[humor] Różne ROTFLE ...

D

Deleted member 427

Guest
9457_993b.gif,
 
D

decha_131

Guest
Woodstockowa scena? No dobra ale czemu.
W dodatku wszystkie mocne lewaki co znam to słuchają jakiegoś badziewnego hard rocka i metalu, a Woodstock to ich mekka.
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Lider partii libertariańskiej? Eh...
Korwin jest z całą pewnością "leader of Polish libertarian party", ale równocześnie nie jest "liderem partii libertariańskiej". Żadnej. Taki niuans ideologiczno-semantyczny. Lewa strona mocy ma naprawdę zadziwiające umiejętności jeśli chodzi o "przecwelanie" pojęć i terminów na swoją stronę. Dobrze że my jeszcze swoje słówko mamy.

A ze śpiewających Hitlerów o wiele bardziej wolę tego ;) :

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Pewnego razu Mark Twain otrzymał list w którym było tylko jedno słowo: "ŚWINIA".
Pisarz bez zastanowienia w swej rubryce, w gazecie umieścił odpowiedź na ten list:
"Listów bez podpisu otrzymuję wiele, ale wczoraj po raz pierwszy, ktoś wysłał do mnie sam podpis bez listu"
 

k94k

Active Member
101
98
Aleksander Fredro ożenił sie w poźnym wieku z jakąs młodszą o kilka lat kobietą. Ona miała potrzeby seksualne, a Fredro nie mógł ich spełnić z jakichs tam względów wiec sypiała z młodymi mężczyznami. Fredro niby o tym wiedział, ale nic sobie z tego nie robił.
pewnego dnia przyszedl na lekcje do szkoly w ktorej uczył i zauwazyl na tablicy napis wykonany przez jego uczniow-
" Stary Fredro w księgach grzebie gdy mu młodzież żone jebie". Po chwili Fredro wział krede i napisał obok na tablicy odpowiedź-"jebta,jebta moje drogie dziatki, ja jebałem wasze matki-dlatego z tej przyczyny wy jesteście skurwysyny."
 
Do góry Bottom