Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta

Liberbarian

Member
64
45
Przecież tu nie o samą agenturalność chodzi... Cała działalność polityczna Wałęsy była kryciem czerwonej mafii. Doniesienie na paru stoczniowców jest niczym w porównaniu z tym, więc faktycznie - ma coś więcej na sumieniu. A z debatą to b. ciekawe, ale nie obstawiam większych rewelacji. Gdyby miał się do czegoś przyznawać, to napisałby jakieś oświadczenie. Stawiam, że zgłupiał już zupełnie.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
"Wzmacnianie lewej nogi", straszenie "dziką lustracją", "zakopywanie podziałów" -przecież właśnie Bolek to firmował. Skoro zwalczał dekomunizacje i lustrtację to chyba można bez narażania się o pytania o wiek stwierdzić, że krył czerwonych ?

To były może 3, może 4 lata jego działalności. I w większości, to tylko słowa, jakich u Wałęsy można znaleźć tysiące - sprzecznych - na każdy temat.
 

Liberbarian

Member
64
45
To były może 3, może 4 lata jego działalności. I w większości, to tylko słowa, jakich u Wałęsy można znaleźć tysiące - sprzecznych - na każdy temat.
Słowa + bierność, kiedy oczekiwano od niego czegoś innego. Jego mit jest jednym z podstawowych kłamstw III RP - bez niego wszystko się zawali. Nie jestem pewien, jaka jest twoja teza.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Zacząłbym dyskusję, ale obawiam się że zbyt wiele stracę na tej wymianie poglądów. Ponieważ widzę jakie są Twoje tezy. A raczej nie tezy, a klisze.
 

Liberbarian

Member
64
45
Dobrze, naczytałem się czegośtam. Rozumiem, że ty wiedzę czerpiesz wprost od Esencjum. Oświeć mnie teraz, geniuszu. Jakoś nie wydaje mi się, żebyś miał cokolwiek do napisania, poza rzeczami, które już zostały napisane...

No bo wiesz, jedyne co wniosłeś do dyskusji, to stwierdzenie, że Bolek nie był agentem od połowy lat siedemdziesiątych - z czym akurat nikt się nie kłócił. Poza tym zajmowałeś się głównie lizaniem swojej moszny.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 5360

Guest


Odkąd pamiętam, ten łysy pajac mi działa na nerwy. Jego mentalny samogwałt zaczyna się gdzieś od 8:55: "Ja głosowałem w Ameryce, więc wiem, jak to wygląda". Dalej mi się nie chciało. Ktoś widział całość? Warto?

Dżanek Fajdżor, kurwa...
 

kowaI

Well-Known Member
422
560
"radio prusy"

piękne

Braun nie jest libertarianinem, dlatego nie dziwi jego komentarz w kwestii podniesienia tej idei ale na Marsie, bądź na Księżycu (jeśli się da).
:)
 

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
Grzegorz Braun nazwał Winnickiego mussolinista. Jakby chociaż raz nie odniósł się do KK to by nie był sobą..
 
Do góry Bottom