[humor] Różne ROTFLE ...

Danjou

Król Akapu.
370
944
aOqz8m3_460s_v3.jpg
 

military

FNG
1 766
4 727
Nowy.Świt: a ja ci nawet dałem dwa lajki! Ale okazało się, że jeden lajk plus jeden lajk daje zero lajków - tym samym forum udowodniło, że wbrew temu, co kładą wam do głów w komuszej pedałówie, parzysta liczba plusów też może dać minus.
 
N

nowy.świt

Guest
Po naciśnięciu "Lubię" dodajesz 1 pkt potem natomiast nie możesz dać 2 raz za ten sam post "Lubię" bo wyskakuje ci "Nie lubię" - oznacza to odebranie pkt, który dałeś - czyli: 1-1=0

absolwent.jpg
 

military

FNG
1 766
4 727
Czasami nie wiem, kiedy trollujesz, a kiedy piszesz całkiem serio. W sensie: czy jesteś tak głupi, że nie odróżniasz oczywistego ironicznego żartu od poważnego wpisu, czy tak pyszny, że masz mnie za debila, który nie odróżnia dodawania od odejmowania.
 
Ostatnia edycja:

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
Czasami nie wiem, kiedy trollujesz, a kiedy piszesz całkiem serio. W sensie: czy jesteś tak głupi, że nie odróżniasz oczywistego ironicznego żartu od poważnego wpisu, czy tak pyszny, że masz mnie za debila, który nie odróżnia dodawania od odejmowania.
Jeszcze jest opcja, że wie, że żartujesz, że wie, że Ty wiesz, że on żartuje i że sądzi, że Ty wiesz, że on wie, że żartujesz, i zwyczajnie ciągnie żart dalej.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Na razie to tylko wymysł Onion, ale za kilka lat, kto wie... Może Złoty Graal wśród wynalazków zostanie stworzony.

 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
To śmieszne, bo w miejscu masakry nie wolno było mieć broni palnej :D.

Sugerowanie, że Al-Kaida nie zorganizowałaby sobie broni palnej, nawet w kraju gdzie o taką bardzo trudno, żeby postrzelać do bezbronnych wojskowych xD.
 
Ostatnia edycja:

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Założyłem, że komiks dotyczy ostatniej masakry w Waszyngtonie, gdzie trzech napastników (chyba) postrzelało do żołnierzy przebywających w bazie marynarki wojennej. Tu coś o tym piszą. Sprawdzałem i oryginał komiksu (inna treść, pomarańczowy przychodzi do niebieskiego [bez węża] i chwali się swoim telefonem) wyszedł na stronie Cyanide and Happiness wczoraj. Teoretycznie mógłby dotyczyć każdej masakry, ale został wyprodukowany albo wczoraj, albo dzisiaj więc chodzi raczej o tą konkretną.

Zresztą nieważne. I tak prawie wszystkie tego typu incydenty mają miejsce w GFZ. W Oregonie nawet ktoś rozpoczął masakrę w centrum handlowym, zabił chyba dwie osoby, ale okazało się że jakiś nieodpowiedzialny młody człowiek złamał zasady budynku, wniósł tam broń i powstrzymał napastnika.

Jeżeli trochę poczekasz (parę dni w najgorszym wypadku, władze mogą być niechętne do dzielenia się informacjami) to będziesz mógł przeczytać wpis Kawadora na ten temat. Przez najbliższe parę dni ludzie będą też postować filmiki z YT i publicystykę lewacką, gdzie będzie się roztrząsać zagrożenia płynące z rozpowszechnienia broni w USA i to jak broń wzmaga agresje.
 
Ostatnia edycja:
  • Like
Reactions: Alu
D

Deleted member 427

Guest
gdzie trzech napastników (chyba)

Jeden. I zaatakowany został budynek rządowy (dokładnie placówka wojskowa), więc powinniśmy to jakoś oblać. Kto wie, może strzelec, niejaki Aaron Alexis, przerwał pracującym w środku urzędnikom planowanie kolejnej wojny? Może właśnie rysowali jakieś schematy: "tutaj jebniemy bombe, tutaj rozjebiemy most" etc? ;)
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Pamiętam newsy o trzech. Tak skutecznie działał że wydawało się że jest go trzy? Czy to ja majaczę?

I zaatakowany został budynek rządowy (dokładnie placówka wojskowa), więc powinniśmy to jakoś oblać. Kto wie, może strzelec, niejaki Aaron Alexis, przerwał pracującym w środku urzędnikom planowanie kolejnej wojny? Może właśnie rysowali jakieś schematy: "tutaj jebniemy bombe, tutaj rozjebiemy most" etc? ;)

Pan Alexis mógł dzięki swoim działaniom uratować bardzo wiele istnień. :)
 
Do góry Bottom