Gerard Depardieu uciekł z Francji przed podatkami...

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Czy wspominałem już, jak bardzo gardzę Francją i Francuzami? Bo jeśli nie, to teraz z całą pewnością mam okazję, by ogłosić to wszem i wobec. Chociaż do 102% Lindgren i tak trochę im brakuje.
 
D

Deleted member 427

Guest
Francja naciska na Belgię, by ta podniosła podatki.

Francja chce renegocjować konwencję o współpracy podatkowej z Belgią, aby w ten sposób powstrzymać rosnący strumień bogatych rodaków uciekających przed pazernym fiskusem do północnego sąsiada. [link]
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Idź Pan w chuj z takim krajem! Jeszcze bardziej nimi gardzę. Ich równością i braterstwem, o które walczą wpierdalając się w cudzy interes, najchętniej bym się podtarł w takt Marsylianki. Wiadomo już czyją metodę stosuje UE w stosunku do Szwajcarii...
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
- Wyjeżdżam, bo wy uważacie, że należy karać ludzi za sukces, talent, twórczość. Czy to nie jest właśnie żałosne? - napisał w liście do prasy Depardieu.

No proszę. Wystarczy jebnąć wysoki podatek, a nawet lewicujący artyści zaczynają rzucać przemowami w stylu Ayn Rand. :D
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Francuzi wyginęli w czasie rewolucji i wojen napoleońskich. Najdalej podczas I wojny światowej. Teraz zostało jakieś niewiadomoco.
Nawet i wcześniej. To byli ostatni, prawdziwi Francuzi:
les-visiteurs-original.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Teraz ucieka znacznie dalej, poza UE, do Rosji.
Wprost ➟ Depardieu: chwała Rosji, ojciec był komunistą
Mój ojciec był niegdyś komunistą i słuchał rozgłośni Radio Moskwa. To także część mojej kultury. W Rosji dobrze się żyje. Oczywiście nie w Moskwie, która jest dla mnie za duża. Wolę wieś, mam tu w Rosji znajome, cudowne miejsca. Tylko w takim wielkim kraju nikt nie czuje się samotny. Chwała Rosji, dziękuję!

Będzie mu pewnie towarzyszyć Bardotka...
Gazeta.pl ➟ Brigitte Bardot zwróci się do Rosji o obywatelstwo, by ratować słonie
Oczywiście chodzi o wyłącznie słonie....ale każdy pretekst jest dobry.

Jedynie Lagerfeld się nie pierdoli i wali prosto z mostu
Gazeta.pl ➟ 75-proc. podatek? Karl Lagerfeld obraża prezydenta: "Idiota. Katastrofa. On nienawidzi bogatych!"
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Kilka dni temu czytałem na onecie, że 75% zostało uznane za niekonstytucyjne więc w sumie zabawa przesunie się w czasie :)

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896..._Konstytucyjny_przeciwko_75_procentowemu.html

Rosja to przepiękny kraj. Gdyby nie ten jebany, pierdolony zamordyzm to może sam bym się tam wyniósł. Miliony hektarów ziemi nie skażonej człowieczą zarazą do wzięcia w praktycznie każdej strefie klimatycznej ... Być może bogacze mają lżej jak są w stanie posmarować kupując sobie ochronę i dla nich faktycznie jest to jakaś alternatywa.

"Mój ojciec był niegdyś komunistą i słuchał rozgłośni Radio Moskwa. To także część mojej kultury" Czy ta menda ma jakieś potomstwo? :)
 

Norden

Well-Known Member
723
900
"Mój ojciec był niegdyś komunistą i słuchał rozgłośni Radio Moskwa. To także część mojej kultury" Czy ta menda ma jakieś potomstwo? :)
To niech zostanie we Francji, która zbliża się do ideału "jego kultury" :)
Mentalność wyjątkowo prymitywna, komunizm cieszyłby go tylko wtedy kiedy on sam byłby jakimś wysokim aparatczykiem.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ale mowa jest o Francji, niech więc to się odbije na wszystkich żabojadach (i tych, którzy z nimi handlują). Może to ich czegoś nauczy i '68 dupą im wyjdzie jak dupą wszedł...
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Kabaret! Francuskie bogate komuchy chwalą dawną sowiecką komunę, dlatego spierdalają do postkomunistycznej Rosji, bo w ich braterskiej Francji wygrał komuch, który dopierdolił komunistyczne 75% podatku dla bogatych komuchów :p .

