Impreza forumowa Łódź 11.02

Przyjedziesz?


  • Total voters
    19

osman

Well-Known Member
380
2 300
Widze że krótko jest facet na forum. będzie lepiej jak właśnie wszystkie szczegóły takie dodacie nastepnym razem to nie będzie takich trochę nieporozumień.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
W planie akapowych zabaw brakuje jeszcze chyba tylko hazardu.

Pytanie: są chętni do pokerka Texas Holdem na skromne stawki? Walizeczka trochę waży (żetony z rdzeniem metalowym i sama jest metalowa), mogę ją przytargać ale nie chcę dźwigać na darmo. Lajk tylko jeśli zdecydowanie chcesz zagrać.

2_Zestaw_do_pokera_23198_13.jpg
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Zjebałem kuźwa strasznie, zaspałem na egzamin (tak miki, śmiej się), poprawkę mam w niedzielę o 11, co oznacza, że musiałbym udać się na 9-godzinną przejażdżkę z pkp o 22, co jest tragedią jakąś okrutną.
Nie wiem jeszcze czy przyjadę (bo trochę to połączenie kijowe, zresztą bym się wcześniej musiał zmyć), ale nawet jeśli, to bez noclegu na 100% (nie mogę zmienić opcji w ankiecie).


@aluzci faktycznie, jestem niedorobiony jakiś.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 556
15 441
W razie pytań na które odpowiedzi nie było w wątku i jakichś innych okoliczności - telefon do mnie w JPG :D

693099010.JPG
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał to ostatnia szansa, są jeszcze miejsca do spania. Startujemy koło 18 na miejscu w barze.

Proponuję by impreza odbyła się pod hasłem "Z aspergerem da się wygrać".
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Informacja dla silnie skażonych piwnicznością - na rozklad-pkp.pl wyszukuje się tak:

uć-.JPG

Piszemy Łódź i wybieramy jak wyżej ŁÓDŹ- w ten sposób nie musimy wiedzieć na którym Óckim dworcu stają pociagi z naszego rejonu kraju.

Ja i tak jadę PolskimBusem, więc informacyjnie.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Jeśli chodzi o pogodę, dramatu nie ma - rześka bryza. Na Podkarpaciu przy takiej temperaturze zakładają t-shirty, przynajmniej tak pisał Sputnik. On przyjeżdża w siatkowym podkoszulku.

pogoda 11 łódź.JPG
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Proponuję by impreza odbyła się pod hasłem "Z aspergerem da się wygrać".
A w najgorszym wypadku - zremisować. Więc ruszcie dupy, bo przegrywami są tylko ci, co zawodzą kolegów od idei i alkoholu. O!

[niektórym służy bardziej motywacja negatywna, więc przydałby się tu jakiś drill sergeant]
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
A w najgorszym wypadku - zremisować. Więc ruszcie dupy, bo przegrywami są tylko ci, co zawodzą kolegów od idei i alkoholu. O!

[niektórym służy bardziej motywacja negatywna, więc przydałby się tu jakiś drill sergeant]
Pamiętajcie o darmowym alko... moi drodzy biedyści ;)
 

novicar

Member
51
183
Wielka szkoda, (ale dla kogo) że zaproszeni zostali "przedstawiciele obserwujących nas służb specjalnych oraz Żydowskiego Zarządu Powierniczego" a nie również sympatycy lecz o nikłym stażu na Forum.
Za uczestników i powodzenia w integracji wznoszę toast "Na zdrowie".

Amen

Edytka:
Marzyłem, o wyjściu z piwnicy ...
 

Attachments

  • toooooo.jpg
    toooooo.jpg
    854,2 KB · Wyś: 16
U

ultimate

Guest
Wielka szkoda, (ale dla kogo) że zaproszeni zostali "przedstawiciele obserwujących nas służb specjalnych oraz Żydowskiego Zarządu Powierniczego" a nie również sympatycy lecz o nikłym stażu na Forum.
Za uczestników i powodzenia w integracji wznoszę toast "Na zdrowie"
:D
 
Do góry Bottom