[humor] Różne ROTFLE ...

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
Ja tylko miałem wolną minutę i chciałem kogoś podkurwić, nie sądziłem, że to opublikują... Może nie zrozumieli. Mam nadzieję na porządny shitstorm.
8kNEzaK.jpg
 
W

Werner Richardson

Guest
Michał Rak Nie, nie wszyscy mężczyźni są beneficjentami tego systemu. Pisząc w ten sposób obrażacie mnie i moich rodziców, którzy wychowali mnie w odpowiedni sposób i w odpowiednim środowisku. I na pewno wielu innych mężczyzn również. Ten niezdrowy system to nie jest kwestia płci, a pozycji społecznej - możesz więcej, bo ktoś jest od Ciebie zależny, to na więcej sobie pozwalasz. Niezależnie od płci.

Lubię to!
· Odpowiedz ·
19



Kuba Danecki
Wszyscy są tam, gdzie problemy różnicuje płeć. Nie ma znaczenia, jaka jest Twoja pozycja społeczna, jesli jestes mezczyzna, nie obowiazuje Cie caly katalog przemocowych zachowan i ostracyzmu, jesli padniesz ich ofiara.

Plus, jestes częścią problemu, bo wygladasz jak zwyrodnialy zboczeniec, facet, ktory wali koniabw parku, gwalciciel albo ziomek, ktory rzuci seksistowski komentarz w pracy, niszczac poczucie bezpieczenstwa. Tzn wygladasz normalnie, bo większość przemocy i molestowania to dzialania zwyklych ziomkow, kolegow ofiary.

Wiec nie masz tak latwo, ze mozesz sie wypisać z problemu, zwlaszcza na podstawie autodeklaracji, ze z Toba wszystko ok. Zadna kobieta nie moze się wypisać z tego systemu przemocy. I sorry, ale mimo wszystkich sil na wyparcie - ty tez nie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Donald Dump ma ujawnić jakieś rewelacje n/t zabójstwa Kenndy'ego. LOL. Nie ma opcji, by ktoś inny niż Oswald był oskarżony. I to będą jedynie wariacje wokół dobrze znanej wersji. Czemu w ROTFLACH? Bo mi się chce z tego śmiać. AUTENTYCZNIE :)
 
Do góry Bottom