipotezy o płaskiej Ziemi, UFO i frazeologię typu "teoria spiskowa", "zwolennicy teorii spiskowych". Wszystko ma na celu mieszanie idiotycznych wątków typu UFO, płaska Ziemia z istotnymi.
  Kiedy widzisz, że na forum nagle pojawia się nędzarz, który napierdala obowiązującą narracją tylko w jednym, dwóch wątkach (np. globalna ocipica i szczepionki), to albo jest to wynajęta systemowa kurwa, albo po prostu kretyn. Jedno z dwóch. Chyba, że pasjonat konkretnej tematyki, ale bądźmy poważni. Ilu jest takich jak kawador?

  ps: Przypominam, do ciężkiej cholery, że Szanowna Pani Justyna Socha jest od samego początku za DOBROWOLNOŚCIĄ szczepień, więc przestańcie wreszcie używać frazeologii typu "proszczepionkowcy" i "antyszczepionkowcy". To jest z premedytacją wdrożona polaryzacja, jak wszystkie inne mające na celu skłócić ze sobą ludzi, by nimi łatwiej rządzić.

  Ledwo przestałem pisać, a to forum stało się areną wymiany argumentów z ludzkimi odpadami. Dlatego już się nie angażuję tutaj. Sytuacja, jaka teraz panuje na libnecie każe mi sądzić, że albo forum jest wentylem bezpieczeństwa, albo Administracja nie dba o ... higienę.

  Definitywny EOT, ja pierdolę ...
   
  Pestek, wah, snajper oraz 3 uzytkowników lubi to.
 14. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 535
  Polubienia:
  3 509
  Racja. Czasami jednak trudno prowadzić dyskusję nie używając tej samej terminologii. Niedobre dla forum byłoby też całkowite odpuszczenie dyskusji i pozwolenie trollom na zdominowanie pewnych wątków.
   
 15. kompowiec

  kompowiec Open Source Boy

  Posty:
  1 600
  Polubienia:
  1 499
  To co, mamy zacząć je kasować? Nie jest to forum prywatne gdzie jest kilku typa i tworzą kółeczko masturbacyjne tylko publiczne. I tak nieraz się dziwię administracji że nie dali niektórym permbana za CP...
   
  Eli-minator lubi to.
 16. Non Serviam

  Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

  Posty:
  797
  Polubienia:
  1 811
  No to może ich tutaj wymienisz z nicków? Mi się nie wydaje aby redrum czy np. doman nimi byli choć definitywnie libkami nie są. Są ino raczej jakimiś przychlastami które się tutaj z nudów przypałętały, o ile na jakichś onetach czy wykopach w komentarzach można spotkać jakichś faktycznych opłacanych trolli, to jednak nie posądzałbym libnet o to że przyciąga uwagę rządowych szczekajek (prędzej przeglądają nas jakieś cwele z wydziału ds. terroryzmu czy ki huj)

  Bo nie wypierdalają każdego kto za bardzo odstaje? Imo to jednak dobrze że są tu ludzie o innych poglądach, z tego co widzę to forum trochę ożyło od czasu jak tu ostatnio zaglądałem pare bądź kilkanaście miesięcy temu. Wywalanie innych ludzi skończyłoby się tym że albo nic by się tu nie działo bądź byłoby jedno wielkie wzajemne lizanie się po jajcach, a tak np. alfa może nazwać ludzi lajkujących wysrwy domana cwellibkami i już jest ciekawiej ;)
   
 17. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 849
  Ożesz Ty .... no kurwasz mać. Strollował mnie, skubaniec.

  Sorry men, ale Doman jest jednym z najlepiej myślących tu ludzi. Będę się tu logował, żeby mu napierdalać lajki - tylko po to. A powiem czemu!
  Bo zauważyłem, że środowisko libertariańskie to raczej think-tank, aniżeli jakakolwiek siła zdolna zrobić cokolwiek. Zero energii, dekadencja, zero wkurwa, ze skłonnościami do przyswajania mainstreamowej narracji i przesycone nihilizmem.