Trzeba stworzyć na pejsbuku "Czytam komunistów, socjalistów i demokratów dla beki"! :D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Rosja to przepiękny kraj. Gdyby nie ten jebany, pierdolony zamordyzm to może sam bym się tam wyniósł. Miliony hektarów ziemi nie skażonej człowieczą zarazą do wzięcia w praktycznie każdej strefie klimatycznej...
Właśnie to.
I to jest też smutne, bo zasrańcy tak rządzą tym pięknym krajem, że nawet wioski tam umierają. I co z tego, że ziemi wystarczy praktycznie dla każdego chętnego?

A wracając do Francji, to stan umysłu francuskich elit doszedł do takiego poziomu, że zastąpienie tej ich masońskiej republiki przez kalifat, jest jedynym sensownym wyjściem.
Komuch chce komuny dla wszystkich ale nie dla siebie. Dla kobiety życie dwóch zwierząt ma większą wartość, niż życie dziesiątków tysięcy Czeczenów i trochę mniejszej liczby rosyjskich patriotów.
Ja od ponad 10 lat mówię, że to się wcześniej czy później skończy dla nich kalifatem, czerwona zaraza i "humanistyczne bydło" pójdzie pod muzułmański nóż, a resztki rządzących elit będą wiać do Gujany Francuskiej.
 
N

nowy.świt

Guest
Raz widziałem francuza (takie typowe wychodzone wątłe coś z okularkami na nosie) - jakiś "fotograf-malarz" zachwycający sie tak zwaną sztuką nowoczesną*

( * odsyłam tutaj jak ktoś nie wie co to: )



I w każdym razie oprowadzał po swoim domu (to było na kanale DOMO.Tv albo coś podobnego) - oprowadzał i pokazywął między innymi fotografie na swojej scianie ( a to jakaś tłusta baba z owłosioną psiutą, a to jakiś wychudzony gej - również pełno włosów i penis zwisający)

Ogólnie po 5 min oglądania tego miałem ochotę wypalić sobie oczy gorącymi igłami - Jeśli chodzi o Francję - tam ROI aż się od stereotypowych euro-lewaków kochających matkę ziemię, pragnących rozbroić każdego, pragnących zniszczyć białą rasę za czasy kolonialne itd itp.

gdyby ktoś miał wynaleźć tortury dla mnie - z pewnością byłoby to oglądanie takiego pedała codziennie - tak by wyglądało moje piekło : Francuski Lewak oprowadzający mnie po swoim domu i pokazujący "dzieła sztuki" w swojej kolekcji.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Pół biedy gdy robią to za swoje pieniądze lub pieniądze klientów swej sztuki. Problem w tym, że ta zaraza robi to co robi, pod dyktando biurokratów, według ich marksistowskich gustów i za pieniądze złupione podatnikowi. W tym wszystkim nie ma żadnego wstydu sięgać po tę kasę.
Skoro francuscy fani i kibice rugby nie potrafili tego problemu rozwiązać, to zrobi to za nich kalif. Kalif jest obecnie jedyną znaną instytucją, która może rozwiązać ten problem.
 
N

nowy.świt

Guest
Pół biedy gdy robią to za swoje pieniądze lub pieniądze klientów swej sztuki. Problem w tym, że ta zaraza robi to co robi, pod dyktando biurokratów, według ich marksistowskich gustów i za pieniądze złupione podatnikowi. W tym wszystkim nie ma żadnego wstydu sięgać po tę kasę.
Tak jest - sylwester z Kombi (Jaskiniowcy wykopani z lodów karkonoskich gór) i dodą jest organizowany za pieniądze z podatków - i tak oto państwo przekupuje tak zwanych "artystów" - na wolnym rynku doda by co najwyżej grała w hipermarketach albo na potańcówkach w wiejskiej remizie.:cool:
 
D

Deleted member 427

Guest
Akurat Doda głupia nie jest i spokojnie by sobie bez finansowanych z podatków imprez poradziła.
 
Do góry Bottom