Gotujemy :D

D

Deleted member 6852

Guest
Chciałam się pochwalić:)Przed chwilą zjadłam pyszny obiadek, który zrobiła polska kucharka.
To było mięso drobniutko mielone, połączone z ryżem, zawinięte w maleńkie listki od kapusty, no takie małe jak listki od sałaty i pachniało cebulką i koperkiem. Potrawa nazywa się gołąbki:)Zjadłam aż 5 sztuk!Może wreszcie przytyję?
A ile ważysz, że chcesz więcej mieć kg?
Bo moja waży 65 i chce schudnąć,
bo kobiety to tylko pytają, jak
jeść żeby nie przytyć,żeby schudnąć
a nie przytyć
 
D

Deleted member 6852

Guest
Powoli dochodzę do stwierdzenia, że umiem zrobić jajecznicę. Boczek w kostkę, dorzucić trochę innego tłuszczu, potem cebula do zeszklenia, sól, pieprz, jaja, chwilę mieszać, gotowe.


View attachment 2052
To sukces ta jajecznica!
Zdjęcie mi się podoba,
zakochana para
:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6852

Guest
Lubię filmy tego faceta,ma talent,
ale faceci lepiej się sprawdzają
w gotowaniu od kobiet.
 
D

Deleted member 6960

Guest
1598529388615.png


Nieubłaganie wielkimi krokami zbliża się jesień. Często jesienią do diety wprowadzamy naturalny antybiotyk, czosnek aby zmniejszyć ryzyko infekcji. Ale jego przedawkowanie może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Ile czosnku dziennie ?

^Już jeden ząbek czosnku dziennie wystarczy, by odczuć jego prozdrowotne właściwości.Dawka większa niż dwa ząbki może podrażnić żołądek, dlatego to absolutne maksimum, zalecane jedynie przy infekcjach. Czosnku nie powinny spożywać osoby zmagające się z nieżytem żołądka i jelit oraz chorobami wątroby.

Czosnek sprawdzi się nie tylko w przypadku infekcji. Posiada on również właściwości przeciwzakrzepowe oraz obniżające ciśnienie krwi. Aby maksymalnie odczuć prozdrowotne właściwości czosnku, najlepiej spożywać go na surowo, np. w formie masła czosnkowego do kanapek czy tostów.
Co ciekawe, warto zgnieść go na około 10 minut przed zjedzeniem, ponieważ zostaje wtedy uwolniona allinaza. Pod wpływem tego enzymu powstają zaś związki, które działają jak naturalny antybiotyk.^

Źródło : https://www.medme.pl/
 
Do góry Bottom