  Coś Ci powiem. Znam ludzi, którzy będąc z lekka kościelnymi prawakami i nacjonalistami, którzy w PRAKTYCE...
  Jeszcze raz: W PRAKTYCE uprawiają wolność - podobnie jak GAZDA. Są jak najbardziej antysystemowi i mimo, że nie zgadzam się z nimi, na hektary wyczuwam brak agenturalności. To się albo widzi, albo chuja widzi!

  Dlatego nie chodzi o wywalanie inaczej myślących, a tylko o wypierdalanie systemowych skurwysynów!!!! Dorosły, inteligentny człowiek powinien wiedzieć, kto może być kim, albo kim nie jest lub prawdopodobnie jest.

  Dość, koniec!

  ps: Wciąż jestem i będę wyznania akapowego (to jest religia rzecz jasna), ale nam nie potrzeba akademickich intelektualistów i takichże rozkmin, tylko ludzi zdolnych i mających realną chęć rozpierdolić okupanta, albo samodzielnie zerwać się ze smyczy. I to się robi metodą małych kroków, małych sabotaży, małego nieposłuszeństwa itd. Inaczej czarna dupa, z roku na rok coraz bardziej mroczny odbyt.

  ps II: Jeszcze się odniosę, jak zwykle niebywale merytorycznie, do Francji. Ponieważ Francja jest Odbytem Europy, to CHUJ JEJ W DUPĘ!!!!
   
  Ostatnia edycja: 2 Grudzień 2018
 18. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 725
  czyli Claude_Monet to agent? :eek::eek::eek:
   
 19. alfacentauri

  alfacentauri Well-Known Member

  Posty:
  1 026
  Polubienia:
  1 498
  Różnica jest taka, że poglądów globcio-szczepionkowych Redruma chyba nikt nie podziela na tym forum i dziw, że on w ogóle jakieś lajki zgromadził. Jest on zjawiskiem marginalnym dla tego forum i cokolwiek by pisał nie ma to wpływu na polskie środowisko wolnościowe.
  Natomiast jeśli chodzi o Domana, to choć niejednokrotnie jego posty wskazywały, że nie jest on żadnym libertarianinem do czego też otwarcie się on przyznaje, robi on tu pomimo tych faktów furorę. To posunęło się do tego – niech zacytuję jedną spierdolinę:
  Jezus Maria! Rzekomy libertarianin na libertaiańskie forum będzie właził tylko po to by nagradzać cymbała, który tu wypisuje w większości antysemickie treści jakich pełno w internecie i to treści, które z libertariańskiego punktu widzenia są bez znaczenia. Jednocześnie spierdolina ta twierdzi, że libertarianie nie są zdolni cokolwiek zmienić. Mam rozumieć, że sfiksowany na punkcie żydów anonimowy cymbał z internetu ma ogromny potencjał w dokonywaniu zmian, zmian istotnych dla libertarian, pomimo że ten cymbał wcale nie jest libertarianinem.
  Tak w internecie można zaobserwować coraz więcej ludzi kręcących się w libertariańskich miejscach, którzy na różne sposoby dokonują sabotażu. Jedni podają się za libertarian, ale to co piszą jest zaprzeczeniem wolnościowych ideałów, inni próbują odciągać uwagę od istotnych kwestii jakimiś bzdurami, a jeszcze inni sieją defetyzm, że libertarianie niczego nie zmienią, a w zamian promują jakichś prawackich cweli. To jest problem i trzeba mieć tego świadomość.
   
  Non Serviam lubi to.
 20. tosiabunio

  tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

  Posty:
  6 524
  Polubienia:
  12 853
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  Nie lubię używania gifów jako komentarzy w dyskusji, ale nie mogłem się oprzeć czytając tę gniewną zjebkę leniwych libków. Oficerowie prowadzący też mieli ubaw.
   
  Non Serviam lubi to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.