[humor] Różne ROTFLE ...

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Klasyczny Rycerz III Aksjo w praktyce.

its_hard_to_be_the_third_wheel_640_21.jpg
 

muspel

Member
17
114
W cholerę dawno mnie nie było.
Za to wczoraj miałam jakąś gupiom wenę.

Stiglitz spacerował po dachu kancelarii Clintona. Nagle poślizgnął się, upadł i tylko popytem zahaczył o wystający gzyms, unikając upadku z dużej wysokości. Następnego dnia popyt posiniał i obrzękł

Stiglitz odebrał właśnie telegram o rozkwicie rejonu północnoatlantyckiego. Ukradkiem ociera ojcowskie łzy. Tęskni za domem. Minęło 7 lat, odkąd nie interweniował.

Podczas uroczystego pedałowanka w dniu urodzin Keynesa Stiglitz odebrał depeszę:
Dostaliście Nobla z ekonomii!
A tak naprawdę to był zwykła dupa.

Stiglitz wszedł do gabinetu Clintona z rozpiętym rozporkiem.
- Stiglitz, wy macie rozpięty rozporek!
"Jeśli wie, że mam rozpięty rozporek, to wie, że jestem keynesistą"
- Tak, jestem keynesistą!
- Co ty mi tu pieprzysz Stiglitz, zapnij mnie lepiej od tyłu!

Stiglitz wpadł do głębokiej jamy i cudem się z niej wydostał. "Tego model nie przewiduje" - pomyślał Stiglitz i na wszelki wypadek wlazł z powrotem do jamy.


Właśnie się wgłębiam w sticky information i targeting inflation żeby zrobić lepsze, ale nie wiem, co z tego będzie
Powinnam pracowac, a nie. Ale szefa mam w Dolinie Śmierci i nade mną nie stoi, więc wiecie...
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 378
W cholerę dawno mnie nie było.
Za to wczoraj miałam jakąś gupiom wenę.

Stiglitz spacerował po dachu kancelarii Clintona. Nagle poślizgnął się, upadł i tylko popytem zahaczył o wystający gzyms, unikając upadku z dużej wysokości. Następnego dnia popyt posiniał i obrzękł

Stiglitz odebrał właśnie telegram o rozkwicie rejonu północnoatlantyckiego. Ukradkiem ociera ojcowskie łzy. Tęskni za domem. Minęło 7 lat, odkąd nie interweniował.

Podczas uroczystego pedałowanka w dniu urodzin Keynesa Stiglitz odebrał depeszę:
Dostaliście Nobla z ekonomii!
A tak naprawdę to był zwykła dupa.

Stiglitz wszedł do gabinetu Clintona z rozpiętym rozporkiem.
- Stiglitz, wy macie rozpięty rozporek!
"Jeśli wie, że mam rozpięty rozporek, to wie, że jestem keynesistą"
- Tak, jestem keynesistą!
- Co ty mi tu pieprzysz Stiglitz, zapnij mnie lepiej od tyłu!

Stiglitz wpadł do głębokiej jamy i cudem się z niej wydostał. "Tego model nie przewiduje" - pomyślał Stiglitz i na wszelki wypadek wlazł z powrotem do jamy.


Właśnie się wgłębiam w sticky information i targeting inflation żeby zrobić lepsze, ale nie wiem, co z tego będzie
Powinnam pracowac, a nie. Ale szefa mam w Dolinie Śmierci i nade mną nie stoi, więc wiecie...
Testowałaś te, "żarty" na kimś w realu?
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808


Patrzcie na tego szczuplutkiego matusia dejmona w okularkach :) Czemu każy z ryjem matusia dejmona musi być zjebem? :)

Szkoda, że ten biały od Trumpa nie zapytał tego przychlasta o jego stosunek do drugiej poprawki (kiedy ten zaczął krzyczeć, że czarni są codziennie pod policyjnym ostrzałem) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom