[humor] Różne ROTFLE ...

D

Deleted member 427

Guest
daily_picdump_1258_640_01.jpg
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Strona gazety to jest krynica lolcontentu. Na Węgrzech miał miejsce mini-holocaust.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...wil_mydlo_w_wegierskiej_synagodze___Szok.html

Ktoś zostawił mydło w węgierskiej synagodze. "Szok i skandal"

Nieznana osoba pozostawiła mydło dla dzieci w ogrodzeniu synagogi w węgierskim Szeged. - Od 10 lat nie wydarzyło się w mieście nic tak szokującego i skandalicznego - komentuje András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Policja poszukuje sprawcy.

Mydło dla dzieci pozostawione w ogrodzeniu zostało zauważone przez grupę turystów, którzy natychmiast zgłosili sprawę przewodnikowi, a ten powiadomił policję - donosi portal Delmagyar.hu. - To czytelne nawiązanie do obozu zagłady w Auschwitz - uważa András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Dodaje, że w Szeged zdarzały się przypadki malowania gwiazd Dawida czy swastyk na murach, ale mimo to dotąd uważał miasto za tolerancyjne. - Ten incydent może wywołać strach w lokalnej społeczności żydowskiej - podsumowuje.

Nie wiadomo, kiedy pozostawiono mydło, kiedy sprawa została zgłoszona na policję, ani ile kostek mydła zostawił sprawca. Węgierska policja dla dobra śledztwa odmawia komentarza w tej sprawie. Węgierskie prawo przewiduje karę za czyny, które są jawnie wymierzone w członków danej społeczności i mają na celu wzbudzenie w nich strachu lub paniki.

Jaja jak sam skurwysyn :). Czasami mi oczy w słup stają jak czytam newsy na tej stronie.
 
Ostatnia edycja:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
Od kiedy okazało się, że "Nie przepraszam za ********" (wykropkowałem dla uniknięcia odpowiedzialności) okazało się być karalne, to normalnie, kurwa, strach cokolwiek komentować :)
 
N

nowy.świt

Guest
Coś mnie ominęło ? dlaczego ten obrazek wyżej ma tyle lajków? o ile mnie oczy nie mylą reprezentuje akt zoofilski
 
Do góry Bottom