[humor] Różne ROTFLE ...

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
CfOrUQEUsAAx78X.jpg:large
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Do mnie piszesz? Ja wkleiłem obrazek, bo zabawnie narysowany, nie dlatego, że uważam go za jakiś argument przeciwko czemukolwiek, więc spokojnie z bólem dupy xD
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
W tym rysunku właśnie kpina z takiej postawy.
Tak przynajmniej ja go odebrałem.
Nie. Jego autor jest lewackim bydlęciem, które pracowało dla Sorosa, a teraz robi lewackie obrazki dla Gówna Wyborczego i tvnu.
Z jakiej postawy? Kto chciałby w Polsce, aby jego córka miała dziecko z gwałtu? Ten frajerzyna - autor rysunku - stosuje lewacką technikę wmawiania ludziom poglądów, których nikt nie ma, żeby wyśmiać ciemnogród, który nie chce, aby z jego kasy ktoś robił sobie bachory z in vitro. Zwykły propagandowy rysunek na zlecenia Gówna.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Ten frajerzyna - autor rysunku - stosuje lewacką technikę wmawiania ludziom poglądów, których nikt nie ma, żeby wyśmiać ciemnogród, który nie chce, aby z jego kasy ktoś robił sobie bachory z in vitro.
Przede wszystkim robi to by wyśmiać pogląd, że nie można wyskrobać płodu powstałego w wyniku gwałtu.
Natomiast co do kwestii wmawiania ludziom poglądów, których ci nie mają to oczywiście racja. Tylko że my robiąc polewkę z lewactwa, często robimy dokładnie to samo. Sugestia Misesa doprowadzania poglądów etatystów do absurdu, prowadzi dokładnie do tego samego.

Podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Sugestia Misesa doprowadzania poglądów etatystów do absurdu, prowadzi dokładnie do tego samego.
Przecież poglądy etatystów są absurdalne. Nie trzeba nikomu wmawiać poglądów, których nie mają. Wystarczy pokazać, że poglądy etatystów prowadzą do absurdu.
Natomiast lewactwo tego nie robi. Oni robią kurwę z logiki. Za czasów PO, gdy toczyła się debata o finansowaniu in vitro z budżetu, lewactwo wmawiało wszystkim: nie chcesz finansowania za twój hajs in vitro = chcesz zakazać in vitro.
 
Do góry Bottom