1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Herbata i kawa

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Denis, 27 Lipiec 2016.

Co najczęściej pijecie?

1. Czarną herbatę

26 głos(y/ów)
    61,9%
  2. Zieloną herbatę

7 głos(y/ów)
    16,7%
  3. Czerwoną herbatę

2 głos(y/ów)
    4,8%
  4. Owocową herbatę

2 głos(y/ów)
    4,8%
  5. Kawę mieloną

6 głos(y/ów)
    14,3%
  6. Kawę parzoną

5 głos(y/ów)
    11,9%
  7. Kawę rozpuszczalną

3 głos(y/ów)
    7,1%
  8. Przegotowaną wodę

3 głos(y/ów)
    7,1%
Multiple votes are allowed.
  1. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 322
    Co to jest kava kava? Korzeń hawajski legalny w Polsce.Jakie ma właściwości i jak przygotować napar powie wam Czajnikowy.

wah i Hanki lubią to.
  2. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 721
    i kupiłeś od razu cały krążek z aliexpres nie wiedząc czy Ci będzie smakować?

3. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 322
    Piłem takie coś ziołowe nazywa się ada cayi.Ojciec kupił w Turcji na rynku za kilka lir związane w pęczek.Ma jasny słomkowy kolor.Jedną gałązke zalewał gorącą wodą .Smakowała mi i dobra jest na przeziębienia można wtedy dodać miód.

kr2y510 lubi to.
  4. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 287
    Nie tak.
    Jak dawno temu były tanie (około $7 za 357g z dostawą), to kupiłem sobie jeden patrząc po opiniach użytkowników. Kupiłem z ciekawości i siadło tym bardziej, że z herbat najbardziej smakowały mi czarne (czerwone, brunatne - zależy od metodologii klasyfikacji) liściaste z Yunnan. Potem miałem stałych dostawców.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.