Impreza forumowa Łódź 11.02

Przyjedziesz?


  • Total voters
    19

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Drodzy Użytkownicy, zgodnie z zapowiedziami mam przyjemność zaprosić Was na zimową imprezę forumową :)

Impreza odbędzie się 11.02.2017 r. w Łodzi w pubie Iron Horse:
FB: https://www.facebook.com/IronHorsePub/?rf=158644200858832
Mapa: https://www.google.pl/maps/place/Ir...17ae0a32b28b08c!8m2!3d51.7661807!4d19.4608258

FFsEjQ.jpg

15202565_1242871715770628_2992761515406120357_n.jpg

Zaproszeni są wszyscy niezbanowani użytkownicy wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele obserwujących nas służb specjalnych oraz Żydowskiego Zarządu Powierniczego. Szczególnie zachęcam osoby, które nie uczestniczyły w imprezie letniej, bo było fajnie, a teraz powinno być jeszcze lepiej, więc darujcie sobie te tanie wymówki (jestem za stary - lol) i poznajmy się! :)

Start imprezy: sobota 17:00. Koniec imprezy: do skutku :)

Kwestie organizacyjne:
1. Lokal znajduje się bardzo blisko dworca Łódź Fabryczna (z 500 metrów).
2. W dniu imprezy odbywać się będzie bliżej niezidentyfikowany koncert i wstęp będzie płatny jednorazowo 5 zł od osoby.
3. Planujemy zorganizować nocleg i tzw. afterparty w mieszkaniu w centrum. Wstępny koszt mieszkania dla 6 osób to 300zł (50 zł / osoba). W temacie jest ankieta do wypełnienia dla chętnych na nocleg.
4. Kwestie finansowe - rozumiem, że nie każdy śpi na kasie, ale impreza jest z gatunku tych tanich, tak więc w zasadzie wystarczy przyjechać. Nocleg nie jest konieczny, można nad ranem wrócić do domu zbiorkomem, a sam lokal nie należy do tych najdroższych (piwo z kija 0,5l 7 zł, bar jest na dole, a sala na imprezę na górze, więc można coś kombinować). Kto był na letniej imprezie to już wie, że nikt na takiej imprezie nie cierpi z pragnienia, bo picia dla chętnych nie zabraknie, minimum jedną kolejkę postawi tajemniczy sponsor. Być może tym razem uda się też nie zgubić leku na aspergera :)

3. Nocleg jest nieodpłatny.
4. Sponsorzy stawiają też w granicach zdrowego rozsądku picie i kto wie co jeszcze.
5. Lokal nie jest jakoś specjalnie ekskluzywny, ale za to przestronny i oferuje wygodne fotele i kanapy, które zarezerwujemy (ankieta!). Układ widać na fotce w spoilerze, interesują nas kanapy po lewej stronie. Jak widać na miejscu można pograć w bilard i chyba darta.
6. Formalnie start imprezy to 17:00, ale planuję być trochę wcześniej i zwiedzić sobie miasto poszukując reliktów Złotego Wieku Żydowskiego Kapitalizmu, więc można się przyłączyć.

Pytania?
 
Ostatnia edycja:

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Wooo, taki termin akurat mi pasuje.
Przyjadę, o ile uczelnia zgodzi się rozłożyć mi czesne (bo inaczej będę jadł skórkę od cebuli) i nie ujebię nic przed sesją (wtedy są poprawki).

Do kiedy trzeba się zadeklarować jeśli chodzi o nocleg?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Śą przejściowe turbulencje związane z noclegiem, ale damy radę. Zorganizujemy to tak, żeby było elastycznie pod względem liczby łózek i wtedy damy znać.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Ehh pisałem tego posta w trakcie kolokwium, chciałem napisać "tylko prześcieradło i kocyk". Z nikim nie śpię, po paru piwach albo zasypiam sam na toalecie, albo wyruszam w świat przekonany, że 5 kilometrów stąd trawa jest bardziej zielona.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Ehh pisałem tego posta w trakcie kolokwium, chciałem napisać "tylko prześcieradło i kocyk". Z nikim nie śpię, po paru piwach albo zasypiam sam na toalecie, albo wyruszam w świat przekonany, że 5 kilometrów stąd trawa jest bardziej zielona.
Nie wszystek nadzieja we mnie umarła!
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Dodatkowa informacja. Nocleg będzie opłacony ze środków sponsorskich. Osoby chętne do pokrycia kosztów swojego łózka, niechaj wpłacą jego koszt (35 zł) na konto forum - link na dole strony.

Jest już nocleg. Ośmioosobowy pokój w Hostelu Flamingo, 350 metrów od pubu Iron Horse.

https://www.booking.com/hotel/pl/hostel-flamingo-lodz.pl.html

Mieliśmy spore wahania co do wyboru miejscówki, bo dało się znaleźć coś fajniejszego w podobnej cenie, np. mieszkanie z trzema sypialniami, ale prawie 7 kilometrów od centrum. No więc jest jak jest.
W sumie przecież chodzi tylko o to, żeby zaliczyć parę godzin zgonu od wyjścia z knajpy do odjazdu w swoją stronę (albo zwiedzania Łodzi). I to zdecydowało.

W hostelu są pomieszczenia wspólne, w tym taki lounge, dostępny całą dobę. Można pograć w karty czy coś, jeśli komuś nie będzie się chciało spać i będzie wolał przesiedzieć do pierwszego pociągu czy tam PolskiegoBusa.

cosy_interiors_of_our_hostel_10_20120301_1995750976.jpg
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 555
15 441
Musicie mieć kobitki też bez kobitek imprezy nie ma , tylko same chlanie a ile można chlać???a z kobitkami to i w tańce iść można i złapać tam i tu bo jest za co i wtedy chłop wie że żyje, heh
Zajrzyj na shouta. ostatnie powiedzmy 3 godziny. I czemu w drugiej osobie piszesz?
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Nienawidzę komuchów bo wyrządzili duzo krzywdy mojej rodzinie i milionom ludzi i nienawidzę państwa bo okradają komusze lenie uczciwych ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy , a jak sie coś nie podoba to mnie może jużnie być bo internet jest szeroki i długi, na interii dopierdalali się o pismo o różne rzeczy pismaki moderatory od siedmiu boleści co bronili komuchów i każdemu kto nie myślał jak oni to oczy by wydrapali i mnie zablokowali nick i mam to głęboko wiadomo gdzie , wiecej pisał nie bede na ten temat.
 
Do góry Bottom