[humor] Różne ROTFLE ...

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
9bd11c8673152b66cfaec58c2b76af50.gif
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Autentyk sprzed 100 lat z Tims'a od wojennego korespondenta z wojny Rosja-Japonia:
"Rosyjscy żołnierze z okrzykiem na ustach «job twoju matć» (pl. kurwa jego mać, dosłownie - jebał twą matkę) przeszli do kontrataku i rozgromili Japończyków."
Po wygranej bitwie dziennikarz spytał się rosyjskiego oficera, co oznacza «job twoju matć»? - Oficer odparł «umrzemy za cara i ojczyznę».
I właśnie tak zostało to przetłumaczone brytyjskim czytelnikom.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Military, no bez przesadyzmu! :)

Też byś się wkurwił, jakby na starcie programu zapowiadano Cię wciąż jako potencjalnego przegranego, dawno przegranego i na zawsze przegranego. Wnerwił byś się, jakby za Twoimi plecami powstał rysunek mauzoleum, mający na celu wskazanie miejsca politycznego spoczynku.
I w końcu - wpieniłbyś się także, jakbyś wiedział, że prowadzący to - jak większość dziennikarzy - marioneta na sznurkach poleceń "z góry". A było to widoczne wręcz znakomicie, aż się tow. Prowadzący w kinol pocierał, jak Mikke zdemaskował niewybredne metody działania reżimówki.

No chyba, że byłbyś opanowany, nie wiem, nie mogę gadać za Ciebie właściwie. Postawmy się jednak na miejscu Korwina i załóżmy roboczo, że nie "agenci", że jest względnie czysty. Tyle lat spychany i ośmieszany, jebany ostatnio nie tylko w nurcie głównym, lecz także w takich miejscach jak KorpoStacja. Wszyscy odwracają się od Korwina tylko dlatego, że nie potrafi opanować języka i zdarza mu się walnąć babola, czy dlatego, że nie idzie na kompromisy? O co tu chodzi?

Nie jojczcie na człowieka, bo za kilka lat do władzy dojdzie motłoch postSLD-owski albo jakieś Tęczowe Koryto Plus, a my wciąż będziemy pisać posty w chwili, gdy zgodnie z planem wprowadzą nas do Strefy Śmierci (euro).
 

military

FNG
1 766
4 727
W tym problem, że Korwin niczego nie zdemaskował - naprostował wypowiedź i ok, i tak później się ośmieszył Breivikiem, zamiast powiedzieć coś w stylu "powie pan coś treściwego czy będzie nadal bawił się w Strasburgera?". Dał się sprowokować jak ostatnia lama, a takie wymiany zdań kończą się dla Korwina fatalnie ze względu na jego wadę wymowy.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Dał się sprowokować, to fakt, nie pierwszy raz zresztą. Masz rację, ale on ma problem z Podgardlakiem z SLD. To chyba jeden z tych przypadków, kiedy nienawidzisz kogoś już za samą twarz, co się zdarza i jest cokolwiek irracjonalne, choć myślę, że tylko pozornie. A dodaj do tego lewactwo, to wychodzi koktajl Mołotowa.

Co do zdemaskowania. Było tak, że Korwin naświetlił mechanizm, który tu na forum ludzie znają, ale wielu innym po prostu umyka. Sprytna sztuczka prowadzącego już na starcie, a potem kolejne szpileczki o poziomie skuteczności. I to akurat w czasie startu do Senatu.

I jeszcze o skuteczności. Czy jest tutaj ktoś, kto naiwnie myśli, że gdyby Korwin wygładził jęzor i popracował ze specami od pijaru, to osiągnąłby sukces? Tu mi jedzie.
 

vapaus

Active Member
209
251
To młode lewactwo jest niemiłosierne żałosne. Na słowo król dostali ataku dzikiej sraczki i ślinotoku. I te minki tego tucznika i jego kolezanki, pewnie niedorobionej feministki.
w0sr0g0b4ast.jpg
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 466
Nie wiem gdzie wrzucić, to wrzucę tutaj, mnie to rozbawiło
Hahaha! Już wiem o co chodzi z tym celowym postarzaniem produktów! To wcale nie chodzi o jakieś zyski, tylko te szowinistyczne świnie chcą upokorzyć kobiety aby padły na kolana przed nimi! Nie z nami takie numery panowie!
 
Do góry Bottom