[humor] Różne ROTFLE ...

D

Deleted member 4683

Guest
Pewnie mi się coś pierdoliło

p.s. chociaż dąłbym sobie łapę upierdolić, że chodziło o jakiegoś znanego Ci typa który wypijał kilka browców dziennie a po sesji z mdma zszedł do dwóch piwek w weekend wypijanych bez żadnego ciśnienia na więcej. Nie kojarzysz nikogo takiego ?

p.s. 2 w Anglii chodziło chyba o jakis eksperyment w pubie, że po mdma klienci zamawiali mniej alkoholu
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Pewnie mi się coś pierdoliło

p.s. chociaż dąłbym sobie łapę upierdolić, że chodziło o jakiegoś znanego Ci typa który wypijał kilka browców dziennie a po sesji z mdma zszedł do dwóch piwek w weekend wypijanych bez żadnego ciśnienia na więcej. Nie kojarzysz nikogo takiego ?

p.s. 2 w Anglii chodziło chyba o jakis eksperyment w pubie, że po mdma klienci zamawiali mniej alkoholu

1. To mogłem być ja.
2. Taki eksperyment też przeprowadziliśmy w pubie. I to nawet paru czytających te słowa było uczestnikami ;-)
A badania naukowe były, https://www.theguardian.com/science...trials-mdma-treat-alcohol-addiction-set-begin
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Gdy melomania i asperger wejdą za mocno.

Z takich recenzji na bieżąco może wkrótce powstać osobny gatunek filmików na youtube. Najpierw były reakcje na trailery filmów - teraz reakcje na przesłuchiwane albumy... :)

(Ja też czasem lubię sobie posłuchać utworów w midi, ale to czym on sobie robi dobrze, to stanowcza przesada....)

Gdyby ktoś mi zamontował ukrytą kamerę i zarejestrował co robię w czasie słuchania "Close to the Edge" Yesu, "Zarathustry" Museo Rosenbach albo którejś z ulubionych oper Wagnera, to również mógłby się zdziwić... Dlatego ja się z Kela nie śmieję, bo sam pewnie nie jestem wiele lepszy w takich chwilach. :) Dobrze widzieć, że inni też potrafią przeżywać odsłuchiwaną muzę i przenosi się im to na motorykę...

Może powinienem zmontować taki materiał - byłby w sam raz do ocieplania wizerunku, gdyby hardcore propertarianizm z egzekucją śpiochów, własnością dzieci i popieraniem Krzysia w różnych kwestiach, wszedł nazbyt mocno w mainstreamie i pojawiła się nagle taka potrzeba. ;)
 
Ostatnia edycja:
U

ultimate

Guest
dd18.jpg
 
Do góry Bottom